Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 13 37 0
20.07.2021

Tristana - uniwersalny build

Tristana jest strzelcem, który głównie jest brany na dolną aleje, ale równie dobrze spisuje się na środkowej alei. Omawianie zaczniemy jak zawsze od umiejętności pasywnej, która powoduje zwiększenie zasięgu autataków z każdym zdobytym poziomem. Następną umiejętnością jest Q. Aktywacja umiejętności nie wymaga many i powoduje zwiększenie szybkostrzelności na 7 sekund. Kolejną umiejętnością jest W, czyli rakietowy skok zadający obrażenia magiczne przy lądowaniu oraz spowalniający przeciwników o 60% na czas zależny od poziomu tej umiejętności. Ostatnią umiejętnością jest E, które powoduje nałożenie bomby na przeciwnika, która wybucha po czasie lub po maksymalnym naładowaniu bomby (ładujemy ją poprzez atakowanie przeciwników również jeżeli wylądujemy na kimś po użyciu W). na samym końcu mamy jeszcze superumiejętność R, która zadaje obrażenia oraz odpycha przeciwnika (jeżeli obok jest więcej przeciwników to odpycha wszystkich.

Na końcu przedstawię kolejność rozwijania umiejętności: E,W,Q,E,E,R,E,Q,E,Q,R,Q,Q,W,W,R,W,W.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Przejdźmy do wyboru run, które są grywalne zarówno na dolnej jak i środkowej alei. Najlepszym wyborem (szczególnie ze względu na dużą użyteczność we wczesnym etapie gry) jest czerwona dominacja z runą kluczową "nawałnica mieczy". W pierwszej linii wybieramy zdecydowanie "smak krwi". Druga linia to w zasadzie wybór którejkolwiek z run zależnie od naszej drużyny, ale jeżeli gramy samemu najlepszym wyborem będzie "kolekcja oczu". Trzecia linia to po raz kolejny zdecydowanie wybór dodatkowej kradzieży życia, czyli runy "krwiożerczy łowca". Drugorzędny drzewko run zależy już od naszego stylu gry i naszych preferencji. Może to być zielona determinacja z runami "demolka" i "kościana zbroja" (zestaw szczególnie dobry jeżeli mamy możliwość łatwego dostępu do wieży). Innym wyborem jest żółta precyzja z dwiema runami z następującego zestawu: "przeleczenie", "triumf", "legenda: żwawość" i "legenda: rodowód". Inne drzewka również pozostają grywalne, jednak te wymienione przeze mnie spisują się najlepiej w większości przypadków. Na koniec pozostaje jeszcze wybór dodatkowych statystyk. W pierwszej linii to zdecydowanie dodatkowa szybkość ataku. W drugiej na pewno wybieramy dodatkową siłę adaptacyjną. Natomiast w trzeciej linii wybieramy dodatkowy pancerz lub dodatkową odporność na magię zależnie od przeciwników na linii.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Ostatnią kwestią wartą poruszenia jest wybór przedmiotów składanych w grze. Zacznijmy od butów, którymi w większości przepadków powinny być Nagolenniki Berserkera. Przedmiot mityczny zależy już od tego jak nam idzie w grze, jaką wartość stanowimy dla drużyny oraz jaka jest zdolność przeciwników do zadawania nam obrażeń oraz nakładania efektów kontroli tłumu (chodzi głównie o zdolność wyłapania nas). Warto tutaj rozważyć przedmioty mityczne takie jak: Pogromca Krakenów, Nieśmiertelny Łuklerz i Potęga Wichury. Kolejnymi przedmiotami, które opłaca się składać na Tristanie to: Widmowy Tancerz, Pozdrowienia Lorda Dominika, Ostrze Nieskończoności, Anioł Stróż i Krwiopijec. To już wszystko co trzeba wiedzieć na początek przygody z bohaterką znaną jako Tristana. Jak zawsze zachęcam do gry i testowania postaci oraz do zostawienia oceny i komentarza pod artykułem oraz odwiedzenia mojego kanału YT dostępnego pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCqcKybTDEUHZSljIlEbimeQ

Do zobaczenia w grze lub na streamie :)

5.0 (głosów: 13)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

NosTale Nostale - jak grać łucznikiem?

Poradnik Ara
2

CSGO Prime (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
3

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
4

Shakes & Fidget Jak grać w sf (bez grzybków)

Tutorial VIP lulkin
5

NosTale co ta gra w sobie ma?

Recenzja wegorz08
6

Gacha Life Tak naprawdę chodzi o Gacha Club ale go tu nie ma hah

Tutorial Fire cookiex
7

Margonem 5 powodów dlaczego warto grać w Margonem

Recenzja patrykelele3d
8

Jedyny swego rodzaju początek. Recenzja Dragon Age. Początek

Recenzja Tybero
9

League of Legends Sivir - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
10

Wole kontrrewolucje ! Homefront: The Revolution

Recenzja Tybero
Chat