Jak to działa
Przejdź do gry Trove
Trove
5.0 1 3755 0
25.06.2017

Szybkie zdobywanie EXP !

Aby szybko wbić odpowiedni poziom na postaci wystarczy grać na światach które wymagają wyższego poziomu niż twój o ok. 5 leveli. Co trzeba zrobić aby dostać się na takowy świat. To proste, sposób numer 1:


1. Zapytaj się na czacie głównym np.: " Kto jest na np. U3 ( zapytaj o świat wyższy o 1 od obecnego maksymalnego na którym możesz grać)" Jeśli znajdzie się osoba która gra na wymaganym przez ciebie świecie przejdź do punktu 2.

2. Zaproś daną osobę do znajomych, otwierając panel znajomych i wpisując jego nick, następnie teleportuj się do tej osoby. Teraz została już najłatwiejsza część do wykonania. Przejdź do punktu nr 3.

3. Chudź za osobą która zdobywa expa na zamkach, wystarczy że będziesz w pobliżu takiej osoby gdy ta przechodzi zamki, a ty również otrzymujesz punkty exp. Możesz również wchodzić za tą osobą do zamków i zbierać przedmioty ze skrzyń.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeśli przykład wyżej nie wydaje ci się odpowiedni, możesz zaryzykować i próbować zdobywać punkty exp w sposób bardziej hardkorowy, a przy tym również szybki.

Sposób numer 2:

Teleportuj się na świat o jeden wyższy niż ten maksymalny na którym obecnie możesz grać, tak jak w sposobie nr 1. Następnie szukaj pojedynczych mobów, chodząc po śiwecie. Oczywiście powiedzieć jest łatwiej, a zrobić trudniej. Teraz musisz zabijać potwory na własną rękę, może to być trudne, ale przynosi to korzyści w postaci dropu. Można przy okazji ekspienia postaci również zdobyć leprze itemy, które założysz gdy będziesz już mieć odpowiedni poziom. Możesz również spróbować walczyć w mniejszych zamkach, ale to się wiąże z ryzykiem.
Mam nadzieję że takowy sposób przypadnie ci do gustu ! A jeśli jednak nie, to wypróbuj sposób numer 3.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ten sposób będzie najłatwiejszy z tych wszystkich. Nie będzie wiązał on się z ryzykowaniem śmierci twojej postaci, ale ma on swoje wady.
Sposób nr 3:

To proste, wystarczy wejść do świata wymagającego mniejszy poziom od obecnego który posiadasz, w przeciwieństwie do sposobu numer 1. Teraz gdy już znajdujesz się na świecie wymagającym mniejszy poziom wystarczy że będziesz zdobywał punkty exp na zamkach, nie będzie to wymagało od ciebie skupienia, iż potwory będą słabsze, a ty będziesz zadawał większe obrażenia. Niestety ten sposób nie jest powiązany ze zdobywaniem lepszych przedmiotów... To pierwszy minus, drugim jest to iż jest to najwolniejszy z tych trzech sposobów które przedstawiłem.

To tyle, mam nadzieję że pomogłem w jakiś sposób ;) Dzięki za chwile uwagi :D Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące tego poradnika, proszę zadawać pytania, a ja chętnie na nie odpowiem ;).
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Alanofortepiano

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Churchill I - Brytyjski rewolwerowiec

Recenzja HansOmen
2

World of Tanks Absolutny gigant w swojej klasie.

Recenzja AngryPanda
3

World of Tanks Jak dobrze zacząć grę ''World of tanks''

Poradnik nick banan
4

Roblox Fenomen gry Roblox - czy z pozoru prosta gra ma głębsze znaczenie?

Recenzja kittyeutanazja3
5

Roblox Roblox gra dla wszystkich

Recenzja BakuDeku123
6

Gold miner

Poradnik Duman1222
7

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
8

World of Tanks World of Tanks - Recenzja i moja opinia

Recenzja Kejzer17
9

Crossout Krótka recenzja Crossout

Recenzja Kowalus93
10

CSGO Prime (B2P) PENTA - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat