Jak to działa
0.0 0 183 0
05.03.2018

Don't Starve - 5 najbardziej przydatnych modów

Don't Starve zadebiutował w 2013 roku i skradł serca miłośników gier w których głównym celem jest przetrwanie.Prosta, rysunkowa grafika i mało skomplikowane sterowanie, a mimo wszystko o game over nie trudno. Już sama gra ma dla nas wiele do zaoferowania, jednak dzięki warsztatowi w platformie Steam możemy dodać do naszej rozgrywki wiele ulepszeń. Niektóre urozmaicają naszą rozgrywkę dodając nowe obiekty, postaci czy interakcje. Inne z kolei mogą pokazać nam statystyki naszego bohatera, ilość życia poszczególnych stworzeń ze świata itp. Dziś chciałbym przedstawić listę 5 najbardziej przydatnych modów do Don't Starve'a
Oczywiście przedstawiam tu jedynie moją opinię. Każdy może patrzeć na sprawę inaczej. Niemniej jednak życzę miłej lektury.
1. Combined Status
Jako pierwszy mod idzie Combined Status czyli mój Don't Starve'owy must have. Gra domyślnie nie pokazuje nam niektórych statystyk postaci np. poziomu nawodnienia, czy temperatury. Dzięki modyfikacji możemy zorientować się, czy nasza postać przypadkiem nie zamarza lub nie zmoczyła się zbyt mocno. Ponad to mamy również szybszy podgląd do wskaźników naszego głodu, poczytalności i życia - nie musimy najeżdżać na ikony by dowiedzieć się w jakim stanie jest postać, pod wskaźnikami czytelnie zapisany jest jej stan w postaci liczb.

2.Minimap HUD
Gra wyposażona jest w dużą mapę, do której dostęp otrzymamy za pomocą przycisku TAB. Jeżeli jednak chcemy mieć do niej podgląd przez cały czas, wystarczy że dodamy Minimap HUD do rozgrywki. Na ekranie pojawia nam się mały podgląd do mapy, więc możemy na bieżąco sprawdzać w jakim miejscu świata jesteśmy. Jeżeli o mnie chodzi, to nie potrafię grać w Don't Starve'a bez tej modyfikacji.
3.Display Food Values
Display Food Values pozwoli graczowi zobaczyć korzyści przypadające ze zjedzenia danego posiłku. Gdy najedziemy kursorem na przedmiot (który nadaje się do skonsumowania przez naszą postać) pojawiają nam się informacje na temat przypadłości jakie wpłyną na naszego bohatera po zjedzeniu danego przysmaku. Dostępne informacje to: wpływ na nasze zdrowie, wpływ na naszą poczytalność oraz wpływ na wskaźnik najedzenia postaci.

4.Wormhole Marks
Po całym świecie gry rozsiane są robacze dziury przez które nasza postać może się przemieszczać w szybszym tempie (takie teleporty). W podstawowej grze gra nie pokaże nam które dwa teleporty są ze sobą połączone. Dzięki Warmhole Marks możemy pewnie wskoczyć we wgłębienie w podłożu, wiedząc gdzie wylądujemy.

5.Polish Language Pack
Oryginalnie w grze nie występuje język polski (no może poza pierogami które zachowały swoją oryginalną nazwę). Polish Language Pack to nic innego jak spolszczenie do gry.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Czostek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
4

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
5

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
6

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
7

CSGO (B2P) CS:GO Hit czy kit ? Czyli co sądzę o popularnej grze.

Recenzja Gittyman
8

Zula Zula-recenzja gry podobnej do CS:GO

Recenzja Typowypolak nr 1
9

World of Tanks Jak i czym wbijać Wn8

Poradnik mysiacipka
10

One Piece 2 - Pirate King JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ W GRZE ? BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
Discord