Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 5 1061 58
10.04.2021

Od Silvera do Globala

Witaj Drogi Czytelniku! W tym artykule przedstawię Ci czym jest gra CS:GO, skąd ją pobrać oraz od czego głównie zależy rank up i inne pomocne rzeczy. Chciałbym od razu podkreślić, że jest to DLA DOROSŁYCH. Wszystko co przeczytasz pomoże Ci się lepiej wprowadzić do tej gry jeśli jesteś początkującym. W tym poradniku zabraknie części poświęconej nauką skill'a czy poprawy aim'a.

Zacznijmy od tego czym jest gra CS:GO, dokładnie jest to wieloosobowa strzelanka pierwszoosobowa, w której rywalizują ze sobą dwie drużyny {terroryści oraz antyterroryści}. Są tam różne tryby gry m.in turniejowy, którym w każdej drużynie jest po 5 graczy i mecz ma maksymalnie 30 rund. Mecz się kończy gdy jedna z drużyn wygra 16 rund ale może się także skończyć remisem 15:15. Jest to tryb rankingowy tak samo jak skrzydłowy czy strefa zagrożenia. Nie rankingowy jest tryb uproszczony. Można grać ze znajomymi, innymi graczami lub z botami. W CS:GO są lvl, które zdobywa się za wyniki podczas meczów. Jest kilka rang (do każdego trybu rankingowego inna). Z tą grą można przyjemnie spędzić wolny czas.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Grę CS:GO można pobrać ze Steam'a. Jest możliwość pobrania darmowej wersji jak i wersji PRIME, która kosztuje ok. 50 zł. Nie można zapomnieć o tym, że wersje PRIME możemy zdobyć nic nie płacąc a dokładnie można go otrzymać za wbicie 21 lvl w grze. Status PRIME daje nam pierwszeństwo w wyszukiwaniu meczy rankingowym oraz niweluje możliwość natrafienia na cheatera. Lecz gdy wyszukujemy mecze z graczem, który owego statusu nie posiada nasz wtedy jest nieaktywny. Rangi graczy, z którymi szukamy meczu są brane pod uwagę. Jeśli dwóch graczy jeden z wysoką rangą a drugi z niską chcą razem grać mecz to system im na to nie pozwoli, ponieważ ich rangi się zbyt różnią od siebie. Jedyny sposób aby początkujący może grać z doświadczonym graczem to wyszukiwanie meczów całą drużyną czyli w 5 osób. Jeszcze jedną ważną rzeczą jest to aby zawsze zgłaszać graczy, którzy używają cheatów lub są dla nas podejrzani. Przestrzegam, za używanie jakichkolwiek niedozwolonych programów, wspomagaczy grozi dożywotni ban. Za współpracowanie z graczem, który cheatuje również grozi blokada.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Przejdźmy teraz do jednej z ważniejszych części RANK UP. Jest to awans na wyższą rangę. Jest wiele plotek na temat jak dokładnie wiedzieć jak blisko jesteśmy awansu. Ja postaram się wymienić kilka najważniejszych rzeczy które pomogą określić nam jak odległa jest następna ranga. Trzeba zacząć od tego, że trzeba wygrywać w najgorszym przypadku doprowadzić do remisu. Przegrane mecze bardzo zaszkodzą podczas wbijania rangi. Kolejną ważną rzeczą są MVP. Trzeba się starać zdobywać ich jak najwięcej. Tak samo ważne są zabójstwa a dokładnie ich ilość aby mieć jak najlepsze statystyki zabójstwa/zgony. Ostatnie na co musimy zwrócić naszą uwagę to rangi wrogów. Pokazują się one po zakończeniu meczu dlatego warto od razu nie wychodzić. Jeśli wygramy mecz a nasi przeciwnicy będą mieć wyższe rangi od nas to jest to bardzo dobra wiadomość o tym że awans się zbliża. Jednak nie jest powiedziane, że po zremisowanym czy nawet przegranym meczu nie możemy zyskać rank up'a. Jest to na pewno rzadsze ale jednak możliwe. Dlatego nie można się poddawać i zdobywać doświadczenie.

Życzę miłej gry Czytelniku

5.0 (głosów: 5)
Art napisany przez wojciak81

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Poradnik do: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Poradnik Karolekuś
2

League of Legends Poradnik Jak Grać Malphite

Poradnik Rogaczovv
3

League of Legends League of Legends - Evelynn Jungla Poradnik

Poradnik Koko_5
4

Minecraft TWORZENIE SERWERA EASYHC #1

Poradnik Harrty
5

League of Legends Yorick - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
6

Grand Theft Auto V (B2P) Od Gangstera do Milionera

Poradnik piotrusinio
7

"Detroit: Become Human"

Recenzja bananek_strażak
8

CSGO Prime (B2P) Jak wymieniać się z botami, aby zarobić?

Poradnik JestemKacper
9

8 najgorszych i najgłupszych modów go Gothica

Recenzja Tybero
10

Dying Light - recenzja

Recenzja BLAZEJ1
Chat