Jak to działa
5.0 4 9496 0
02.01.2018

Najlepsze gry Free to play ze steama na słabe komputery!

W dzisiejszym artykule chciałbym wam przedstawić najlepsze gry Free to play (Darmowe) ze steama! Pewnie każdy chciałby sobie pograć w jakieś dobre gry, ale nie mają na to pieniędzy. Dlatego postanowiłem przedstawić wam artykuł w którym napisze wam najlepsze gry Free to play ze steama, do każdej gry postaram się dać opis i na czym polegają. W takim razie zaczynajmy!
- Metin2.
Niektórzy mawiają że to już nie te czasy żeby grać w metin2. Ja myślę inaczej. To dobra gra, fajnie jest czasami do niej wrócić. Natomiast dla tych co nie grali jeszcze w metin2, napisze na czym polega. Naszym głównym celem jest osiągnięcie maksymalnego poziomu. Mamy do wyboru pięć postaci - Wojownik, Sura, Ninja, Szaman oraz Likan. Aby zdobywać poziomy, musimy zabijać zwierzątka, potwory, demony itp. jednak na razie musimy zacząć od słabszych zwierząt. Uwaga, gra metin2 może trochę lagować na słabych komputerach, dlatego w tej sytuacji musimy sobie zmniejszyć ustawienia.
- Brawlhalla.
Jest moją ulubioną grą. Czasami sobie gram w wieczory. Polega ona na zepchnięciu przeciwników z areny. Coś w stylu pvp multiplayer. Mamy do wyboru wiele postaci. Naprawdę dobra gra, widziałem wiele pozytywnych recenzji.
- Clicker Heroes.
Jest to gra na zabicie czasu. Polega ona na pokonywaniu stworków, klikając na nie myszką. Potworów jest wiele, gra naprawdę wciąga, i polecam ją każdemu.
- Shakes & Fidget.
Ta gra polega na tym, aby wykonywać misje, pokonując czarne charaktery. Są trzy profesje - mag, zwiadowca i wojownik, a także osiem ras - człowiek, ork, elf, mroczny elf, krasnolud, goblin, gnom i demon. Są też tak zwane lochy, które wciągają w dalszą granie. Pokonujemy coraz groźniejsze potwory i lochy. Polecam tą grę, spędzam przy niej wiele czasu. Bardzo dobra na słabe komputery. (Ta gra jest również dostępna na telefony).
- Hero Zero.
To gra bardzo podobna do Shakes & Fidget. Stworzona przez firmę Playa Games, tak jak Shakes & FIdget. Jak sama nazwa wskazuje - Hero Zero, czyli od zera do bohatera. W niej wykonujemy misję, pomagając ludziom. Są też zadania nadzwyczajne, w których walczymy z bardzo silnymi przeciwnikami, otrzymując nagrody za pokonanie. Również dobra na słabe komputery i jest dostępna na telefony. Polecam ją każdemu.
- Transformice.
Trochę dziecinna gra. Polega na uniknięciu przeszkód, zdobyciu serka, i trafić do norki. Ale na pewno może każdemu przypaść do gustu. Jest to gra multiplayer. Bardzo dobra na słabe komputery.
- Gems of War.
Moim zdaniem jest to najlepsza gra karciana zawierająca elementy strategi i logiki, polecam każdemu. W niej są często aktualizacje. Gra jest przyjemna.

Dobrze, to już wszystko w tym artykule. Mam nadzieję że wam się spodobał, i w czymś pomógł. Zapraszam na moje inne artykuły.
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Diamentowicz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Shakes & Fidget Jak zacząć grę i być dobrym

Poradnik BoBeS
4

League of Legends League of Legends - Opening 30 Skrzynek

Video ★✘нαcкεd✘★™
5

Fortnite Budowanie, Dojeżdżanie, High Ground

Poradnik ziom510xxx
6

Team Fortress 2 Jak handlować i zarazem zarabiać w TeamFortess2

Tutorial DROBOT
7

CSGO Prime (B2P) System rang w cs'sie co o nim sadzę?

Tutorial Seb0L03
8

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
9

#3 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
10

Shakes & Fidget Jak założyć konto na Shakes & Fidget?

Poradnik KingaTiger
Chat