Jak to działa
5.0 2 563 0
17.08.2018

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Cześć, dzisiaj przedstawię wam poradnik do postaci, która może w najbliższym czasie doczekać się wielkich zmian co oznaczać będzie, że artykuł jest nieaktualny ale póki co cieszmy się starym Torbjörnem. W tym artykule opiszę historię, zdolności i sposób gry tym ciekawym bohaterem.
HISTORIA
Inżynier Torbjörn Lindholm był odpowiedzialny za tworzenie najbardziej nowoczesnego i zaawansowanego uzbrojenia dla organizacji Overwatch. Bohater od zawsze uważał że technologia powinna zostać wykorzystywana dla dobra ludzkości (jednak jak wiemy nie zawsze tak było). Pracodawcy Lindholma planowali wyposażyć jego ustrojstwa w sztuczną inteligencję, Torbjörn kompletnie nie ufał takim urządzeniom. Po pewnym czasie okazało się że miał powód do swojej nieufności ponieważ roboty z całego świata zwróciły się przeciwko ludziom.
Dzięki swoim inżynieryjnym zdolnościom Torbjörn został zwerbowany do grupy szturmowej działającej dla Overwatch. Jego wynalazki ostatecznie w dużym stopniu przyczyniły się do zakończenia wojny a gdy Overwatch przekształcono w organizację pokojową Lindholm dalej pozostał przy tworzeniu różnorodnych wynalazków. Po upadku organizacji mechanizmy Torbjörna zostały skradzione a on sam stara się nie pozwolić aby dostały się w złe ręce i zaszkodziły światu.
UMIEJĘTNOŚCI
NITOWNICA to główna broń bohatera. posiada, aż 2 sposoby strzelania. Możemy strzelać z niej na dłuższą odległość lub miotać stopionym metalem na mniejsze odległości jednocześnie zużywając więcej pocisków
MŁOT KOWALSKI służy głównie do ulepszania lub naprawiania wieżyczki ale możemy także czasem klepnąć nim przechodzącego wroga.
BUDOWA WIEŻYCZKI czyli po prostu budujemy wieżyczkę. posiada ona 3 poziomy, pierwszy poziom otrzymuje ona automatycznie po rzuceniu jej na ziemię, drugi po pięciokrotnym uderzeniu młotkiem a trzeci w chwili użycia superzdolności. Główną zaletą wieżyczki jest to, że sama namierza ona cele i zadaniem gracza jest tylko tłuc ją młotem.
WYKUCIE PANCERZA ta zdolność polega na tym że Torbjörn wykuwa pancerze, które dają dodatkowe zdrowie sojusznikom.
ZBIERACZ ZŁOMU czyli gdy ktoś umrze możemy wykorzystać jego mechaniczne kończyny, okulary i kluczyki od samochodu jako złom potrzebny do stworzenia pancerza.
PRZEGRZANIE to superzdzolność bohatera polegająca na tym, że nasz gnom ma więcej punktów zdrowia, szybciej strzela oraz jego wieżyczka osiąga trzeci poziom.
SPOSÓB GRY
Największą zaletą Torbjörna jest to, że nie wymaga on od gracza wielu umiejętności ponieważ połowę roboty wykonuje za nas wieżyczka a naszym głównym zadaniem jest dopilnowanie aby nie zestrzeliła jej przelatująca Fara. Torbjörn sprawdza się głównie na obronie ale czasem pojawiają się ciekawe pomysły z nim podczas ataku. Ze względu na fakt iż nie jest to wymagająca postać profesjonalni gracze nie wybierają go podczas gry na rankingach w pierwszej kolejności (i raczej w ogóle nie rozważają wybrania go) ale jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z Overwatch to mogę serdecznie polecić ci spróbowania gry tą postacią.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Porarzo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Top 4 gier w ROBLOX!

Recenzja PiotrekXD123
2

Najlepsza aktualizacja The Sims 4?!

Recenzja Arines
3

Kody do Skyrim

Poradnik Banankowiec2453
4

Grepolis Ociężała ewolucja - upadek czy degeneracja?

Recenzja Grassman
5

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
6

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić StarConis na MovieStarPlanet?

Poradnik HeroM
7

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 4 Rakietowe skoki - Walljump

Poradnik PowrWolf
8

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [1#] - Mirage

Poradnik JestemKacper
9

World of Tanks Jak skutecznie zarabiać w World of Tanks

Poradnik BananF
10

Margonem Margonem - czyli jak właściwie zarobić złoto?

Poradnik Fragorski
Chat