Jak to działa
5.0 1 1564 0
19.06.2018

Overwatch - poradnik dla początkującego Pięści zagłady

Cześć, dzisiaj przedstawię wam jedną z nowszych postaci w uniwersum Overwatch który podobno dzięki swej potężnej pięści miał niszczyć wieżowce, niestety są to tylko plotki wymyślone przez dziecko z filmu animowanego. Przedstawię wam historię pięściarza, umiejętności i sposób gry. Dodam także że artykuł może mieć trochę gorszą jakość ponieważ piszę go drugi raz.
HISTORIA
Akande Ogundimu urodził się w nigeryjskiej rodzinie, zajmującej się technologią protetyczną. Akande pomagał rozwijać rodzinny biznes a w międzyczasie ćwiczył sztuki walki i jeździł na turnieje po całym kontynencie. Podczas kryzysu omnicznego stracił prawą rękę i przeraził się że oznacza to koniec jego kariery jednak dzięki protezie odzyskał dawną sprawność. Ogundimu chciał zająć się prowadzeniem interesów, ale jego plany zmienił Akinjide Adeyemi Zmora Numbani.
Adeyemi zaoferował bohaterowi walkę u jego boku a później nawet pozwolił mu dołączyć do organizacji Szpon. Oboje pracowali ze sobą aż do momentu w którym Ogundimu stwierdził, że nie wystarczą mu tylko ataki na Numbani. Akande ostatecznie zabił swojego mistrza i zaczął zajmować coraz wyższe stanowiska w Szponie a nawet pomógł w zaplanowaniu konfliktu, który pewnego dnia miał ogarnąć cały świat. Jego złowieszcze plany zepsuła grupa szturmowa Overwatch, Ogundimu został pokonany i wtrącony do więzienia. Po pewnym czasie jednak uciekł i ponownie jest gotów wzniecić wojnę, której celem jest ogarnięcie całego świata.
UMIEJĘTNOŚCI
DZIAŁO RĘCZNE to główna broń pięściarza wystrzeliwująca pociski na krótki dystans.
FALA SEJSMICZNA dzięki tej zdolności pięściarz wyskakuje przed siebie uderzając w podłogę i raniąc przeciwników.
PODBRÓDKOWY ta zdolność pozwala na uderzenie przeciwników i wystrzelenie ich do góry.
RAKIETOWY CIOS dzięki tej umiejętności pięść zagłady rzuca się do przodu i odrzuca przeciwnika jeżeli ten uderzy w scianę otrzymuje więcej obrażeń.
METEOR to superzdolność pozwalająca na wyskoczenie do góry po czym bohater spada na ziemie i rani wrogów znajdujących się w obszarze działania.
SPOSÓB GRY
Pięść zagłady ze względu na dużą ilość błędów i swoje nietypowe działanie nie jest dobrym wyborem na gry rankingowe a gdy już zdecydujesz się na tą postać możesz się spodziewać że inni gracze nie będą patrzeć na ten wybór pozytywnie, Grając tą postacią należy szczególną uwagę skupić na swoich zdolnościach ponieważ to one odgrywają główną rolę w grze Pięścią zagłady. Należy także trenować swój refleks ponieważ często będziemy mieli mało czasu na podjęcie decyzji z jakiej umiejętności skorzystać.
Na koniec drobna porada jeżeli chcesz napisać jakiś artykuł na banankach najpierw dodaj zdjęcia a dopiero później coś pisz.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Porarzo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Najbardziej wciągająca gra

Recenzja Montarzysta
2

CSGO Prime (B2P) Aktualizacja CS:GO - 21.06.2017

Recenzja toya_xd
3

Aion Moja opinia na temat gry Aion.

Recenzja Kotu
4

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - gra dzieciństwa

Recenzja Antonio Pustkowi
5

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge+Prologue - gra warta uwagi

Recenzja Majqqeen
6

ARK: Survival Evolved (B2P) Ark survival Evolution recenzja krutka

Recenzja Uzzis
7

Minecraft Minecraft poradnik cz. 2

Poradnik PanPillager
8

Gacha Life Tak naprawdę chodzi o Gacha Club ale go tu nie ma hah

Tutorial Fire cookiex
9

ARMA III (B2P) ARMA 3: Dokładna recenzja

Recenzja maciusspocinski
10

League of Legends Rumble - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
Chat