Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 2841 0
22.08.2017

Mięśnie w Roblox!!??

Czołem! Pokaże wam kilka trybów gry, które są związane ze sportem w grze Roblox, zapraszam do czytania ^͜ ^ !

1. Legendary Football

Legendary Fooball, to gra wydana w czerwcu, 2016 roku. Przez ten czas została odwiedzona prawie 35 milionów razy. Zostaje często aktualizowana, i czyszczona z bugów, których aktualnie prawie nie posiada. Na jednym serwerze może być aż 14 graczy (przypada 7 na drużynę). Zasady są takie same, jak w prawdziwym footballu amerykańskim. Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie największą ilość punktów w ustalonym czasie. Punkt zdobywa się, przez przeniesienie przez linie punktową, lub przez kopnięcie piłki do bramki przeciwnika. W grę zawsze można grać ze znajomymi, wystarczy że wejdą na twój profil, i klikną przycisk "Join Game", pod warunkiem że będziesz akurat w grze.

https://web.roblox.com/games/427982975/Legendary-Football
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
2. Weight Lifting Simulator 2

To dosyć nowa gra, została wydana 17 sierpnia 2017 roku, przez ten czas gra została odwiedzona prawie 20 milionów razy, co jest świetnym wynikiem w tak krótki czas! Na jednym serwerze może być aż 30 osób z którymi możemy konkurować. Oczywiście znajomi mogą dołączać do naszej gry, by z nami rywalizować, wchodząc na twój profil Roblox, i klikając "Join Game". W Weight Lifting Simulator mamy na celu pakować. Na początku jesteśmy chuderlawi, patyczkowaci ale z czasem możemy stać się prawdziwym siłaczem, i wygrywać z całym serwerem! By zacząć naszą karierę, musimy wejść do gry (link podany poniżej), a następnie znaleźć sobie jakieś spokojne miejsce. By pakować wciskamy klawisz [2] i przytrzymujemy. Zawsze można powalać mniejszych od siebie, klikając [1], i podchodząc do kogoś :)

https://web.roblox.com/games/985510407/Weight-Lifting-Simulator-2
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
3. Kick Off

Kick Off została wydana 11 listopada 2015 roku, została przez ten czas odwiedzona przez graczy prawię 45 milionów razy. Gra w niej to piłka nożna, są w niej dwie drużyny po 4 osoby. Zasady są takie same, jak w piłce nożnej. Wygrywa drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów w określony czas. Znajomi mogą do ciebie dołączyć, lecz będą w losowej drużynie. Ustawianie drużyn umożliwia jedynie VIP, którego kupujemy za Robuxy. Wtedy jest możliwość tworzenia serwerów prywatnych, i ustalanie drużyn. Gra jest dosyć zabawna, najważniejsza jest w niej współpraca. Nie polega ona tylko na chodzeniu W,S,A,D. Można również biegać szybciej przytrzymując spację. Strzelamy lewym przyciskiem myszy. Co jakiś czas możemy uszyć "Trickshot'u". Polega on na kopnięciu bokiem stopy, piłka leci wtedy najpierw troszkę w prawo a potem w lewo.

https://web.roblox.com/games/318978013/Kick-Off

Dziękuję za uwagę :)!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ketty

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Zyra - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

League of Legends Jak grać Katariną?, krótkie omówienie postaci.

Tutorial voetokolega
3

MC Command Center - Najlepszy Mod do The Sims 4?!

Recenzja Arines
4

Gry MMO.

Recenzja TurboBagiety
5

League of Angels Heaven's Fury LOA Heaven's Fury- Łatwe bananki, "trudna gra"

Poradnik Amtaz
6

League of Legends NOWY Volibear top build do lola

Poradnik TurboBagiety
7

S.K.I.L.L. - Special Force 2 Jak szybko i skutecznie "farmic" Lucky pointy

Poradnik LeGioNNN
8

War Thunder realistyczna wojna czołgów

Recenzja KenajStudio
9

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
10

Ragnarok Online Jak ugryźć Ragnarok'a - build na samowystarczalnego Crusadera

Poradnik FearIsNear
Chat