Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
5.0 1 767 0
26.12.2020

Najlepsza gra od Bananków! O Bleach Online słów kilka.

Mieliście kiedyś tak, że bardzo chcieliście zagrać w coś, co nie wymaga pobierania, a jest przy tym oryginalne i bardzo wciągające? Nie sądziłem, że spotkam kiedyś taką grę, ale Bananki podsunęły mi coś, co śmiało mogę nazwać najlepszą grą przeglądarkową!

Co takiego wpłynęło na moją pozytywną opinię? Otóż od Bleach Online stanowczo nie można się oderwać. Cały czas otrzymujemy zadania ubarwione dialogami z postaciami, podczas których najczęściej dochodzi do walk, a kto nie lubi mordobicia w świecie pełnym bogów śmierci? Rozwój bohaterów kształtuje całą drużynę, a ulepszanie miecza, zbieranie dusz, flirtowanie z dziewczynami i inwestowanie w kolejne umiejętności pozwala na świetną zabawę na długie godziny.

A co, jeśli chodzi o grafikę? Gdyby nie ona, nawet nie pomyślałbym o zagranie w Bleach Online. Jest po prostu zjawiskowa! Postacie stylizowane na anime idealnie wpasowują się w klimat. Choć dziś większość gier jest tworzona trójwymiarowo, nie można zapominać o tym, że rysunkowe postacie są pełne życia i mają to coś w sobie – coś, czego nie można im odebrać.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

No dobrze, ale co takiego odróżnia Bleach Online od pozostałych gier? Na pewno to, że jest w niej masa przeróżnych aktywności, których nie sposób ogarnąć od razu. Dlatego właśnie kolejne możliwości otrzymuje się wraz ze wzrostem poziomu postaci, dzięki czemu gracz jest w stanie zrozumieć całą mechanikę gry krok po kroczku.
Pewnie większość nowych zauważyła piękne kobiety podczas ekranu ładowania, co? Oj, nie są tam przypadkiem! Oj, nie są! W grze możemy starać się o względy dziewczyn i dbać o drugą połówkę, co na pewno nie jest spotykane w innych podobnych grach przeglądarkowych. Fakt, może to zniechęcać osoby wrażliwe na punkcie moralności, ale przecież nie trzeba wykonywać misji pobocznych, prawda?

Wiecie, co najbardziej motywuje do rozwoju? Rywalizacja! W Bleach Online możecie wyzywać innych na pojedynek i zostać prawdziwym championem!... No dobra, troszkę przesadzam, ale i tak warto brać udział w takich wyzwaniach. Naprawdę!

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Żadna porządna recenzja nie może ograniczać się jedynie do plusów, zatem przejdźmy do negatywnych stron Bleach Online, których wcale nie będzie dużo, bo ta gra jest po prostu warta zmarnowania czasu. Jej największym problemem jest powtarzalność misji, więc jeśli nie czytamy dialogów, to tak naprawdę jedyne, co robimy, to klikamy na potęgę. Ale bez obaw, walki stają się coraz cięższe i... coraz dłuższe. Niestety nie można żadnej pominąć (chyba że jestem ślepy), co czasem może zirytować.
Zniesmaczeni? Może na pocieszenie dodam, że mimo tych wad, w Bleach Online gra się naprawdę dobrze. Co to by była za gra, gdyby wszystko działało w niej idealnie? Nawet Cyberpunk sobie z tym nie poradził, ale to chyba temat na osobny artykuł. Poza tym, to zupełnie inne światy.

Na co jeszcze czekacie? Lećcie tworzyć konto i stwórzcie największego spośród shinigami! Gwarantuję, że nawet jeśli gra nie przypadnie wam do gustu, to na zawsze zapadnie w waszej pamięci.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez DadiTV

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Braum - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

Gra pryskające bańki

Recenzja TurboBagiety
3

CSGO Prime (B2P) Przydatne bindy w CS:GO

Poradnik wzarek
4

Minecraft Minecraft-Ciekawostki o nametagach!

Poradnik MatioNex
5

Za co Watch_Dogs został zhejtowany?

Recenzja BLAZEJ1
6

War Thunder Największy symulator pola bitwy na rynku

Recenzja Tybero
7

#5 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
8

ARK: Survival Evolved (B2P) Dinozaura mieć :D

Recenzja Skrilel
9

CSGO Prime (B2P) Dwie najnowsze aktualizacje.

Recenzja Szefren
10

Arena Mody Arena Mody - moja opinia

Recenzja RoseGold85
Chat