Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 31 0
11.01.2022

Porady aby osiągać sukces w cs go

Cześć, w tym poradniku chciałbym odpowiedzieć na kilka pytań, które są często zadawane przez początkujących graczy. Głównym pytaniem jest, jak być po prostu lepszy? Lepszym nie da się być od razu potrzebne do tego są dni miesiące a nawet lata grania. Wielu graczy po krótszym lub dłuższym czasie odpuszcza granie, ponieważ robi się to po prostu nudne. Pamiętajcie, że jeżeli chcecie osiągać w przyszłości sukcesy nie możecie odpuszczać bo wam nie idzie. W momencie w którym nic nie siada i tracimy ciągle rangę warto zrobić sobie po prostu przerwę odpocząć od grania i wyjść ze znajomymi. Trzeba się wtedy zresetować umysłowo od gry w której nie idzie. Gwarantuję wam, że nawet po 2-3 dniowej przerwie będziecie chcieli pograć sami z siebie i większość akcji będzie po prostu siadać. Nie warto męczyć się po kilka godzin dziennie gdy widzimy, że od tego nic nie siada wtedy po prostu odpuśćmy bo nasz cenny czas idzie na marne. Warto również znaleźć sobie ekipę z którą stale będziemy grać.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Sposoby na rozgrzewkę przed meczem turniejowym albo faceitem. Sposobów na rozgrzewkę mamy wiele lecz najlepsze z nich to:
- granie na specjalnych mapach na boty ( np. trenowanie aima lub obrona bombsaitu )
- zagranie meczu uproszczonego lub deathmatchu

- w miarę możliwości rozegranie meczu 5v5 ze znajomymi

Sposoby są różne niektóre mniej niektóre bardziej skuteczne, dzięki nim możemy być w pełni przygotowanym na pierwszy od dawna lub w następnym dniu.

Jeżeli osiągniemy np. golda lub kałacha ale chcemy grać na wyższym poziomie bo mamy dość meczów turniejowych warto zagrać w faceity. Dzięki faceitom możemy się wykazać swoimi umiejętnościami i znaleźć nową drużynę lub dobrych teammatów. Są tam równieź turnieje w którym mogą brać udział zawodnicy słabsi jak i ci mocniejsi. Za bycie dobrym i wygrywaniu w mniejszych turniejach o punkty możemy zdobywać skiny albo sprzęt gamingowy jedyne co musimy robić to grać faceity i wygrywać. Brzmi to łatwo, lecz wcale tak nie jest niektórzy mogą nie poradzić sobie na wyższym poziomie od nich wtedy warto dalej ćwiczyć grę na turniejowych.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Osiągnięcie sukcesu da nam również odpowiednia dla nas rozdziałka i odpowiedni celownik. Potrzebny nam będzie również w miarę dobry sprzęt, lecz nie jest to obowiązkowe bo na gorszych sprzętach również można zdziałać dużo wystarczy chcieć. Po zdobyciu doświadczenia warto brać również udziały w turniejach np. organizowanych przez jakąś markę. Daje nam to możliwość zdobycia pieniędzy, sprzętu, skinów a nawet bycia zauważonym przez różne amatorskie lub lepsze drużyny e-sportowe. Jak już wspominałem warto mieć drużynę nawet jeżeli nie jest najlepsza to trzeba z nią grać dopóki nie staniecie się mocni. Najważniejsze jest zgranie drużynowe bez tego nawet najlepsi gracze z całego świata połączeni w jedną drużynę w pierwszej grze nie będą wykazywali tego, że są najlepsi. Musieli by zagrać kilka bądź kilkanaście gier żeby powoli budowali dobrą drużynę. Tyle chciałem przekazać w moim pierwszym artykule mam nadzieję, że spodoba wam się on. Powodzenia na meczach w counter strike!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Pitergta

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Gta Online - Jak zarabiać?

Poradnik KrzychuXD
2

Eldarya ELDARYA - Fantazja i romanse!

Recenzja virancaa
3

Unturned Jak przetrwać na multiplayerze? - Czyli co i jak o flankowaniu nieprzyjaciół.

Poradnik VeniQs
4

Roblox Roblox - Event Sports

Poradnik Fragorski
5

League of Legends Poradnik Mordekaiser

Poradnik Rogaczovv
6

Wartime Wartime gra przeglądarkowa z możliwością zdobycia bananków

Recenzja Gremlininio
7

Imperia Online Gra wciągająca z ciekawymi rozwiązaniami

Recenzja wzarek
8

PAŹDZIERNIKOWA AKTUALIZACJA The Sims 4

Recenzja Arines
9

Recenzja neomice.

Recenzja TurboBagiety
10

CSGO Prime (B2P) CS:GO Hit czy kit ? Czyli co sądzę o popularnej grze.

Recenzja Gittyman
Chat