Jak to działa

Crush Crush

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Crush Crush

Crush Crush to coś pomiędzy rozwijaniem swojej postaci, a symulatorem randkowania - zresztą, tytuł ten już za czasów swojej bety był dość wymowny. Smaczku dodają unikalne cechy gry, takie jak bloki czasu, które dodają charakteru grze poprzez wprowadzenie do niej elementów strategii i zarządzania.

Jeśli chodzi o symulator randkowania, nie musimy chyba wspominać o głównej składowej takich tytułów - dziewczynach. Każdą z dziewczyn, którą spotkasz na swej drodze, poznajesz w wyniku jakiegoś pechowego zdarzenia - może to być równie dobrze pobicie jej rekordu w jakiejś grze (czym doprowadzisz ją do załamania nerwowego) albo wjechanie w jej rowe tak, że nie będzie z niego. Plus jest taki, że jak już niżej nie da się spaść, to później może być tylko lepiej, dlatego jeśli uda Ci się odblokować którąś z dziewczyn, będziesz musiał sprostać pewnym wymaganiom, aby popchnąć Waszą relację coraz dalej.

Crush Crush to nie tylko wieczny podryw przeplatany serią niefortunnych wpadek - to również gra, która zawiera w sobie elementy rozwojowe. Do tych należą m.in. zakładki “praca” i “hobby”. Pracując zyskujesz kasę, za którą możesz kupić dziewczynie prezent. Jak już spędzisz w pracy wystarczająco dużo czasu, dostaniesz awans i będziesz zarabiać więcej, dzięki czemu randki zapewnią Ci wyższe wskaźniki “zauroczenia” w relacji z obiektami Twoich westchnień.

W Crush Crush oprócz kasy znajduje się jeszcze jedna - mniej typowa - waluta. Są to tzw. Bloki czasu, których używasz w pracy lub w realizacji swojego hobby. Randki z kolei wymagać będą od Ciebie użycia od 3 do 6 bloków w zależności od tego, gdzie chcesz zabrać swoją partnerkę na wspólny wieczór. Twórcy Crush Crush na szczęście zadbali o to, żeby gracze nie mogli narzekać na sposoby zdobywania bloków, także głowa do góry!

Zarejestruj się w Crush Crush i zobacz, czy randkowanie się opłaca (dosłownie).

pełny opis gry
Screeny
Crush Crush screenshot1 Crush Crush screenshot2 Crush Crush screenshot3 Crush Crush screenshot4 Crush Crush screenshot5 Crush Crush screenshot6 Crush Crush screenshot7 Crush Crush screenshot8 Crush Crush screenshot9 Crush Crush screenshot10
Video

Crush Crush wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
18+
UWAGA! Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść Nie mam 18 lat, chcę wyjść
Chat