Jak to działa

Neverwinter

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Neverwinter

Są tu jacyś fani kultowego hack’n’slasha “Dungeons & Dragons”? Mamy dla Was świetną wiadomość. Oparta na czwartej części popularnej gry fabularnej jest tutaj i czeka, aż odważycie się wstąpić do jej świata!

Neverwinter to MMORPG oparte w głównej mierze o tryb kooperacyjny. Fabuła gry została wykreowana na potrzeby oryginalnego świata Forgotten Realms. Sto lat temu straszna plaga przyniosła nieodwracalne zmiany do niegdyś pięknego świata. Mało które miejsce przetrwało bez szwanku - jednym z niewielu bastionów wolności pozostało miasto Neverwinter, jednak po 7 latach od plagi, miasto padło ofiarą kataklizmu, jakim był wybuch pobliskiego wulkanu. W tym tragicznym momencie, wraz z innymi śmiałkami ze świata Forgotten Realms będziecie musieli odbudować Neverwinter na wezwanie Lorda Neverember z Waterdeep.

W odróżnieniu od typowych gier MMORPG, w Neverwinter znajdziesz mieszankę elementów MMO i bardziej klasycznego action-RPG z priorytetem w kierunku kooperacji. W grze znajdziesz bardzo klimatyczne miasta, w których zbierają się wszyscy gracze. Te bezpieczne tereny skupiają w sobie siedziby gildii, banki, sklepy, a na ulicach spotkasz tłumy graczy.

Wybierz jedną z pięciu dostępnych klas postaci: wojownika, łowcę, czarodzieja, kleryka lub łotrzyka. Spośród ras zamieszkujących Forgotten Realms, dla graczy dostępne są m.in: ludzie, elfy oraz krasnoludy, a niezwykle rozbudowany system kreacji postaci pozwoli Ci stworzyć unikalnego bohatera. Swojego awatara będziesz rozwijać poprzez wykonywanie różnych zadań dostępnych na mapie, natomiast każdy poziom pomaga Ci ulepszać statystyki i umiejętności postaci.

W grze wprowadzono także dużo urozmaiceń zręcznościowych, dlatego nie martw się, jeśli w pierwszej chwili nie będziesz rozdawał kart na polach bitwy - nie znajdziesz tu bowiem automatycznego ataku, a każdy cios i umiejętność wykonywane są ręcznie.

Odbudujmy razem Forgotten Realms!

pełny opis gry
Screeny
Neverwinter screenshot1 Neverwinter screenshot2 Neverwinter screenshot3 Neverwinter screenshot4 Neverwinter screenshot5 Neverwinter screenshot6 Neverwinter screenshot7 Neverwinter screenshot8 Neverwinter screenshot9
Video

Neverwinter wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Core 2 Duo 1.8Ghz
 • 2 GB
 • NVidia GeForce 6600
 • 23 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat