Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
5.0 2 1709 0
30.08.2017

Jak przetrwać na multiplayerze? - Czyli co i jak o flankowaniu nieprzyjaciół.

Witam.

Mam przegrane w ten grze 150 godzin, więc mam już doświadczenie. Wszedłeś w ten artykuł zapewne dlatego, że na multiplayer zanim cokolwiek zdążysz zrobić zabija cię snajper przyczajony w krzakach lub po prostu planujesz zacząć w to grać i chcesz uniknąć tego problemu.

Zacznijmy od tego, aby unikać dróg i najpierw poznać mapę na singleplayerze. Nowi gracze nie znają map więc trzymają się dróg i ścieżek, gdzie czeka na nich:
a)przyczajony camper w krzakach;
b)grupa dobrze uzbrojonych bandytów, którzy jeżdżą po drodze najbardziej opancerzonym wozem;
c)jaki ktokolwiek gracz który ma broń;

Postaraj się nauczyć spawnów, aby zorientować się, gdzie aktualnie się znajdujesz i gdzie najlepiej będzie się udać.
Większość spawnów ma przy sobie miejsca militarne, natomiast niekiedy będziesz skazany tylko na pobliskie miasto. Tam też można znaleźć bronie, nie tak dobre jak militarne, ale lepsze coś niż nic. Takową broń można znaleźć w posterunku policji, sklepie z bronią, obozach rybackich, czy nawet zwyczajne domy. w których jest bardzo mała szansa na zrespienie się broni palnej, lecz zawsze taka jest. Wchodzenie do domów jest trochę stratą czasu, gdyż w domu można znaleźć jedzenie, narzędzia, bronie (rzadko ale można), ubrania, amunicje.... A czy nie lepiej udać się do sklepu, z którego akurat czegoś potrzebujemy? Potrzebujemy broni - idziemy do gun shopu; potrzebujemy jedzenia - idziemy do restauracji, sklepu spożywczego, fastfoodu; potrzebujemy ubrań - idziemy do pralni; itp.

Zacząłem się rozwodzić o przypadku miasta, natomiast z bazami militarnymi jest trochę inaczej. Najważniejsze jest to aby nie zwracać na siebie uwago zombie. (nie mówię nic o graczach ponieważ jeśli gracz Cię zauważy to już prawdopodobnie będziesz martwy) Po miejscach militarnych praktycznie cały czas chodzi się na kucaka lub nawet niektóre sytuacje wymagają czołgania się. Zbieraj co się da, w szczególności broń palną, ammo i ubrania.

Flankowanie, czyli to co chciałbym podkreślić. Jak widzę graczy którzy skradają się przez godzinę do jednego gościa a potem zamiast walnąć mu jedną celną kulkę w głowę, to rozpętują fullauto, to mnie krew zalewa. Niekiedy się zdarza jeszcze, że "fullautowicz" zostanie zabity, bo żaden z jego pocisków nie trafił.
Wspomnę jeszcze tylko o tłumiku, gryż warto go używać, ale jeśli szykuje się ostra strzelanina, to go ściągnij, gdyż trochę zmniejsza to obrażenia, ma naprawdę niedużo użyć i najczęściej niszczy się po 15 strzałach, a te strzały najlepiej zachować na
flankowanie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Natomiast aby dobrze flankować potrzebne są ubrania. Najlepiej je dobierać tak aby miały jak najwięcej slotów i aby jak najbardziej maskowały twoją postać, gdyż jeśli będziesz chodzić w odpowiedniej odległości od drogi to będziesz zlewać się z otoczeniem. Najlepszymi kolorami są: zielony, czarny i brązowy; choć oczywiście zależy to od pory dnia lub nocy. Zielony jest najbardziej uniwersalny, działa praktycznie wszędzie, tylko nie w miastach. Czarny jest całkiem dobry w lasach, lub w krzakach, lecz najlepiej sprawuje się w nocy. Brązowe ubrania są rzadkie, ale dobrze wtapiają się w tło z drzewami i kolorem większości domów i miastach. Powyżej przykład dobrze zakamuflowanego gracza, widać jedynie część jego broni. Jeśli nadal go nie widzisz to oznacza, że kamuflaż jest skuteczny. Gracz znajduję się po prawej stronie drzewa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Nie bądź zaskoczony jeśli z włączonym laserem do broni ktoś ciebie zabije. Jeśli chodzisz z dala od drogi, masz kamuflujące ubranie, dobrą broń, zapas jedzenia i narzędzi, a tu nagle.. pif paf i leżysz. Nawet nie wiesz skąd pochodził strzał. Pamiętaj, jeśli się skradasz to pamiętaj o tym aby zawsze, ale to zawsze, wyłączać latarki, lasery. Można to zrobić pod przyciskiem "B" (domyślne ustawienie). W PVP kluczowe jst to kto pierwszy zauważy drugiego gracza, w 90% przypadków, kto pierwszy zauważa ten pierwszy zabija. Jeden strzał głowę ( z większości broni) wystarczy aby stracić cały twój ekwipunek i skille. (powyżej przykład złego kamuflażu)

Mam nadzieję, że nie zanudziłem was natłokiem informacji i ,że postaracie się używać tych porad podczas waszej rozgrywki. Życzę miłego zabijania graczy,i lootowania baz militarnych!
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez VeniQs

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
2

CSGO Prime (B2P) Dwie najnowsze aktualizacje.

Recenzja Szefren
3

Arena Mody Arena Mody - moja opinia

Recenzja RoseGold85
4

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
5

Nowa waluta na serwisie Steam. Jak z cenami gier i przedmiotów ?

Recenzja OberLeutnant
6

Star Stable Już teraz dowiedz się co to star stable i co kryje ta wspaniała gra. Oto idealny artykuł o star stable i wszystkim co musisz wiedzieć na początek.

Recenzja atoria
7

League of Legends Ocena bohatera - Sona

Recenzja NibyFajna
8

MovieStarPlanet MSP MSP | Jak szybko zdobyć fame

Poradnik Fanifet
9

Team Fortress 2 Set żołnierza na MVM

Poradnik Silento
10

Grand Theft Auto V (B2P) GTA 5 - Ciekawostki i Easter Eggi! #1

Poradnik Malfour
Chat