Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 1 1476 0
27.03.2022

Jak robić winy z koronką

żeby zrobić wina z koronką trzeba umieć grać? nie! Należy zacząć od znalezienia innego urządzenia lub kolegi z zerowym poziomem i stworzyć tam nowe konto wtedy będą tam same boty no i zdobywacie pierwszą koronkę gratuluacje ale teraz nie ma już botów. Więc teraz powiem wam jak robić winy z koronką . A tak dodając to jest sposób łatwy a w przypadku kiedy nie umiecie grać radzę pójśc na tryb kreatywny macie tam dużo budulca i możecie tam trenować. Lub wejść na mapę. W fortnite jest bardzo łatwo dostać bana i czity są banowanę od 1-2 do 1-5 dni. Więc radzę używać legalnych metod a na tych sposobach w ostatnim sezonie zdobyłem aż: 62 winny z koronką i miałem 190 level pod koniec powiem wam jak zdobyć go bardzo dużo. A więc zacznę od 1 sposobu znalazienie początkowych itemów to pierwszy krok powinny być Strzelba Pompa Napastnika , jakąś bron na daleko i dużo leczenie to ostatnie jest najważniejsze potem pójść na środek strefy i tam zacząć kampić w krzak lub w domkach najlepiej by było gdybyście mieli w pobliżu pojazd lub żeby awaryjnie uciec więc kiedy runda dojdzie do jeden na jeden jak najszybciej znajdzcię ostatniego gracza chyba że macie dużo leczenie w takim wypadku należy leczyć się aż ten drugi zginie i na tym polega pierwszy sposób teraz czas na drugi sposób.

Drugim sposobem na zdobycie Korony jest zajęcie wysokiego miejsca w meczu. Wymagania są nieco inne w przypadku różnych trybów:

Solo: czterech najlepszych graczy
Pary: gracze z dwóch najlepszych drużyn
Trójki: gracze z najlepszej drużyny
Oddziały: gracze z najlepszej drużyny

Teraz powiem wam coś o tym co daje koronka.

Co daje Królewska Korona
Kiedy nosisz Królewską Koronę, zdobywasz więcej PD za akcje wykonywane w meczu: między innymi eliminacje czy asysty. Jest to więc dobry sposób na zwiększenie prędkości levelowania.

Ponadto, posiadacz Korony jest wyróżniony w spisie eliminacji na ekranie - jego pseudonim ma złoty kolor.

Używanie Korony wiąże się jednak z ryzykiem: nosząc ją, jesteś lepiej widoczny dla innych graczy, bo Twoja postać promienieje blaskiem. To znacznie utrudnia chowanie się w krzakach czy za innymi elementami otoczenia.

Jeżeli wygrasz mecz w Koronie, odniesiesz specjalne, Koronowane Królewskie Zwycięstwo. Ponadto Korona wciąż będzie na twojej głowie w kolejnym meczu - oczywiście dopóki jej nie utracisz.

Za wygrany mecz w Koronie uzyskasz też specjalną emotkę pokazującą dokładną liczbę twoich Koronowanych Królewskich Zwycięstw w tym sezonie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Teraz dam wam trochę porad do sezonu 3 rozdziału 1.

Na tej stronie poznasz najważniejsze zmiany w sezonie i dowiesz się, jak korzystać z nowości, by zdobywać PD i awansować.

W 3. rozdziale znana ze strzelanki wyspa stanęła na głowie, wprowadzając nową mapę i lokalizacje. Są też nowe możliwości poruszania się, kolejna porcja broni i inne niespodzianki.


Nowe miejsca na mapie

Zmieniona mapa to jedna z największych atrakcji początku 3. sezonu. Zachodnia część jest pokryta śniegiem i znajdziemy na niej nowe lokacje: Lapki Lasek i Trocinowy Tartak.

Pozostała, cieplejsza część, również obfituje w nowe miejsca, jak związane ze Spider-Manem Daily Bugle, będące siedzibą Siódemki Sanktuarium, a także tor wyścigowy Szosa Chonkera, Kanion Kamienic i Maślana Stodoła.


Namioty

Ten niepozorny przedmiot dostępny do znalezienia na mapie wprowadza do rozgrywki sporą nowinkę, bo pozwala przechowywać wyposażenie pomiędzy meczami, by użyć ich w innym spotkaniu.

Znalazłeś mocną snajperkę, którą wolałbyś zostawić na inny mecz? Po prostu rozłóż namiot i schowaj ją w jednym z dostępnych miejsc, by później łatwo ją wyjąć.

Ponadto namioty pozwalają schować się przed innymi graczami oraz uleczyć postać.

Zmiany w poruszaniu się

Twórcy wprowadzili wślizg, który pozwala szybciej poruszać się w dół zbocza, a także łatwiej unikać ciosów. 11 grudnia do gry trafiają też miotacze pajęczyn Spider-Mana, dzięki którym każdy może huśtać się na mapie jak prawdziwy Człowiek-Pająk.

Zmianom uległ też stan powalenia. Gracze mogą czołgać się szybciej, a ponadto podnosić przedmioty.

PD dla wszystkich

Od teraz PD zdobywamy nie tylko w głównym trybie battle royale, ale też za pochwały w trybie kreatywnym. Na dodatkowe doświadczenie mogą też liczyć fani Ratowania Świata, którzy dostaną XP za Odznaki Misji i dodatkowe cele zadań.


Nowe bronie i przedmioty

Do gry dołączają dwa nowe przedmioty leczące - med-mgiełka oraz Sok Żłop. Mgiełka to spray, który można skierować na własną postać lub sojuszniczych graczy, z Sok Żłop powoli odnawia zdrowie, ale jego leczące działanie kończy się, kiedy otrzymamy obrażenia.


Nowe bronie obejmują:

Karabin szturmowy strażnika
Karabin szturmowy MK-Siedem
Strzelba pompka napastnika
Strzelba automatyczna
Pistolet osobisty
Pistolet maszynowy Żądło
Czterotaktowa snajperka łowcy
Zobacz listę nowych obiektów na naszej stronie o broniach i przedmiotach.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Efekty pogodowe

W miarę upływu sezonu 1., do gry trafią śmiercionośne zjawiska pogodowe: błyskawice i tornada. Trąby powietrzne będą pochłaniać różne obiekty na swojej drodze, w tym graczy.

Na szczęście będzie można je również wykorzystać do pokonywania dużych odległości, wystrzeliwując się z nich w dal.

Jeżeli szukasz spisu wszystkich nowych przedmiotów i broni w 1. sezonie 3. rozdziału Fortnite, trafiłeś w dobre miejsce. Przedstawiamy zestawienie nowości, które pomoże ci lepiej przygotować się do meczów w nowym etapie rozgrywek.

Choć bronie mogą się wydawać najbardziej ekscytujące, nie warto lekceważyć pozostałych przedmiotów, wśród których znajdziemy dwa obiekty leczące, a także niezwykły namiot i miotacze pajęczyn Spider-Mana.

Nowe bronie w 3. rozdziale
Na mapie znajdziesz teraz 7 nowych broni, które sprawdzają się świetnie na różnych dystansach:

Pistolet osobisty

Pistolet może wydawać się niepozorną bronią, będącą jedynie ratunkiem, gdy wokół nie ma nic innego, ale zadaje on zaskakująco duże obrażenia na średnim dystansie. W przypadku krótkiego dystansu i strzelania w głowę, pistolet jest naprawdę zabójczy.

Strzelba automatyczna

Strzelba, która po przytrzymaniu przycisku strzału raz za razem wypluwa z siebie kolejne porcje śrutu. Obrażeniom nie dorównuje opisanej poniżej pompce, ale wygrywa z nią szybkostrzelnością.


Strzelba pompka napastnika

Strzelba znana wszystkim fanom Fortnite, choć w nieco odświeżonej wersji. Ogromne obrażenia na bliskim dystansie, ale niska szybkostrzelność.


Pistolet maszynowy Żądło

Doskonała broń do walki na średni i bliski dystans. Dobrze radzi sobie również z niszczeniem budynków.


Karabin szturmowy strażnika

Jeden z dwóch nowych karabinów szturmowych. Idealny na średnim dystansie.

Karabin szturmowy MK-Siedem

W teorii jest to broń na średni i długi dystans, ale eliminuje wrogów w mgnieniu oka również na krótkiej odległości. Co ciekawe, jest też wyposażony w celownik kolimatorowy, dzięki czemu podczas mierzenia z tej broni widok przypomina klasyczną grę FPS.

Czterotaktowa snajperka łowcy

Zadaje bardzo duże obrażenia, jednak mieści zaledwie trzy naboje, po wystrzeleniu których następuje długi proces przeładowania. Najlepiej więc trafić za pierwszym razem.


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Sitrox727272

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bleach Online Bleach Online, czyli kolejny klon

Recenzja Osa1020
2

League of Legends Clash - nowość na serwerach

Recenzja Lowelia
3

Aion Co sądzę o grze - AION

Recenzja Soemix
4

Let's Fish Recenzja gry Let's Fish

Recenzja marcin072
5

Agar io Agar.io - najpopularniejsza gra ".io"

Recenzja Montezuma0987
6

League of Legends Jak grać bohaterem Teemo?

Poradnik xB_
7

Elvenar Elvenar – strategia fantasy w świecie elfów

Recenzja Amethystcc
8

3 najlepsze gry skradanki

Tutorial Jakacz
9

Naruto Online Opis postaci w grze Naruto Online.

Poradnik MrOrochimaru
10

Black Desert Online (B2P) [#1] Black Desert Online - Zadania fabularne oraz Node

Poradnik Segohs
Chat