Jak to działa
0 0 106 0
04.03.2018

Jak zdobywać bananki w prosty sposób? - Poradnik #1

Witam wszystkich czytających artykuł. Dziś opiszę wam kilka fajnych sposobów na zdobycie bananków z gier przeglądarkowych i nie tylko. Jak wiadomo bananki to serwis oferujący nam za granie w gry różne nagrody typu Paysafecardy, doładowania steam, gry CS, Minecraft itd. jednak aby takie nagrody zdobyć za darmo musimy rozpocząć wykonywać zadania w serwisie. Zadań które możemy wykonać jest wiele, jest to na przykład łączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli Wykonywanie zadań w Grach, Reklamy, Fun Zone, Zakupy u partnerów, Polecanie serwisu, Pobieranie aplikacji oraz Bananapedia. Obok tych form zdobywania bananków możemy znaleść też sposoby na zdobywanie doświadczenia czyli Portale społecznościowe i Poziom doświadczenia, jednak te funkcje opiszę w drugiej części poradnika. Opisałem wam pokrótce funkcję serwisu a teraz przejdę do opisania najbardziej opłacalnych funkcji.
Pierwszą i chyba, najczęściej używaną funkcją są Zadania w Grach , za zadania w grach możemy zarobić ok . 10000 bananków , czyli prawie 100 zł PSC , więc jest to funkcja naprawdę opłacalna. Jednak wiadomo, że gry nie są tak samo punktowane , jedne dają nam nawet 1000 bananków , a niektóre po 50 bananków. Przedstawię wam te 2 najprostsze i wysoko punktowane i w które gram :
  • Dragon Awaken - Gra dosyć niedoceniana , jednak zadania są bardzo łatwe do wykonania a nagroda w banankach jest dosyć spora, poniżej nagrody punktowe:
1.Zadanie 50 bananków
2.Zadanie 100 bananków
3.Zadanie 300 bananków
W sumie 450 bananków za jakieś 2h gry.
  • Goodgame Empire - Gra też dosyć łatwa problem może sprawiać zadanie 3 ale jest ono wykonalne. Tak jak wcześniej nagrody punktowe:
1.Zadanie 30 bananków
2.Zadanie 60 bananków
3.Zadanie 160 bananków
W sumie 250 bananków

Są oczywiście jeszcze gry do pobrania , które są bardzo wysoko punktowane z w miarę prostymi zadaniami, jednak ich nie będę wam już opisywał , gdyż prawie każda gra do pobrania ma łatwe zadania.

Drugim sposobem jest nie wspomniane przeze mnie kupowanie bananków , nie ma to większego sensu , jednak jeżeli ktoś chce i mało mu brakuje do jakiejś nagrody takie bananki zakupić.

Trzecim sposobem jest Fun Zone, za godzinę można uzyskać jakieś 15 bananków , może nie jest to jeden z najbardziej dochodowych sposobów , jednak jeżeli komuś z was się nudzi to warto spróbować

Czwarty sposób to polecanie serwisu, niezły sposób na swoje pierwsze 20 zł PSC bo za jedną osobę dostajecie 200 bananków i 200 exp i 10 % zdobytych przez twojego znajomego bananków.
To tylko niektóre ze sposobów, które warto wykorzystać. Naprawdę warto nie pożałujecie.

Przedostatnim sposobem jest pobieranie aplikacji, obecnie w ofercie jest dostępna tylko aplikacja bananatic, za której pobranie dostajemy 50 bananków , naprawdę polecam tę aplikację ze względu na oferty, które można w niej wykonać.

Ostatnią metodą jest Bananapedia , na której za pisanie chwytliwych artykułów możemy dostać 250 bananków i 250 exp.

Gorąco polecam i dziękuję za przeczytanie i wykorzystanie moich sprawdzonych na 100% metod. Myślę, że pierwsza część mojego poradnika rozrusza wasze szare komórki i zachęci do dalszych zmagań na serwisie bananki.pl.
Życzę powodzenia w gromadzeniu bananków i mam nadzieję na szersze zainteresowanie tym serwisem.
Bobx
Jak zdobywać bananki w prosty sposób? - Poradnik #1 0.0 0
0 0
Art napisany przez Bobx

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet Jak szybko wbić level na msp?

Poradnik Aseczka
2

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
3

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
4

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
5

The Binding of Isaac jako propozycja czegoś innego.

Recenzja evengace
6

MovieStarPlanet MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
7

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Jaro-S
8

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
9

Metin2 Jak grać postacią *ninja dagger*

Poradnik SasukeArabi
10

My Free Farm 2 Załóż farmę i zostać producentem!

Recenzja claudiw
Discord