Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 33 0
28.02.2023

Aktualizacja 22.02.2023 | STAR STABLE

Witam was! W dzisiejszym artykule chciałabym wam przedstawić aktualizacje gry STAR STABLE, która została dodana do gry dnia 22 lutego 2023 roku. Wprowadza ona trochę do wątku fabularnego i kilka rzeczy związanych z naszymi ulubionymi wierzchowcami! Mistrzostwa Fortu Pinta zostały przejęte przez dwójkę piratów: Harviet, Larryego i ich towarzysza- papugę Pari. Sprawiło to, że podczas rozgrywek tych mistrzostw napotkasz się na rozmaite pirackie rzeczy. Dodana została również możliwość wzięcia udziału w próbnym wyścigu na tym torze (możecie startować do znudzenia!), przed faktycznym konkurowaniu w zawodach. Za każdy udział i ukończenie trasy w mistrzostwach, dostaniesz punkty reputacji. Jeśli chcesz się dowiedzieć kiedy odbywają się zawody, wystarczy, że zerkniesz na tablicę mistrzostw. Za każdą odpowiednią ilość punktów reputacji mistrzostw Fortu Pinta będziesz odblokowywać możliwość zakupu kolejnych elementów stroju, dodanego specjalnie na to wydarzenie! Jeśli nie chcę Ci się startować tyle razy możesz zakupić od ręki inny zestaw w centrum mistrzostw Moorland.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Żeby przybliżyć wam wątek związany z końmi, muszę przedstawić wam Bazar Jorviku, który został dodany tydzień przed tą aktualizacja. Jest dostępny w Moorland i co tydzień dostępne są na nim nowe konie. Znajdziesz tam zniżki na konie, ubrania i sprzęt niezbędny do jazdy. Zakończy się 8 marca. A oto lista i cena koni dostępnych na ten moment:

  • luzytański za 620 Star Coins,
  • andaluzyjski za 665 Star Coins,
  • paso fino za 690 Star Coins,
  • koń pełnej krwi angielskiej za 550 Star Coins,
  • fiord za 510 Star Coins.

Konie andaluzyjskie oraz paso fino generacji 3 dostały również nowy wygląd. Jeśli mowa o koniach to warto również wspomnieć o aktualizacji z 8 lutego, która dodała do gry odmienione piękny morgany. Są to jedne z najpopularniejszych i moim zdaniem najładniejszych wierzchowców dostępnych w grze. Jedna z maści jest dostępna w Forcie Pinta, a reszta (5 kolejnych wariantów kolorystycznych) w Jodłowym Gaju.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Koń ten jest wystawiony na sprzedaż za 850 Star Coins. Odmianę z Fortu mogą kupić wszyscy, a żeby odblokować teren, na którym znajduję się pozostała piątka należy osiągnąć 9 poziom postaci, oraz odblokować obszar, na którym znajduje się Jodłowy Gaj. Należy wykonywać misje z wątku fabularnego, a w końcu będzie dostępny.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • FILM TYGODNIA

Niestety w tyg tygodniu nie otrzymaliśmy od ekipy STAR STABLE, wybranego przez nich materiału video.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • UCHYŁEK TAJEMNICY AKTUALIZACJI PRZYSZŁEGO TYGODNIA

Jedyne co dostaliśmy jako zapowiedź następnej aktualizacji to krótka wiadomość, że będzie się skupiać na naszych ukochanych malutkich kucykach. Nie wiemy więcej, więc możemy się tylko domyślać o co może chodzić.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez pytelcnie990

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zdobyć 800 robux za darmo

Poradnik PanPillager
2

My Summer Car – samochodowy survival dla wytrwałych

Recenzja Wardzisław
3

League of Legends Ezreal poradnik postaci

Poradnik Kub77a
4

Fortnite Jak wyjść z najlepszej miejscówki?

Tutorial DOOMKA
5

F1 2019 - Recenzja - Informacje

Recenzja Golcuniuniu
6

Star Stable Star Stable? Oto prosta recenzja

Recenzja Kasia678
7

Football Team Zostań gwiazdą footbolu!!

Recenzja Sferus
8

Grand Theft Auto- Czyli najlepsza seria gier w otwartym świecie!

Recenzja FENOX39
9

CSGO Prime (B2P) Skiny do granatów i całkowicie nowe rangi

Poradnik TalvinPL
10

League of Legends Dołącz do społeczności League of Legends!

Recenzja Julcia1
Chat