Jak to działa

Unturned

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Unturned

Unturned to gra typu sandbox osadzona w survivalowych realiach w trybie multiplayer. Przetrwaj plagę zombie zwalczając ją razem z przyjaciółmi! W tym ogromnym świecie przeżyjecie niesamowitą przygodę, podczas której zbudujecie własną bazę, zgromadzicie potrzebne surowce i zapewnicie sobie przetrwanie poprzez formowanie sojuszów z pozostałymi uczestnikami zabawy. Gra tworzona jest we współpracy ze społecznością, dzięki czemu wszystkie dodane do niej opcje są oparte na opiniach graczy.

Wznoś masywne fortyfikacje z surowców budowlanych i ochraniaj mniejsze budynki zanim nadciągnie prawdziwa apokalipsa. Zakładaj pułapki i planuj zasadzki na wrogów przy użyciu zaawansowanych systemów elektronicznych. W skład tego wszystkiego wchodzą jeszcze pojazdy, więc na nudę na pewno nie będziesz narzekać!

W tym sandboxie przeżyjesz nawet wyłącznie w oparciu o zebrane plony. Do Twojej dyspozycji oddano takie sposoby zbierania surowców jak rybołówstwo, prowadzenie farmy lub łowiectwo.
Przemierzaj otwarty świat począwszy od Wyspy Księcia Edwarda aż po Rosję – to jednak nie wszystko, bo w Warsztacie Steam są dostępne również inne lokalizacje. Wejdź do gry i zobacz, co mają tam do zaoferowania.

Unturned to sandbox, który oferuje zarówno ekscytującą rozgrywkę PvE, w której będziesz mógł łączyć się w grupy z innymi graczami, aby stawić czoła wyzwaniom czekającym na Ciebie wśród dziczy, ale również wyzwania dla miłośników rozgrywki PvP.

Dołącz do świata Unturned i zawalcz o przetrwanie!

pełny opis gry
Screeny
Unturned screenshot1 Unturned screenshot2 Unturned screenshot3 Unturned screenshot4 Unturned screenshot5 Unturned screenshot6 Unturned screenshot7 Unturned screenshot8 Unturned screenshot9 Unturned screenshot10
Video

Unturned wymagania

 • Windows 7 32-bit
 • 2 GHz
 • 4 GB
 • DirectX: 9.0c
 • 4 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat