Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 579 0
17.12.2021

Moja opinia o grze Minecraft

W tym artykule chciałem podzielić się moją opinią o grze Minecraft. Na samym początku warto wspomnieć, że gra została pierwszy raz wypuszczona na rynek 18 listopada 2011 roku. Mamy tam do wyboru grać samemu na świecie Singleplayer lub grać ze znajomymi i nieznajomymi ludźmi z internetu w trybie multiplayer. W laucherze gry logujemy się na nasze konto Minecraft zakupione na oficjalnej stronie Minecraft.net i wybieramy wersję, na której chcemy zacząć naszą rozgrywkę, ( Ja przeważnie wybieram 1.8.9 ). Możemy również skorzystać z Laucherów bezpłatnych np. Crystal Laucher, TLauncher oraz Shingima Laucher. Testowałem wszystkie trzy i najlepiej grało mi się na TLauncher, ponieważ dzięki niemu uzyskałem największą możliwą liczbę FPS na moim komputerze, ( chociaż gram na wersji premium ). W trybie Singleplayer jak nazwa sama nazwa wskazuje gramy sami na świecie survival, creative lub adventure. Natomiast w trybie multiplayer gramy z innymi osobami na różnych serwerach.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Teraz opowiem o trybie survival. Moim zdaniem granie na tym trybie jest bardzo fajne. Stopniowo zbieramy różne ulepszenia i osiągnięcia, natomiast naszym głównym celem jest zabicie smoka kresu. Ma bardzo dużo punktów zdrowia i pokonanie go jest nie lada wyzwaniem. A teraz zacznijmy od początku. Gdy pojawimy się na świecie najpierw powinniśmy zebrać drewno by zrobić sobie narzędzia, takie jak: miecz, siekiera, łopata, motyka oraz kilof. Potem możemy zrobić małą kopalnie i wykopać Cooblestone by ulepszyć swoje narzędzia na kamienne. Potem szukamy wioski osadników by zebrać tam jedzenie takie jak: zboże, z którego możemy zrobić chleb, marchewki, ziemniaki, które możemy upiec w naszym piecyku. Zbieramy również żelazo z Iron Golema, który wiernie broni osadników w tej wiosce. Następnie udajemy się do Netheru czyli piekła. Odszukujemy twierdzę i zbieramy Blaze Rodes, oraz handlujemy z Piglinami. Potem odszukujemy Stronghold i robimy portal do Kresu. Tam zabijamy smoka i wchodzimy do portalu. Tak wygląda przejście gry Minecraft na serwerze Singleplayer.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Tutaj opowiem o trybie gry multiplayer, w którym gramy ze znajomymi lub innymi ludźmi z internetu. Na początku wybieramy serwer, na którym chcemy zacząć naszą rozgrywkę, może by to na przykład: Hypixel.net, Brawl.com, Kokscraft.pl, Cashmc.eu, Mineplay.pl, Craftplay.pl, Mineplex, Mcosada, Derpmc. Najpopularniejszymi minigrami obecnie są Bedwars oraz Skywars. Bedwarsy polegają na tym, że każdy gracz ma łózko i jego zadaniem jest zniszczenie łóżka przeciwnikowi w innej drużynie. Zaczynamy na wylosowanej wyspie i zbieramy żelazo na wełnę oraz złoto na zbroje, miecz, tnt lub wodę. Potem gdy zbierzemy wełnę, budujemy most do naszego przeciwnika. Gdy to zrobimy musimy zniszczyć mu łóżko a później go ukatrupić. W trybie Skywars zaczynamy również na wylosowanej wsypie i naszym celem jest zebranie przedmiotów i ukatrupienie wszystkich przeciwników. Możemy również budować długie mosty nad mapą. Jeśli uda nam się wszystkich zabić to pokazuje się nam zwycięstwo i możemy zagrać ponownie.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Baldi191

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Zwiększenie FPS-ów w CSGO!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
2

Dlaczego (nie)warto kupować Attack on Titan: Wings of Freedom

Recenzja toya_xd
3

Margonem Poradnik dla Maga! (1-25lvl)

Poradnik Dominicekk
4

Big Farm Big Farm - Być jak farmer

Recenzja Kamil_1113
5

Total War Arena Strategia niemal doskonała

Recenzja Kapcio
6

Karty i Runy w The Binding of isaac afterbirth

Poradnik xrey69
7

Roblox Jak strzelać, czyli Roblox: Phantom Forces Cz.1

Poradnik Jacuś22
8

Soulworker azjatyckie MMORPG.

Recenzja Cesere
9

Overwatch - poradnik dla początkującego Pięści zagłady

Poradnik Porarzo
10

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
Chat