Jak to działa
Przejdź do gry CRSED: F.O.A.D.
CRSED: F.O.A.D.
5.0 2 1177 0
25.01.2022

Recenzja battle royale z ciekawymi rozwiązaniami - CRSED: F.O.A.D

CRSED: F.O.A.D jest to wieloosobowa strzelanka typu battle royale wydawnictwa Gaijin Entertainment, czyli twórców takich gier jak War Thunder, Crossout czy nawet Enlisted, które zadebiutowało w poprzednim roku. W gre możemy zagrać solo oraz ze swoimi znajomymi na każdej większej dostępnej platformie np. xbox, ps, nintendo switch, windows. Wielkim plusem tej gry jest to, że pomimo posiadania własnego lunchera, występuje na steam oraz epic games. A na czym właściwie polega ta gra?

Jak już wcześniej wspomniałem jest to battle royale, czyli na niedużej mapie zostaje zrzucona określona ilość graczy, która musi walczyć o przetrwanie zbierając jak najsilniejsze bronie, ubiór oraz wspomagacze. Ostatnia żywa osoba wygrywa grę oraz zgarnia największe ilości doświadczenia oraz bonusów. Aby gracze mogli łatwiej się znaleźć, to co jakiś czas zmniejszana jest strefa, w której mogą walczyć, a tereny poza nią zostają wykluczone i nie zdatne do przebywania, gdyż bycie w nich skutkuje utratą zdrowia.

Grając w tę grę możesz zdobyć 600 Graj

Gra wyróżnia się na tle inny gier z tego gatunku tym, że do dyspozycji mimo dużej ilości broni, mamy bohaterów, których możemy ulepszać. Wybieramy ich przed grą. Każdy z nich posiada różne umiejętności i runy, które możemy użyć za zdobywanie dusz z zabitych przeciwników. Na przykład podstawowa postać Annie "Pin-up" Ashley jest w stanie stworzyć własny krzak, w którym możemy się schować, gdy w walce zrobi się zbyt gorąco. Postać ta posiada po odblokowaniu pewnego poziomu posiada pułapkę, która wybucha, gdy ktoś się do niej zbliży w określonym czasie.


W grze pomimo różnych fantazji twórców występuje fantastyczny model strzelania, który nie jedna gra może pozazdrościć. Autorzy umożliwili graczom przemieszczanie się po rozległych terenach pojazdami, które swoim wyglądem nawiązują to tych z || czasów wojny światowej. Sam model sterowania jest intuicyjny, a sama gra nie wymusza na graczu grania tutoriala, a od razu możemy wskoczyć do rozgrywki. Dla tych, którzy jednak chcą się poduczyć, to w grze występuje tryb, umożliwiający trening.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 720 Graj

W grze jak każdej tego typu występuje sklep za prawdziwą gotówkę. Za nią możemy kupić skrzynki, subskrypcję, skórki oraz postacie. Jedynym minusem jakiego mogę zauważyć jest to, że płacąc możemy zyskać dostęp do bohaterów, którzy posiadają indywidualne umiejętności. Nie sądzę jednak, że jest to zmienia wiele, gdyż posiadając dobrego aim'a możemy załatwić wszystkich na polu bitwy. Sam się o tym przekonałem grając swoje pierwsze gry.

Podsumowując CRSED F.O.A.D to bardzo przyjemna i darmowa gra battle royale z dużą mapą oraz zjawiskową walką. Jest to tytuł idealny do pogrania ze znajomymi w nudne wieczory. Wielkim plusem tej gry jest to, że podczas trzy godzinnej rozgrywki, ani razu nie trafiłem na gracza utrudniającego zabawę tak zwanego "cheatera", a to nie zdarza się często w grach. Warto zaznaczyć, że w grę średnio gra około 430 osób na steamie jednocześnie. Nie jest to największa ilość, jednak pomimo tego, gra znajduje mecz w około 30 sekund i w między czasie dobiera graczy.

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Cosiko

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Jak zbierać oponki w Hero Zero?

Poradnik MaxxY
2

NEED FOR SPEED HEAT Recenzja

Recenzja oraclegameyoutube
3

Najlepsze modyfikacje do ETS 2 [ Euro Truck Simulator 2 ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
4

Rail Nation Recenzja gry Rail Nation

Recenzja erokity56
5

Royal Quest Swietne Hack'n'Slash/MMORPG

Recenzja Questionmark.
6

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
7

XCOM: Enemy Unknown – czyli gra o tym jak poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi.

Recenzja Banankowiec2453
8

Wartune Jak szybko zdobyć duży poziom?

Poradnik ketty
9

Roblox Home Tycoon Co to ? i na czym polega ?

Poradnik Mimimen
10

Roblox Praca Marzeń Amerykanów

Poradnik Fragorski
Chat