Jak to działa
Przejdź do gry Warframe
Warframe
5.0 1 1601 0
11.11.2017

Warframe czy jest dobrą grą ?

Odnosząc sie do nagłówka mogę stwierdzić że tak. Warframe jest bardzo dobrą i wciągającą grą, która oferuje nam zabawę na dziesiątki godzin. Tytułowy Warframe to nazwa egzoszkieletu wykorzystywanego w uniwersum Warframe. Chroni on użytkownika regenerującą się tarczą oraz zapewnia szereg dodatkowych premii w postaci zwiększonej mobilności czy możliwości kontrolowania żywiołów. Wszystkie premie i statystyki tak jak umiejętności zależne są od postaci którą wybraliśmy, gdy ja zaczynałem grę do wyboru były 3 postaci, wraz z postępem samouczka mieliśmy do wyboru naszą broń główną oraz naszą broń poboczną. Postaci różnią się tym że niektóre z nich są na przykład bardziej wytrzymałe dzięki umiejętnością, a niektóre mają o wiele więcej obrażeń dla naszych przeciwników. Możemy wybrać postać idealnie dopasowaną do preferowanego przez nas stylu gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W grze mamy do wyboru dziesiątki broni głównych i pobocznych. Zaczynając od broni głównych : Mogą to być zwykłe karabiny czy snajperki jak i również laserowe działa czy plazmowe wyrzutnie wszystko można dopasować do swoich upodobań. Z bronią dodatkową jest troche inaczej, bo ona służy częściej do cichego eliminowania wrogów niż do nacierania na nich, dlatego bronie poboczne to najczęściej broń do walki cichy pistolet czy inne noże do rzucania. W grze mamy również dostęp do broni do walki wręcz i tutaj sytuacja jest taka sama, są ich dziesiątki do wyboru i tylko od nas zależy czy będziemy używali katany, maczugi czy innych kastetów. Możemy również wybrać sobie towarzysza, najczęściej jest to wspomagający nas robot ale może to być również jakieś zwierze, które wyszkolimy na naszym statku.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Warframe umożliwia nam granie multiplayer w trybie kooperacji jak i w trybie konta. Tryb kooperacji to zwykła współpraca ze znajomymi aby przejść misję a tryb kontra to nic innego niż areny na, których mogą się zmierzyć nasze warframe z innymi. Aby stać się potężnym nasz warframe musi awansować na wyższy poziom, robi to dzięki pokonywaniu przeciwników czy wykonywaniu misji. Maksymalny poziom naszego warframe to 30, możemy zresetować ten poziom by nasz szkielet uzyskał bonusy czy inne też więcej slotów na ulepszenia. Warframe oferuje nam również wiele misji, na wielu planetach co za tym idzie ma szeroki wachlarz graficzny, a sama jego grafika jest ładna. Na każdej z planet możemy spotkać innych przeciwników. Podsumowując wszystko Warframe to gra w którą możemy grać ze znajomymi lub w pojedynkę, możemy ulepszać naszą postać oraz walczyć z innymi. Osobiście spędziłem przy tej grze około 200 godzin, a jeszcze wiele przede mną. Polecam tą gre każdemu, kto szuka czegoś nowego.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Klimenso

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

World of Tanks World of Tanks na przestrzeni lat i co dalej?

Recenzja Gremlininio
4

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
5

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
6

World of Tanks 5 Największych wad World of Tanks

Recenzja Wiktor0204
7

Gry z lat 80, które warto znać!

Recenzja Dawid035
8

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Gra z nie kończącą się zabawą

Recenzja quipop
9

League of Legends Ezreal - uniwersalny buid

Poradnik Gremlininio
10

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć Fame na MSP

Poradnik Lolz1232
Chat