Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 2 941 0
01.01.2022

Roblox - Top 3 Roleplay Gier!

Wstęp!
Na wstępie chce powiedzieć, że to moja opinia i też również co w tej chwili jest popularne jako najlepsza gra RP, więc już nie przedłużam i zapraszam do czytania! :)

Top 1 - Brookhaven RP!
Brookhaven jest w top 1, ponieważ gra w nią średnio dziennie 800k ludzi, jest to ogromna liczba przez tą grę ,,Adopt me" spadło na 200k średnio grających ludzi.
W Brookhaven możesz mieć swój dom, zmieniać Avatara, już sama nazwa mówi, że to jest RP więc możesz tu np. bawić się w rodzinkę. Może ta gra uzyskała to miejsce, ponieważ większość rzeczy jest tu za darmo, ale może też dlatego, że jest tu mnóstwo ester egg (nie wiem czy dobrze napisałam, możecie mnie poprawić w kom), i kryjówek. Można tu m.in: zbudować dom za darmo lub zamieszkać w centrum w hotelu, również można tu okraść bank, mieć mnóstwo zawodów, mieć samochód oraz różne gadżety typu bomba, jedzenie, pistolet itd. Też dużo ludzi w tej grze przebiera się np. za kaktusa lub kosz na śmieci i trolluje ludzi, czyli wchodzi im do domów można powiedzieć, że się wkrada i ogląda jak ludzie grają w RP.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Top 2 - Adopt me!
Może nie do końca gra RP, ale też widziałam jak ludzie grają dla RP ale jest tych osób coraz mniej, kiedyś kiedy gra wyszła była bardzo popularna i przeważnie grało się dla RP, ponieważ nie było zwierzaków tylko dzielnica z prawie takimi samymi domami i nie dało się tam nic zmieniać, oraz były tylko zabawki dla dzieci i pojazdy oraz bardzo i to bardzo używany statek? z dużym balonem co każdy siedział na ławkach i czekał jak ktoś kupi lot do zamku gdzie były rożne potki oraz wózek z wyglądem tego statku jak się nie mylę za 1500 coinsów można go chyba teraz kupić w sklepie dziecięcym, a z tego zamku w chmurach można skakać na bungee z trampoliny. Teraz przeważnie ta gra polega na zarabianiu pieniędzy przez opiekowanie się dziećmi lub zwierzakami i zbieraniu na nowe domy, prezenty, zwierzaki i też większość ludzi gra dla limitowanych zwierzaków typu shadow dragon, neon pets itd. Trochę szkoda, że taka dobra gra poszła w dół z topki.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Top 3 - Bloxburg, Livetopia!
Według na to 3 miejsce zasługują dwie gry czyli Bloxburg za 25R$ oraz Livetopia. Bloxburg jest okropnie starą grą która utrzymuje się bardzo wysoko przez te wszystkie lata jako gra płatna. Natomiast Livetopia to takie lepsze brookhaven, ponieważ ma więcej opcji można tu robić np. obiady jest tu też lepsza grafika? ja przynajmniej bym to tak nazwała, jest tu również kilka biomów typu: Zimna, Mglisty Las, Wyspa, oraz miasto Topia. W Livetopii są owiele lepsze pojazdy jakościowo niż w Brookhaven.
Przejde teraz do Bloxburga, dlaczego warto wydać te 25R$? Warto ponieważ, można tu budować domy od własnych pomysłów, można też pracować, zarabiać na rachunki które przychodzą do naszej skrzynki pocztowej, jest to gra o wszelkich dźwiękach np. gdy jedziesz rowerem słychać bardzo fajne można powiedzieć asmr dźwięki. Bardzo polecam obie te gry.

Zakończenie!
Dziękuje bardzo za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieje, że się spodobał i ktoś zagra w polecone gry. Do następnego artykułu! ♥

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez xOliwicia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Roblox: Przegląd platformy do tworzenia i grania w wirtualne światy

Recenzja Sieczken
2

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć starcoins?

Poradnik yeonrie
3

Momio Momio - czyli to i owo

Recenzja ewq222
4

Roblox Co to jest gra Roblox? Informacje, ciekawostki oraz wiele innych :)

Recenzja Kapitan c
5

CSGO Prime (B2P) SCAR-20 VS G3SG1 - to ma różnicę?

Poradnik JestemKacper
6

League of Legends Senna - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

Hero Zero Co sądzę o tej grze? Wady i zalety

Recenzja SHITTO
8

CSGO Prime (B2P) dignitas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Grand Theft Auto V (B2P) Fabuła

Recenzja tynk12345
10

Retro Sektor III. Recenzja Gothic 2 Noc Kruka

Recenzja Tybero
Chat