Jak to działa
Przejdź do gry Neverwinter
Neverwinter
5.0 1 591 0
29.07.2021

Neverwinter-gra wymagająca dobrych decyzji

Cześć.

W tym artykule przedstawię Wam, dlaczego zacząłem grać w Neverwinter.

Po rozpoczęciu przygody mamy do wyboru kilka klas, jak np. Barbarian, Paladyn, Mag, Kleryk.

Każda klasa ma swoje charakterystyczne umiejętności. Niektóre z klas są najlepsze w ataku, a niektóre w obronie, a także we wsparciu.

W grze występuje również takie miejsce jak CLOACK TOWER, gdzie walczy się multiplayer. Tam możemy przekonać się jakie skuteczne i pomocne są dane klasy.

Mają one również swoje specjalne zadania. Jako Wojownik musimy być w centrum uwagi i przyjmować na siebie jak największe obrażenia, Magiem bądź klerykiem lub łucznikiem musimy stać z tyłu i wspierać klasy, które atakują na bliski dystans np. jako kleryk musimy ich na bierząco leczyć ! Nie jest to łatwe zadanie, a niektóre wywierają minimalną presję na graczach. Oczywiście tryb multiplayer nie jest zbyt łatwy, gdyż otrzymuje tam się wysokie obrażenia, a zatem dopóki nie będzie się miało wypasione ekwipunku...lepiej się tam nie pokazywać...no chyba, ze jako klasa wsparcia (kleryk, mag, łucznik...)Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W tej grze mamy otwarty świat, który możemy zwiedzać do woli. Po drodze odbieramy questy, za których wykonanie otrzymujemy np. waluty, za które możemy kupić -przydatne przedmioty, jak i również dodatki u sprzedawców. Nakładany jest tam również średni nacisk na ekwipunek. O czym mówię ? Mianowicie o tym, że niekiedy bez lepszego ekwipunku nie ugramy nawet misji no chyba, że posiadamy ogromną ilość eliksirów zdrowia. W otwartym świecie możemy także zdobywać specjalnie insygnie zabijając niektóre rodzaje potworów, za które możemy u specjalnych sprzedawców nabyć ekwipunek. Oni zawsze pokazują ekwipunek TYLKO dla Twojej klasy. Zapomniałem dodać, że w otwartym świecie możecie również spotkać graczy, którzy w czasie kiedy walczysz z potworami mogą podejść i Cię wesprzeć.

W Neverwinter występuję również rodzaje *bosów* są to przeciwny, którzy gdy z nimi walczysz pokazuje się ich pasek zdrowia na górze ekranu.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Podsumowując:

Gra Neverwinter jest grą, którą my gracze kochamy, gdyż również daje nam otwarty świat i wolną rękę. Możemy w niej wybrać klasę i to od nas zależy, jak szybko urośniemy w siłę, a w szczególności nasze decyzje w grze wpływają na to najbardziej. Mówię tu np. o kupowaniu ekwipunku u sprzedawców. Jak w każdej grze występuję również przedmioty, za które się płaci i one przyśpieszają rozwój. Ja nie stosuję takiego sposobu, ale kto jak woli Wasza decyzja gracze !

Mamy również możliwość posiadania własnego *członka drużyny* może nim być człowiek, ale także zwierzę. Ja osobiście wybrałem kleryka, gdyż mam klasę wojownika, a zatem moim zdanie jest to bardzo opłacalne, gdyż w czasie walki prawie na bierząco mnie leczy.

Poznajemy również lokalizacje i ludzi, którzy w nich się znajdują. Przeciwnicy w zależności ile maja na głową kropek tym potężniejsi i wytrzymalsi są.

Ode mnie to wszystko resztę pozostawiam Wam-graczom. Na co jeszcze czekasz ?! Sołeczność (gracze) Neverwinter chętnie przyjmą Cię z otwartymi ramiona. Dołącz do nas. Razem zwalczymy stronę zła.


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Antonios007

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Waluta w Team Fortress 2

Poradnik 1NFORM4TYK
2

CSGO Prime (B2P) FaZe Clan - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
3

Forge of Empires Forge of Empires - Buduj, badaj i podbijaj

Recenzja Arthian
4

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
5

Honkai Impact recenzja gry Honkai Impact 3rd

Recenzja antylopagnu
6

League of Legends Jak działa Aatrox czyli przedstawienie postaci

Tutorial Alimak
7

Euro Truck Simulator 2 - Najlepsze mody z Warsztatu Steama (ETS2)

Poradnik Cyberadam
8

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć SC i fame?

Poradnik ishmael
9

Akinator Niezwykły telepata - Akinator!

Recenzja BartusioBananusio
10

Transformice Moce szamanów i ich zadanie

Poradnik KeryFi
Chat