Jak to działa
Unturned

Unturned

Unturned
4.0 (ocen: 3)
Graj Wymień walutę
Opis

Unturned to gra typu sandbox osadzona w survivalowych realiach w trybie multiplayer. Przetrwaj plagę zombie zwalczając ją razem z przyjaciółmi! W tym ogromnym świecie przeżyjecie niesamowitą przygodę, podczas której zbudujecie własną bazę, zgromadzicie potrzebne surowce i zapewnicie sobie przetrwanie poprzez formowanie sojuszów z pozostałymi uczestnikami zabawy. Gra tworzona jest we współpracy ze społecznością, dzięki czemu wszystkie dodane do niej opcje są oparte na opiniach graczy.

Wznoś masywne fortyfikacje z surowców budowlanych i ochraniaj mniejsze budynki zanim nadciągnie prawdziwa apokalipsa. Zakładaj pułapki i planuj zasadzki na wrogów przy użyciu zaawansowanych systemów elektronicznych. W skład tego wszystkiego wchodzą jeszcze pojazdy, więc na nudę na pewno nie będziesz narzekać!

W tym sandboxie przeżyjesz nawet wyłącznie w oparciu o zebrane plony. Do Twojej dyspozycji oddano takie sposoby zbierania surowców jak rybołówstwo, prowadzenie farmy lub łowiectwo.
Przemierzaj otwarty świat począwszy od Wyspy Księcia Edwarda aż po Rosję – to jednak nie wszystko, bo w Warsztacie Steam są dostępne również inne lokalizacje. Wejdź do gry i zobacz, co mają tam do zaoferowania.

Unturned to sandbox, który oferuje zarówno ekscytującą rozgrywkę PvE, w której będziesz mógł łączyć się w grupy z innymi graczami, aby stawić czoła wyzwaniom czekającym na Ciebie wśród dziczy, ale również wyzwania dla miłośników rozgrywki PvP.

Dołącz do świata Unturned i zawalcz o przetrwanie!

pełny opis gry
Screeny
Unturned screenshot1 Unturned screenshot2 Unturned screenshot3 Unturned screenshot4 Unturned screenshot5 Unturned screenshot6 Unturned screenshot7 Unturned screenshot8 Unturned screenshot9 Unturned screenshot10
Video
Podobne gry