Jak to działa

League of Angels 2

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis League of Angels 2

League of Angels II to kontynuacja League of Angels z 2014 roku. Gra dostępna jest na przeglądarki zupełnie za darmo, ale znajdziesz też w niej skromny system mikropłatności.

Podczas swojej zabawy z League of Angels II ponownie trafisz do fantastycznego świata, w którym zmierzysz się z mrocznymi siłami zła. Tak samo jak w pierwszej części, tak i tutaj na początku dostaniesz do przejścia samouczek, w którym poznasz podstawowe założenia i zasady gry, a przeciwnicy nie powinni stanowić dla Ciebie zbyt wymagającego wyzwania. Jak w każdej grze MMORPG, prawdziwa zabawa zaczyna się wraz z osiągnięciem maksymalnego poziomu doświadczenia.

W tej darmowej przeglądarkowej MMO walka odbywa się w systemie turowym, który może ulec pełnej automatyzacji, o sprawi, że drużyna, którą stworzysz wraz z innymi graczami będzie samodzielnie stosować kolejne umiejętności i zadawać obrażenia wrogom.

Za prowadzane potyczki otrzymasz nowe punkty doświadczenia, które wykorzystasz do ulepszania swoich specjalnych zdolności, a ponadto w Twoje ręce wpadną różnego rodzaju epickie przedmioty, takie jak zbroje lub bronie, które możesz wzmocnić dodatkowo u odpowiedniego rzemieślnika, np. Kowala.

Choć League of Legends to typowe MMORPG, gra oferuje również szereg działań dla graczy ceniących sobie rozgrywkę w pojedynkę. W trybie Arena zawalczysz o punkty, dzięki którym kupisz nowe przedmioty, a w miarę zdobywania doświadczenia odkrywać się będą przed Tobą bardziej zaawansowane opcje, takie jak możliwość prowadzenia pojedynków z innymi graczami lub tworzenie gildii.

Zobacz, czy League of Angels II przyniesie Ci tyle samo frajdy, co jej poprzedniczka!

pełny opis gry
Screeny
League of Angels 2 screenshot1 League of Angels 2 screenshot2 League of Angels 2 screenshot3 League of Angels 2 screenshot4 League of Angels 2 screenshot5 League of Angels 2 screenshot6 League of Angels 2 screenshot7 League of Angels 2 screenshot8 League of Angels 2 screenshot9 League of Angels 2 screenshot10
Video

League of Angels 2 wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat