Jak to działa
Przejdź do gry Crossout
Crossout
5.0 1 3056 0
16.12.2017

Sposób na zwycięstwo

Witam. W dzisiejszym poradniku chciałbym wam przybliżyć, w jaki sposób (jak grać i co konkretnie robić), aby odnieść sukces w grze oraz szybko zrobić narzucone nam zadania z bananków. Gra nie jest skomplikowana. Możemy w niej budować własne pojazdy oraz je zbroić według uznania. Gra jest tylko online, więc żeby w nią pograć koniecznie potrzebujemy internetu. Główną rolę odgrywają tutaj konstruowane przez nas pojazdy. Grę możemy podzieli na dwa tryby. Pierwszy to ten, w którym mierzymy się z internetowymi przeciwnikami. Powstają dwie drużyny, których celem jest wyeliminowanie przeciwnej, lub zajęcie przeciwnych baz. Warto dodać, że każdy przeciwnik buduje pojazd według swojego uznania. Są one bardzo często bardzo dobrze opancerzone. Drugą opcją jest gra z rywalami komputerowymi. Naszym celem jest wówczas ochrona pojazdu, lub zbieranie paczek.
Grając w tę grę możesz zdobyć 1360 Graj
W jaki sposób jak najszybciej osiągnąć wysoki poziom? Odpowiedź jest prosta. Na początku samouczek wprowadza nas do gry - omawia wszystkie opcje, oraz jak budować i jak nie budować naszego pancernego samochodu. Po jego ukończeniu nasz poziom będzie wynosił: 3. Kolejne dwa poziomy osiągniemy dość szybko, z uwagi na niewielką ilość doświadczenia potrzebną do kolejnego poziomu. Codziennie za wykonanie trzech pierwszych rozgrywek przypadam nam procentowo większa nagroda. Oczywiście nalicza się to tylko podczas wygranego meczu. Najlepiej jest to rozłożyć i grać w tę grę codziennie, aby ten bonus wykorzystywać. Mimo takiego rozwiązania, na upartego itak nasz poziom może się zwiększyć. Najwięcej doświadczenia zawsze otrzymamy za wygraną bitwę, w której liczy się najbardziej nasz udział. Za przegraną otrzymujemy niewiele.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1650 Graj
Aby nasz udział w bitwie był duży musimy pokonywać wrogów. Nasz pojazd musi być dobrze opancerzony oraz wyposażony w karabiny lub strzelby, jeśli ktoś woli walkę na bliski dystans. To od ilości zadanych obrażeń zależy nasze doświadczenie do następnego poziomu. Każdemu graczu polecam nigdy nie jeździć samemu, ponieważ nawet podczas wygranej wróg osłabi nasz pojazd. Warto zastosować taktykę trzymania się w przy grupie, za kimś kto będzie nas osłaniał. W takiej sytuacji strzały będą trafiały naszego sojusznika, a my będziemy strzelać do wroga. Im więcej sojuszników przeciwko wrogom, tym po prostu lepiej. Codziennie również przypadają nam bonusy za wykonywanie pojedyńczych misji. Polegają one główne na obronie jakiegoś auta, lub miejsca przed komputerowym atakiem wroga. Częstą misją jest również taka, w której musimy zbierać paczki, lub je wykradać. Pod koniec zawsze dostajemy dużą ilość doświadczenia.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
2

League of Legends Lux - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

Gacha Life Gacha Life moje odczucia

Recenzja Paullisia
4

Retro Sektor. VIII Codename : Panzers Faza Pierwsza

Recenzja Tybero
5

Minecraft Komendy Minecraft Plugins

Tutorial Rafal2762
6

Minecraft Co to jest optifine?

Poradnik Janux
7

Warface Warface czyli gra dla ludzi o "mocnych nerwach".

Recenzja Kruciak
8

DOTA 2 Lina - support czy carry?

Poradnik ChUcKxPoMpA
9

Recenzja gry My Talking Tom

Recenzja LiquidSnake
10

H1Z1: King of the Kill (B2P) H1Z1 - Szczera recenzja.

Recenzja Mesashii
Chat