Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 1 864 0
20.04.2020

Kilka porad dla nowych graczy w Fortnite

Wielu nowych graczy może poczuć zdezorientowanie, podczas pierwszego lotu busem bojowym. Nie wiadomo gdzie lądować, aby nie zginąć od razu lub gdzie znaleźć dobre wyposażenie. W tym poradniku postaram się wam pomóc i dać kilka ciekawych porad.


1. Gdzie wylądować?


Lądowanie jest bardzo ważną częścią rozgrywki. Często bronie, które znajdziemy na początku gry towarzyszą nam już do samego końca. To gdzie chcesz wylądować zależy od tego, jaki styl grania preferujesz.


1) Kamper


Jeśli zależy ci głównie na jak najdłuższym pozostaniu przy życiu, najlepszym sposobem będzie lądowanie w miejscach, które są rzadziej odwiedzane przez graczy. Najlepiej omijać większe zabudowania i nazwane miejsca. Na mapie poniżej zaznaczyłem trzy lokalizacje, które nie są popularne, a można w nich znaleźć kilka skrzyń. W tych miejscach na pewno znajdziesz co najmniej trzy. Pamiętaj jednak, że jeśli nie będziesz walczył z innymi graczami nie nauczysz się grać, a szanse na to że wygrasz będą niskie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

2) Spoceniec


Jeśli zależy ci na zdobyciu jak największej liczby zabójstw ląduj w miejscach, w których ląduje najwięcej graczy. Obserwuj zmiany na mapie. Prawdopodobnie najwięcej osób będzie można znaleźć w miejscach, w których nastąpiły jakieś zmiany. Lądowanie w takich miejscach często kończy się śmiercią przed podniesieniem broni, a w takich przypadkach poprawienie swoich umiejętności będzie prawie niemożliwe.


3) Przyczajony tygrys


Jeśli chcesz grać w stylu, który jest pomieszaniem stylów wymienionych powyżej, najlepiej wybieraj miejsca, w których można znaleźć dużo broni, ale ląduje tam mniej osób. Najczęściej są to nazwane miejsca, które są oddalone od trasy busa bojowego.


2. Skrzynie


Skrzynie pojawiają się zwykle w tych samych miejscach. Postaraj się zapamiętać ich lokalizacje. Pomoże ci to w następnych rundach.


3. Budowanie


Budowanie jest jedną z najważniejszych rzeczy w Fortnite. Bez umiejętności budowania twoje szanse na wygraną są niskie. Budowanie przydaje się gdy chcesz się gdzieś dostać lub gdy jesteś atakowany. Staraj się nauczyć korzystać z edycji budowli. Mimo że dach wydaje się być bezużyteczny, można go łatwo edytować, dzięki czemu można go użyć zamiast schodów, ściany lub podłogi.


4. Trening


Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności, możesz to zrobić grając na mapach treningowych, dostępnych w trybie kreatywnym. Nauczą cię one budowania, edycji i strzelania.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

5. Lotnia


Pamiętaj, że po skoku z busa, lotnia otwiera się automatycznie i wysokość, na której się rozłoży zależy od terenu, nad którym się znajdujesz. Lotnia otworzy się wcześniej nad górą niż nad doliną. Najlepiej aby twoja lotnia rozłożyła się jak najpóźniej. Będziesz mógł wtedy wcześniej wylądować i zdobyć broń przed innymi. Staraj się otwierać lotnię nad rzekami, zagłębieniami w terenie, a jeśli chcesz wylądować na krańcu mapy, nad morzem.


6. Bronie


Nie upieraj się przy używaniu tylko jednego rodzaju broni. Na przykład jeśli cały czas grasz strzelbami taktycznymi, od czasu do czasu spróbuj zagrać strzelbą pompką. Może się okazać, że lepiej będzie ci się grało tą, której do tej pory nie używałeś. Pamiętaj też, żeby w swoim ekwipunku posiadać bronie na różne odległości.


7. Nie zniechęcaj się


Nawet jeśli twoje starania nie dają efektów, nie przejmuj się tym. Spróbuj przeanalizować jakie błędy robisz i postaraj się ich pozbyć. Nie od razu Rzym zbudowano.Mam nadzieję że te porady ci pomogą i sprawią, że twoje umiejętności się poprawią. Powodzenia ☻

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez xnoobxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Metro 2033 REDUX - Klimat, wódka i masa potworów

Recenzja Osa1020
2

Tribal Wars 2 Tribal Wars 2 - następca gry Plemiona - recenzja

Recenzja Povered
3

The Sims 4 - Recenzja

Recenzja Mimimen
4

League of Legends Przedstawienie postaci i poradnik do Riven!

Poradnik Roccer
5

Kolejny nienormalny złoczyńca- recenzja Far Cry 5

Recenzja Typowypolak nr 1
6

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - AWANS W 1 SEZON

Poradnik toya_xd
7

Half Life - czyli historia Gordona Freemana

Recenzja toya_xd
8

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - obrońcy.

Poradnik lynnSSky
9

World of Tanks Absolutny gigant w swojej klasie.

Recenzja AngryPanda
10

World of Tanks Jak dobrze zacząć grę ''World of tanks''

Poradnik nick banan
Chat