Jak to działa
Przejdź do gry League of Angels 2
League of Angels 2
1 0 134 0
25.06.2017

Leauge of Angels 2, kontynuator porażek, czy lekarstwo na część pierwszą ?

Jeżeli czytaliście mój wywód na temat gry "Leauge of Angels" to wiecie też jak bardzo zła produkcja to była. Nic prócz grafiki w niej nie grało, dlatego z wielką obawą podeszłem do sequela.
Po rejestracji w grze i potwierdzeniu mojego emaila, okazało się iż należy pobrać z sieci klienta gry. Zdziwiło mnie o trochę, ale dawało też wróżbę tego, ze może być dużo lepiej od poprzednika. Sama gra nie waży dużo, nie wymaga nawet instalacji na dysku, wszystko co jest potrzebne nam do gry znajduje się w pliku z rozszerzeniem "exe".
Gra rozpoczyna się od walki z demoniczna istotą, która dała mi okazję do przetestowania systemu walki. Tutaj niestety nie ma wielu zmian, nadal nasza postać jak i pomagające jej atakują same, lecz tym razem możemy interweniować chociaż minimalnie w rozwój wydarzeń klikając na portret wybranego wojownika i używając jego "ciosu ostatecznego". Nie jest to gigantyczna poprawa, ale zawsze coś.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Większość czasu gry spędzimy w naszej bazie głównej, gdzie możemy zobaczyć latające wszędzie postacie przez nas odblokowane. Aby odblokować nowych bohaterów (w większości jednak bohaterek), musimy użyć specjalnej waluty stosowanej w grze i użyć jej na kamiennym kręgu. Sojusznik po krótkiej chwili zostanie przyzwany, a następnie możemy go dodać do naszej drużyny, aby walczył razem z nami. Członów ekipy możemy ulepszać, dając im wymagane przedmioty, czy surowce, przez co ich moc bojowa rośnie.
Graficznie jest oszołamiająco dobrze, wszystkie postacie są wykonane w trzech wymiarach, a ich animacje płynne i sprawiające miłe doznania z ich oglądania.
Muzyka też uległa dużej poprawie, urozmaicono ją o kilka dodatkowych instrumentów oraz prawidłowo zapętlono. Nadaje grze specyficznego klimatu i nawet przy dłuższym posiedzeniu nie odrzuca.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Podsumowując, gra "Leauge of Angels 2" to sequel poprawiający wiele niedociągnięć poprzedniczki. Gra stała się przyjemną rozgrywką, tytułem mogącym zrelaksować po długim dniu pracy, czy po szkole. Naprawiono wiele błędów i ulepszono zdecydowanie wiele kwestii, od animacji po muzykę. Twórcy widocznie wyciągnęli wnioski po poprzedniej grze. Za to należą się ogromne brawa oraz pochwała. Jedyne co razi mnie to nadal pojawiające się fałszywe reklamy produktu w internecie, które przedstawiają go zupełnie inaczej niż jest w rzeczywistości. Nie odejmę jednak tym razem za to punktów, ponieważ spokojnie można by użyć nagrania normalnej rozgrywki i na 100% przyciągałoby to nadal ludzi do siebie. Z wielką przyjemnością, mogę polecić każdemu ten tytuł, a przynajmniej dania mu szansy, na prawdę warto ;)

Plusy :
- Śliczna grafika
- Płynne animacje
- Dodanie języka polskiego
- System werbowania członków drużyny
- Muzyka
- System walki usprawniony i pozwala na większą interakcję, jednak....

Minusy :
- ... nadal opiera się głównie na obserwowaniu poczynań bohaterów


Grafika : 10/10
Muzyka : 9/10
Gameplay : 9/10
Klimat : 9/10
Ocena końcowa : 9,25/10
Leauge of Angels 2, kontynuator porażek, czy lekarstwo na część pierwszą ? 5.0 1
1 0
Art napisany przez Osa1020

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
3

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
4

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
5

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper