Jak to działa
League of Angels 2

League of Angels 2

League of Angels 2
4.4 (ocen: 102)
Graj Wymień walutę
Opis

League of Angels II to kontynuacja League of Angels z 2014 roku. Gra dostępna jest na przeglądarki zupełnie za darmo, ale znajdziesz też w niej skromny system mikropłatności.

Podczas swojej zabawy z League of Angels II ponownie trafisz do fantastycznego świata, w którym zmierzysz się z mrocznymi siłami zła. Tak samo jak w pierwszej części, tak i tutaj na początku dostaniesz do przejścia samouczek, w którym poznasz podstawowe założenia i zasady gry, a przeciwnicy nie powinni stanowić dla Ciebie zbyt wymagającego wyzwania. Jak w każdej grze MMORPG, prawdziwa zabawa zaczyna się wraz z osiągnięciem maksymalnego poziomu doświadczenia.

W tej darmowej przeglądarkowej MMO walka odbywa się w systemie turowym, który może ulec pełnej automatyzacji, o sprawi, że drużyna, którą stworzysz wraz z innymi graczami będzie samodzielnie stosować kolejne umiejętności i zadawać obrażenia wrogom.

Za prowadzane potyczki otrzymasz nowe punkty doświadczenia, które wykorzystasz do ulepszania swoich specjalnych zdolności, a ponadto w Twoje ręce wpadną różnego rodzaju epickie przedmioty, takie jak zbroje lub bronie, które możesz wzmocnić dodatkowo u odpowiedniego rzemieślnika, np. Kowala.

Choć League of Legends to typowe MMORPG, gra oferuje również szereg działań dla graczy ceniących sobie rozgrywkę w pojedynkę. W trybie Arena zawalczysz o punkty, dzięki którym kupisz nowe przedmioty, a w miarę zdobywania doświadczenia odkrywać się będą przed Tobą bardziej zaawansowane opcje, takie jak możliwość prowadzenia pojedynków z innymi graczami lub tworzenie gildii.

Zobacz, czy League of Angels II przyniesie Ci tyle samo frajdy, co jej poprzedniczka!

pełny opis gry
Screeny
League of Angels 2 screenshot1 League of Angels 2 screenshot2 League of Angels 2 screenshot3 League of Angels 2 screenshot4 League of Angels 2 screenshot5 League of Angels 2 screenshot6 League of Angels 2 screenshot7 League of Angels 2 screenshot8 League of Angels 2 screenshot9 League of Angels 2 screenshot10
Video
Podobne gry