Jak to działa
Bleach Online

Bleach Online

Bleach Online
3.9 (ocen: 28)
Graj Wymień walutę
Opis

Bleach Online wciągnie Cię do pełnego wyzwań świata! Gra oparta na niezwykle popularnym japońskim anime zdecydowanie przypadnie do gustu fanom zawrotnej akcji i oryginalnej fabuły. Całość dostępna wyłącznie w obrębie Twojej przeglądarki.

Wybierz jedną z sześciu postaci i ruszaj do walki! Potyczki odbywają się w turach, a co za tym idzie należy skupić się na taktyce. Całość posiada w pewnym stopniu automatyzację starć. Wraz z dalszym postęp zyskasz ważnych sojuszników, którzy będą Ci towarzyszyć w przygodach. Każdy z nich posiada charakterystyczną klasę, więc kompletuj wojowników z rozwagą, a unikniesz porażki w starciu z bossami.

Twórcy nie zapomnieli o typowych cechach gatunku RPG. Możesz ulepszać swoje wyposażenie kamieniami dusz. Wykonuj powierzone misje, zgarniaj doświadczenie i ulepszaj swoją postać! Nie ma nic lepszego niż chwała w interaktywnym świecie.

pełny opis gry
Screeny
Bleach Online screenshot1 Bleach Online screenshot2 Bleach Online screenshot3 Bleach Online screenshot4 Bleach Online screenshot5 Bleach Online screenshot6 Bleach Online screenshot7 Bleach Online screenshot8 Bleach Online screenshot9 Bleach Online screenshot10
Video