Jak to działa
Przejdź do gry Garry's Mod (B2P)
Garry's Mod (B2P)
5.0 1 1841 0
18.01.2018

Garry's Mod to dobra gra?

Garry's Mod został wydany 24 grudnia 2004, a na steamie pojawił się 29 listopada 2006. Producentem jest Facepunch Studios, a wydawcą jest Valve Corporation (Steam). Projektantem jest Garry Newman. Gra działa na silniku Source. Gra jest dostępna na platformach takich jak: PC, OS X i Linux. Gra jest przeznaczona dla młodzieży i dorosłych. Gra posiada tryby takie jak: gra jednoosobowa i gra wieloosobowa. W 2010 został do Garry's Mod'a dodany ToyBox, a w 13 wersji gry został zastąpiony przez Steam Workshop. Do marca 2013 gra przyniosła zysk 22 milionów dolarów. Gra także otrzymała wiele nagród Mod of the Year. W grze (Garry's Modzie) jest wiele trybów. Jednym z podstawowych jest sandbox, w którym możemy bawić się dodatkami, budować, jeździć, strzelać i wiele więcej, a to tylko jeden tryb, więc jest wiele do przetestowania.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W najbardziej popularnym trybie, czyli DarkRP jesteśmy w świecie, w którym jest przedstawione prawdziwe życie. Możemy zostać policjantem, cywilem, dealerem narkotyków, grzybiarzem, górnikiem, hakerem, gangsterem, szefem gangu, rzemieślnikiem lub sprzedawcą ciężkiej lub lekkiej broni. W Trouble in Terrorist Town Jesteśmy albo detektywem albo zdrajcą albo niewinnym. Zdrajca ma zbić wszystkich oprócz swoich wspólników (innych zdrajców), detektyw ma za zadanie, żeby do tego nie doszło. Niewinni mają bronić się przed zdrajcami. Zdrajcy nie są ujawnieni i trzeba ich rozpoznać i zabić ich lub powiedzieć o tym innym. W Prop Hunt jesteśmy albo propem albo strażnikiem, który ma je zabić. Prop ma upodobnić się do jakiegoś przedmiotu i wtopić się w otoczenie, a strażnik ma go znaleść i zabić. Prop może od niego uciekać.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Garry's Mod jest godny polecenia, ponieważ ma wiele trybów, można grać ze znajomymi i jest ogrom możliwości. Osobiście spędziłem prawie 200 godzin i spędzę jeszcze więcej podobnie jak większość moich znajomych grających w Garry's Moda. Moim ulubionym trybem jest TTT ( Trouble in Terrorist Town) i większość czasu z Garry's Moda spędziłem nad tym trybem. Więc nad tą grą można poświęcić wiele godzin i się nie znudzi. W takiej cenie nie ma lepszej gry, ponieważ Garry's Mod kosztuje 9,99 euro na steamie, a można zdobyć go jeszcze taniej. Ponadto gra na steamie ma wszystkie oceny przytłaczająco pozytywne, więc wiele osób zgadza się ze mną w tej kwestii. Podsumowując Garry's Mod jest świetną grą, ma wiele opcji, można dobrze się przy niej bawić, jest w przystępnej cenie, ma wiele trybów i szybko się nie nudzi.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kubsoon243

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Recenzja Fortnite, fajnej gry do pogrania ze znajomymi.

Recenzja UcToWygryw
2

Gry friv

Recenzja Cesere
3

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
4

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
5

Lineage II Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

Recenzja Caterine
6

O moich przygodach z grami :), czyli ogólnie

Tutorial Seb0L03
7

Payday 2 - Gra warta uwagi!

Recenzja Cesere
8

Shakes & Fidget Poradnik do Shakes and Fidget - Wojownik

Poradnik JanuszB
9

DOTA 2 Lina - support czy carry?

Poradnik ChUcKxPoMpA
10

MovieStarPlanet MSP Jak zdobyć fame w grze MovieStarPlanet?

Poradnik RoseGold85
Chat