Jak to działa

Bleach Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Bleach Online

Jeśli jesteś fanem mangi i anime, który ceni sobie również gry przeglądarkowe, to Bleach Online idealnie wpasowuje się w Twoje potrzeby. Ta taktyczna gra MMO z elementami RPG rozgrywająca się w uniwersum uwielbianej na całym świecie mangi Bleach to świetna zabawa dla miłośników kraju kwitnącej wiśni i fabularnych gier online.

W Bleach Online wcielisz się w jednego z unikalnych Shingami – bogów śmierci, którzy chronią ludzkość przed złymi duchami mieszkającymi wśród ludzi, zwanymi Hollows. Zostaniesz wybudzony z tysiącletniego snu i wezwany do świata ludzi, aby stać na straży porządku świata.
W Bleach Online doświadczysz rozgrywki na dwóch płaszczyznach, którymi są pola walki, a także miasto-twierdza Seireitei, które skupia w sobie całą społeczność tego MMO. To właśnie w tym przybytku wykonasz pierwsze zadania, zrekrutujesz pierwszych graczy, a także ulepszysz swój ekwipunek i rozwiniesz postać, aby w końcu przenieść się do świata śmiertelników i rzucić wyzwanie swoim przeciwnikom.

System walk w tej grze przeglądarkowej działa na zasadzie systemu turowego, w której dostaniesz do swojej dyspozycji kolejnych łowców dołączających do Ciebie, aby pomóc Ci pokonać wrogów. Każda z postaci wyposażona jest w specjalne umiejętności, a taktyki, jakie zastosujesz w bitwie mogą być decydujące dla jej przebiegu. To świetna kreska i niecodzienna grafika sprawiają, że Bleach Online obfituje w efektowne pojedynki.

Oprócz rozwijania linii fabularnej gry, będziesz mógł stawić czoła potyczkom PvP, w których zmierzysz się z innymi graczami. Bleach Online oferuje również wszelkiej maści wydarzenia PvP, dzięki którym zabawa zdaje się nie mieć końca, a w grze zawsze znajdzie się coś do roboty.

Powiedzieć, że Bleach Online wciąga to zdecydowanie zbyt małe niedopowiedzenie. W tej taktycznej grze MMO po prostu zanurzysz się bez pamięci.

pełny opis gry
Screeny
Bleach Online screenshot1 Bleach Online screenshot2 Bleach Online screenshot3 Bleach Online screenshot4 Bleach Online screenshot5 Bleach Online screenshot6 Bleach Online screenshot7 Bleach Online screenshot8 Bleach Online screenshot9 Bleach Online screenshot10
Video

Bleach Online wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat