Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
5.0 1 5207 0
10.06.2020

Kilka Słów O Niepopełniania Błędów

Witam ten artykuł to moje subiektywne opinia na podstawie gry w którą gram kilka lat. (Ten artykuł nie będzie wieczny jest on pisany na ten dzień)


1. Wybór postaci: Nie ma prostej odpowiedzi w tym temacie, jedni chcą zagrać zwiadowcą a drudzy magiem bądź klasą mieszaną. Pominął bym ten etap ponieważ nasza gra mówi o tym jakimi jesteśmy graczami, a nie konkretna postać ponieważ ona "jest silniejsza". Wszystkie są w miarę zbalansowane i nie ma dużej różnicy.

2. Misje w karczmie - Nikt nie lubi być słaby, pewnie i ty nie chcesz ? a więc musisz sobie odpowiedzieć na jedno pytanie jak stać się silniejszy od tego gościa nad mną w rankingu czy też kolegą. Jest na to proste aczkolwiek mało znane rozwiązanie: Dobieraj tylko takie misje, które dają ci najwięcej expa, a nie złota. Złoto przyjdzie z czasem. Czym więcej masz doświadczenia tym większy masz lvl, im większy masz poziom postaci tym więcej masz złota z misji wiec pomińmy potrzebę złota.

tip. - jeżeli ciebie nie stać bo nie lubisz wydawać pieniędzy na drogie grzyby to nie ogranicz wydawanie ich na zbędę rzeczy. Pominę tutaj rolowania sklepikarzy czy też lochów ponieważ jest to totalnie nieopłacalne. Dziennie zdobywa się kilka grzybów od 1 - 4, nie wydawaj ich na głupoty a zatrzymaj z czasem zobaczysz, że raz w tygodniu będziesz sobie mógł kupować "eliksir żywotności" tak ten który daje ci +25% życia.

A skoro mowa o eliksirach to trzeba wspomnieć jedną ważną rzecz, grając magiem potrzebowałem na wyższych poziomach zdobyć przewagę, Dobrze gospodarując grzybami byłem wstanie posiadać owy eliksir żywotności oraz jedną wzmacniającą int. (zwiększa dmg. postaci) i drugi eliksir na zdrowie

dawało mi to +50 zdrowia i +25 ataku co jest i będzie najlepszym sposobem na zwiększenie swoich statystyk.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

3. Klaser dokładności - dość ciekawa książka, którą możemy kupić w sklepie za 25 szt. złota i od 10 poziomu. Dużo ludzi nie zwraca na nią uwagę myślą, że jest to książka która jest dla ozdoby aby móc sobie popatrzeć na przedmioty co jest nieprawdą. Klaser ma swoje zastosowanie na dwa sposoby:

- Achivmenty za które dostajemy dodatkowe statystyki z czasem zdobywania osiągnięcia.

- (ważne) Premie do PD (punktów doświadczenia) : działa to tak, że maksymalną premię można mieć +100 % expa. Przekłada to się na misje w karczmie. Tak, dobrze słyszałeś możesz szybciej expić swoją postać. Statystyka ta jest dodawana ręcznie od każdej zrobionej misji. Polega to na tym, że gdybym miał 1000 expa z misji to z klaserem na poziomie 50% dostał bym 1500 expa.

4. Twierdza / Podziemia - prawdopodobnie rozumienie mechanikę co i jak dlatego przejdę do sedna bo jest to banalne. W twierdzy najważniejsze są klejnoty pozyskane z "kopalni", które służą do podrasowania przedmiotów a zarazem zwiększenia statystyk naszej postaci. Drugą w kolejności jest "Akademia" - więcej expa czyli wyższy poziom, reszta budynków odstawiamy na dalszy tor.

Podziemia - jest mało ważna, możemy robić co tam chcemy, ewentualnie jeżeli chodzi nam o ranking możemy tworzyć i ulepszać tam budynki.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

5. Wierzchowce - w stajni możemy znaleźć ich kilka aczkolwiek promuje tylko 2 z nich jeden za 25grzybów (raczej nie kupował bym bez inwestowania w grę pieniędzy, ponieważ nie opłaca się, aż tyle inwestować w niego), jestem zwolennikiem tygrysa który kosztuje trochę złota i jednego grzyba a wcale, aż tak mocno nie odstaje od gryfosmoka.

6. Pupile - jest to temat rzeka dlatego polecam obejrzeć film w internecie na temat pupili. Nie są one, aż tak trudne z wierzchu ale w środku mają pokręconą mechanikę i zanim wybierzemy swojego ulubionego zwierzaczka do karmienia to polecał bym sprawdzić co i jak.


Słowami zakończenia, nie jest to prosta gra dla zwykłego gracza, niestety faworyzuje ona ludzi kupujących grzyby za pieniądze. Uważam, że dla chcącego nic trudnego i z czasem poświęconym na grę i doświadczeniem zdobytym jesteśmy wstanie przewyższyć tych na, których zawiesiliśmy poprzeczkę i zdobyć swoje upragnione top miejsce na serwerze najlepszych graczy.

Jeżeli tu jesteś to dziękuje za przeczytanie mojego tutorialu, który jest dość prosty w rozumieniu i mam nadzeję, że jak kolwiek ci pomoże

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez krywlo123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
2

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - zabawna gra.

Recenzja Marelonto.TV
3

League of Legends Kalista - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Naruto Online Jak dobrze zacząć grę

Poradnik garden08
5

Eldarya Eldarya - Świat pełen magi

Recenzja Weronikamis
6

Fortnite Fortnite - podsumowanie Sezonu 13.

Recenzja Filiq343
7

League of Legends Varus - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
8

Margonem Margonem, fenomenalna gra przeglądarkowa

Recenzja TroXxXx
9

wot replays - opis stronki

Recenzja Banankowiec2453
10

Jak zdobyć najlepszy miecz w grze - Zenith

Poradnik Janux
Chat