Jak to działa
Przejdź do gry Warframe
Warframe
5.0 1 2055 0
11.11.2017

Warframe czy jest dobrą grą ?

Odnosząc sie do nagłówka mogę stwierdzić że tak. Warframe jest bardzo dobrą i wciągającą grą, która oferuje nam zabawę na dziesiątki godzin. Tytułowy Warframe to nazwa egzoszkieletu wykorzystywanego w uniwersum Warframe. Chroni on użytkownika regenerującą się tarczą oraz zapewnia szereg dodatkowych premii w postaci zwiększonej mobilności czy możliwości kontrolowania żywiołów. Wszystkie premie i statystyki tak jak umiejętności zależne są od postaci którą wybraliśmy, gdy ja zaczynałem grę do wyboru były 3 postaci, wraz z postępem samouczka mieliśmy do wyboru naszą broń główną oraz naszą broń poboczną. Postaci różnią się tym że niektóre z nich są na przykład bardziej wytrzymałe dzięki umiejętnością, a niektóre mają o wiele więcej obrażeń dla naszych przeciwników. Możemy wybrać postać idealnie dopasowaną do preferowanego przez nas stylu gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W grze mamy do wyboru dziesiątki broni głównych i pobocznych. Zaczynając od broni głównych : Mogą to być zwykłe karabiny czy snajperki jak i również laserowe działa czy plazmowe wyrzutnie wszystko można dopasować do swoich upodobań. Z bronią dodatkową jest troche inaczej, bo ona służy częściej do cichego eliminowania wrogów niż do nacierania na nich, dlatego bronie poboczne to najczęściej broń do walki cichy pistolet czy inne noże do rzucania. W grze mamy również dostęp do broni do walki wręcz i tutaj sytuacja jest taka sama, są ich dziesiątki do wyboru i tylko od nas zależy czy będziemy używali katany, maczugi czy innych kastetów. Możemy również wybrać sobie towarzysza, najczęściej jest to wspomagający nas robot ale może to być również jakieś zwierze, które wyszkolimy na naszym statku.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Warframe umożliwia nam granie multiplayer w trybie kooperacji jak i w trybie konta. Tryb kooperacji to zwykła współpraca ze znajomymi aby przejść misję a tryb kontra to nic innego niż areny na, których mogą się zmierzyć nasze warframe z innymi. Aby stać się potężnym nasz warframe musi awansować na wyższy poziom, robi to dzięki pokonywaniu przeciwników czy wykonywaniu misji. Maksymalny poziom naszego warframe to 30, możemy zresetować ten poziom by nasz szkielet uzyskał bonusy czy inne też więcej slotów na ulepszenia. Warframe oferuje nam również wiele misji, na wielu planetach co za tym idzie ma szeroki wachlarz graficzny, a sama jego grafika jest ładna. Na każdej z planet możemy spotkać innych przeciwników. Podsumowując wszystko Warframe to gra w którą możemy grać ze znajomymi lub w pojedynkę, możemy ulepszać naszą postać oraz walczyć z innymi. Osobiście spędziłem przy tej grze około 200 godzin, a jeszcze wiele przede mną. Polecam tą gre każdemu, kto szuka czegoś nowego.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Klimenso

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Papa's Pizzeria To Go!-Stary klasyk

Recenzja KochamMaliny
2

CSGO Prime (B2P) "Mój punkt widzenia na Majora w Rio de Janeiro"

Recenzja L0czek7
3

Project Zomboid - podstawy w grze

Poradnik Emanuel0
4

Co wycięto z oryginalnej trylogii Gothic ? Część 2 Gothic Sequel

Recenzja Tybero
5

Diablo III (B2P) Diablo III - jak zostać "prosem"?

Poradnik bartkeczek_
6

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
7

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
8

Roblox Roblox Gra- co to jest i recenzja

Recenzja Aalann5
9

World of Tanks Relacja z Gry World of Tanks

Poradnik Marcielo
10

Minecraft Minecraft Hardcore - co i jak?

Poradnik Yusouga
Chat