Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 2 1819 0
27.06.2017

Superhero Tycoon - gra dla fanów superbohaterów

Lubisz superbohaterów? Z pewnością spodoba Ci się ta gra!!! Zaczynasz od stworzenia miejsca, które umożliwi Ci zarabianie. Na początku zarabiasz w bardzo wolnym tempie, ale po pewnym czasie nie ma z tym najmniejszego problemu. Są nawet nadwyżki pieniężne. Za zarobione pieniądze budujesz własna bazę. Własny kącik na mapie, który należy tylko do Ciebie. Oczywiście tylko w teorii, bo w praktyce, jeżeli odpowiednio się nie zabezpieczysz to ktoś, np. przeskoczy nad ścianą. Zbudowanie bazy jest równoznaczne z ukończeniem gry. Każda baza jest inna. W zależności od wybranego bohatera Twoja baza będzie mieć różne kolory, a do odblokowania będziesz miał różne rodzaje broni. Musisz jednak uważać na innych graczy. Jeżeli odblokują jakąś dobrą broń przed tobą możesz mieć przechlapane. Gra oferuje również różne misje za których wykonanie w wyznaczonym czasie możesz otrzymać nagrodę. Oczywiście możesz wybrać misję jaką chcesz teraz wykonać, nie jest to z góry narzucone.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Do wyboru jest aż szesnastu bohaterów!!! Żartuje, jest ich ośmiu, ale to nadal spora ilość. Lubisz człowieka ze stali, właściciela laserowego wzroku? W takim razie powinieneś zagrać Superman'em. Wolisz pół-człowieka i pół-pająka? Polecam Spiderman'a w swoim niebiesko-czerwonym kostumie. Może jesteś fanem sagi gwiezdnych wojen? Specjalnie dla Ciebie, bohater z mieczem świetlnym, Luke Skywalker. Twoim idolem jest egoistyczny miliarder Tony Stark? Wybierz człowieka w żelaznej puszcze - Iron Man'a. Jesteś fanem wysokich prędkości? Zamiast zasiadać za kierownicą Ferrari zostań Flash'em. Chciałbyś umieć zmieniać się w różne zwierzęta? Wybierz Bestię i po sprawie. Wolisz posiadać magiczny pierścień, dający przeróżne moce? Wystarczy, że zagrasz Zieloną Latarnią. Uwielbiasz minionki? Możesz wcielić się w jednego z nich (nie zostało jescze potwierdzone, w którego).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Nadal Cię nie przekonałem? W takim razie jeszcze jeden plus gry, o którym nie pisałem - co jakiś czas na mapie pojawia się potężny przeciwnik. Nie jest on łatwy do pokonania, wręcz przeciwnie - jest bardzo wymagający. Jednak jeżeli Ci się uda możesz liczyć na bonus pieniężny wyższy niż 1$ (nie wiem o ile wyższy, bo nigdy bonusu nie dostałem). Na co czekasz? Na koniec świata? Zagraj już teraz, w tym momencie!!! Nie musisz szukać tej gry po całym internecie. Przygotowałem dla Ciebie link dzięki któremu od razu przeniesiesz się na stronę gry. Potem wystarczy tylko wcisnąć duży, zielony przycisk PLAY, którego nie da się nie zauważyć. "https://web.roblox.com/games/436611033/Superhero-Tycoon" Gra powstała 18 czerwca 2016r. W tym momencie (27 czerwca 2017r. 20:30) według statystyk przycisk PLAY został wciśnięty łącznie 193526398 razy! Dużo? Moim zdaniem bardzo. Przecież to prawie 200 milionów. Może i ty klikniesz? Ja już kliknąłem.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Gerluk

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Recenzja Fortnite, fajnej gry do pogrania ze znajomymi.

Recenzja UcToWygryw
2

Gry friv

Recenzja Cesere
3

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
4

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
5

Lineage II Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

Recenzja Caterine
6

O moich przygodach z grami :), czyli ogólnie

Tutorial Seb0L03
7

Payday 2 - Gra warta uwagi!

Recenzja Cesere
8

Shakes & Fidget Poradnik do Shakes and Fidget - Wojownik

Poradnik JanuszB
9

DOTA 2 Lina - support czy carry?

Poradnik ChUcKxPoMpA
10

MovieStarPlanet MSP Jak zdobyć fame w grze MovieStarPlanet?

Poradnik RoseGold85
Chat