Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 981 0
05.01.2022

Czy warto grać w roblox ?

Bez owijania w bawełne odpowiedz na pytanie z tytułu brzmi tak. Zapytacie "dlaczego?" otóż gra daje nam swobodę w wyborze rodzaju gry których jest masa na ich stronie i myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli brakuje pomysłu w co chcieli byśmy zagrać roblox sam nam zaproponuje na swojej głownej stronie kilkadziesiąt gier polecanych i popularnych wsród graczy. Nie przypadkiem jest to jedna z najpopularniejszych gier online na świecie. Gdy chcemy zagrać coś konkretnego typu mamy dostępna wyszukiwarke gdzie znajdziemy tryb który nas może zadowolić. Gdy już jesteśmy w temacie wyszukiwarki możemy w niej znaleśc gry, graczy, itemy co pozwala nam znaleść naszych znajomych lub ich gry stworzone przez ich samych . Pytanie nasuwać może się jedno u was "Czy możemy projektować własne gry" odpowiedz brzmi tak! słuzy do tego aplikacja Roblox studio który instaluje się wraz z roblox na waszym komputerze a mało tego że można stworzyć własny tryb to możecie na nim zarabiać

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Tryby gier które napewno się wam przewiną przez oczy to:

- Tycoon

- Roleplay

- Obby

- parkour

- symulatory

oraz wiele wiele innych które mogę osobiście polecić.

Na początek mogę z własnego doświadczenia polecić "Jailbreak" który pozwala nam się wcielić w rolę policjanta lub złodzieja który może się dorobić pieniędzy (zależnie od wybranej roli) okradać sklepy lub łapać przestepców. A za zarobione pieniądze możemy kupić Samochody , Mieszkania , Broń. Gra daje nam duża elastyczność dzięki przestronnej mapie oraz duża liczbę napadów.


Drugim trybem który polecam to "Work at pizza place" wcielamy się w pracownika pizzeri który pracuje cała zmianę i dostaje za to pieniądze. W grze możemy być:

-kierownikiem

-kucharzem

-kasjerem

-pakowaczem

-dostawcą pizzy

-dostawcą prodóktów


za obecne w tej grze pieniądze kupimy dom lub go ulepszymy, meble, przedmioty i wiele innych.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Roblox pozwala nam również na edycje naszego awatara do które możemy kupić ciuch,animacje,akcesoria w sklepie za walute która są Robuxy lecz jest wiele darmowych ciuchów więc każdy znajdzie coś dla siebie .


Będąc w temacie Robux-ów zdobyć je można np dzięki stronie Bananki.pl lub doładowując na stronie Robloxa lecz jest to najzwyczajniej w świecie nie opłacalnego bo game-passy za te robuxy troche kosztują więc te przykładowe 400 robux za 20 złotych jest słabą ceną. Lecz innym bardziej wydajnym i kreatywniejszym sposobem jest stworzenie własnej gry co poruszałem w 1 części tego artykułu. Zarabianie na własnym trybie działa w taki sposób że dodajemy game passy (rzeczy które ułatwiają lub przyspieszają rozgrywkę) za robuxy. Prawie cała kwota robuxów trafi na wasze konto poza prowizją drobną która pobiera roblox lecz jest to cząstkowy procent prościej ujmując tyle co nic. Dlatego polecam poświecić trochę czasu na własny tryb opłaca się serio.


Dziękuje za przeczytanie Artykułu :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez rzygi

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Oszuści na MovieStarPlanet

Poradnik Candy1979
2

Animal Jam Animal Jam - recenzja gry/projektu !

Recenzja Malfour
3

Margonem Jak zabezpieczyć konto w Margonem.

Poradnik Piotrek13299
4

Enigmatis 2 The Mists of Ravenwood dobra gra HOPA?

Recenzja _SkyLone
5

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
6

Star Stable Porady dla początkujących graczy

Poradnik rzulty
7

Panie i panowie, oto lordowie. Recenzja scenariusza Uchodźcy do Frostpunk

Recenzja Tybero
8

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
9

Wartune Jak szybko zdobyć duży poziom?

Poradnik ketty
10

Dragon Age II - największy crap uniwersum?

Recenzja toya_xd
Chat