Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 2 1134 0
18.01.2021

Recenzja Margonem - Najlepszej gry MMORPG w Polsce

Witam, grałem w tą grę ponad 8lat i chciałbym się z wami podzielić na temat mojej opinii o maronem. Zaczynając w nią grać za bardzo nie wiedziałem na jakie rzeczy w itemach patrzeć i robiłem śmiesznie eq. Z czasem poznałem się na grze i bardzo przyjemnie się w nią grało. Dostałem się na pierwszego priva (Aeguus). Świetnych ludzi tam poznałem i wbiłem w końcu wymarzony 300+ lvl i zacząłem grać na tak zwanej topce gdzie po poświeceniu sporej ilości czasu skompletowałem full lege eq. W grze dostępne są bardzo piękne stroje z loterii czy też aukcji. Również stroje prywatne czy to klanowe są naprawdę ładne, gdy ma się dobre pomysły, bo gra jest na tyle dobra, że pozwala za opłatą na wprowadzenie swoich stroi, można stworzyć istne cudne stroje. Levelowenie postaci jest przyjemne gra na danym przedziale oferuje sporą gammę expowisk na jakich możemy wbijać wyższe poziomy. Gdy znudzi się wam expienie gra zaprasza was na stanie na e2, z których mogą wam wypaść przedmiot legendarny, który wzmocni wasz ekwipunek, bądź po jego sprzedaży powoli na kupno heroicznych przedmiotów na wyższy lvl by móc dalej expić. Gdy znajdziecie paczkę przyjaciół czy też dobry klan to gra oferuje tytanów oraz kolosów. Są to najmocniejsze potwory w grze, które bije się zazwyczaj w 10 osób i oferują naprawdę mocne przedmioty. Jeśli nie lubicie stać w miejscu na e2 bądź czekać na resp tytana to gra daje nam herosów - potwory które należy szukać na wielu mapach. Gra oferuje nam także duże wydarzenia eventowe takie jak event; wielkanocny, bożonarodzeniowy, halloween czy także wakacyjny. Są także mniejsze eventy takie jak; walentynkowy, noworoczny, urodzinowy. Margonem jest naprawdę dobrze wykonaną grą, która oferuje nam masę przeróżnych rzeczy do robienia. Na pewno nie będziecie się w niej nudzić.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Gra oferują wam także wersję mini. Dostępną na wasze telefony. Aplikacja jest dla ludzi grających w wersje na pc, na tym samym koncie zagracie w mini. Margonem mini jest w szczególności po to, żeby dobić sobie trochę lvl jak np. expowisko jest zajęte bądź bez konkurencji zarobić sobie troszkę złota na przedmiotach. Margonem mini jest naprawdę łatwe w obsłudze zarówno jak przeglądarka wersja. Aplikacja oferuje tam za sporą cenę eq na przedziale 5-75 na każdą postać. Zaczynając swoją przygodę od aplikacji mobilnej wasza postać zostaje stworzona na specjalnym świecie Nomada, gdzie dostęp mają tylko postacie założone właśnie przez aplikacje. Zablokowane jest wam przenoszenie postaci z innych światów co oznacza, że wszystkie itemy i zarobione pieniądze pochodzą z tego świata. Jest to mniej zaludniony serwer więc jak lubisz spokojną i samodzielną grę to ten świat jest właśnie dla ciebie. W aplikacji mobilnej można szybko odczytać bądź wysłać wiadomość na poczcie gdy wasza postać w głównej wersji nie jest w mieście.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Gra ostatnimi czasami borykała się z sporą falą botów do expa bądź zdobywania złota, co burzyło wielu graczy i spowodowało ich zakończenie z grą. Administracja po długich dążeniach w końcu zakończyła ten problem i zbanowała naprawdę duży odsetek botów. Co sprawiło, że gra stała się rzetelna i uczciwa więc gracze nie muszą się już dłużej denerwować, że ktoś osiągną coś w nieuczciwy sposób i jest przez to lepszy od nich samych. Tylko co teraz z tymi graczami, którzy odeszli z gry? Tutaj nie ma problemu. Pomimo odejścia tysięcy graczy, dalej dochodzą nowi, a gra cieszy się aktywnością jak nigdy dotąd. Nieraz można spotkać ustawki wrogich klanów, bądź zgromadzenie dziesiątek graczy w jakimś miastach, czy także wielu kompanów do walki z tytanami/kolosami. Na pewno spotkacie tutaj wiele miłych osób, które pomogą wam w grze czy to przedmiotami, bądź podzielą się swoją wiedzą na jej temat.


Gra oceniam na mocne 9/10 pkt <3 Naprawdę miło wspominam tysiące godzin w tej grze.

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Lifam

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Hero Zero - co sądzę o tej grze.

Recenzja lynnSSky
2

Overwatch - D.Va czyli z czym to sie je [WERSJA PS4]

Poradnik Szogunio
3

League of Legends Jak wygrywać gry w niskich dywizjach? (adc, ale nie tylko).

Poradnik KaErEle
4

League of Legends Lulu - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
5

League of Legends Sett - poradnik League of Legends

Poradnik kayenek
6

Cuphead - Gra wzorowana na kreskówkach?

Recenzja TurboBagiety
7

Margonem Powrót do dzieciństwa

Recenzja JendraPC
8

Retro Sektor I. Recenzja Gothic

Recenzja Tybero
9

League of Legends Nowe przedmioty dla ADC - Co warto wiedzieć?

Poradnik QuicklyFaster
10

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
Chat