Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 1 1799 0
18.10.2018

Fortnite tylko dla dzieci?

Czym jest Fortnite? Dla mnie jest to zwykła gra o lekko bajkowej grafice i animacjach. Na początku może się wydawać, że jest to niskobudżetowa podróba Playerunknown's Battlegrounds. Po bliższym przyjrzeniu się jej, jest to jednak zwykła gra, w którą najprzyjemniej jest grać z przyjaciółmi. Oczywiście, jak w każdej grze, występują tutaj bugi i elementy irytujące. Jednym z najczęściej podkreslanych takich elementów jest moim skromnym zdaniem strzał z szotguna z odległości kilku metrów za siedem lub osiem punktów obrażeń. Gracze często uważają takie sytuacje za nieuczciwe i przez to się denerwują, co wpływa na opinię tej gry. Myślę, że błędy gry najczęściej przydarzają się pojazdom, jak wózek sklepowy i reszta oraz "hitboxom". Niestety jednak trzeba z tym żyć.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak wiadomo w tego typu grach bardzo ważnymi czynnikami są umiejętności i doświadczenie. Umiejętności znane też jako "skill" prawdopodobnie po prostu się ma. Jest to pewnego rodzaju rozumienie działania gry i dostosowanie się do niego. Tyle dobrego, że człowiek niektóre rzeczy może sobie wyćwiczyć, bo, chociaż trochę, jak maszyna, to jednak zawsze jakoś działa. Grając dużo w taką grę jesteśmy w stanie wyrobić sobie dobra reakcje na daną sytuację, poprawić refleks lub nawet celność. W grach są to rzeczy często decydujące o losach całej rozgrywki, więc jeśli jakaś gra pochłania Cię tak, że prawie już jest Twoim życiem to (może lepiej to odstawić, bo może to uzależnienie ;P) dobrym pomysłem byłoby poćwiczenie w specjalnie przygotowanych do tego grach. Uważam, że dobrym przykładem jest gra OSU!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Teraz czas na część, którą warto jest zrozumieć i zastosować w najlepiej pierwszych poważnych grach. Sam nie jestem jakimś świetnym graczem, ale wiem, co mogłoby ucieszyć kogoś, kto na przykład nie potrafi dobrze budować i panikuje, gdy ktoś inny zaczyna do niego strzelać. Warto pamiętać o możliwości edycji swojej budowli, opanowanie tej rzeczy jest ważne i bardzo przydatne. Fakt, że to, co planuję przedstawić, nie wymaga aż tak dużego wkładu pracy. Żeby zbudować sobie dobre schody do atakowania przeciwnika można wykorzystać edycję. Tylko co dokładnie trzeba zrobić? Prawą lub lewą stronę ściany (zależnie od tego czy wybrałeś prawą czy lewą stronę podłogi i zrobienia tam dziury) trzeba przerobić na drzwi. Wtedy z prawej lub lewej mamy drzwi otwierane klawiszem "E". W prawej lub lewej stronie podłogi zrobić dziurę by można było przejść. Ten taki daszek zmienić w schody i to tyle z tej edycji. Teraz tylko używać cały czas zedytowanych części do budowy schodów. Żeby zbudować schody sposobem "nooba" wystarczy trzymać prawy przycisk myszy i jeździć scrollem przez cały czas kiedy budujesz. Uwaga. Ważne jest klikanie "E" przez cały ten czas żeby otworzyć drzwi jeśli postawisz przed sobą ścianę. Jeśli jesteś początkujący warto najpierw samemu oswoić się z grą, a później zabrać się do ćwiczeń. Mam nadzieję, że ten artykuł był pomocny i dobrze tłumaczyłem niektóre sprawy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JuLeKAN

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Big Bait Big Bait, czyli najnudniejsza gra świata

Recenzja Osa1020
2

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
3

CSGO Prime (B2P) Mało znane graffiti na Overpass? - Ciekawostki CS:GO [1#]

Poradnik JestemKacper
4

MovieStarPlanet MSP Nwm COŚ FAJNEGO ROBIĘ NA MSP

Recenzja Im Na Yeon
5

CSGO Prime (B2P) HellRaisers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Transformice Jak rozpocząć grę w Transformice?

Tutorial yeonrie
7

Harvest Land (Android) Harvest Land - opis pierwszego wrażenia z gry

Recenzja Chemiczek
8

Dying Light - recenzja

Recenzja BLAZEJ1
9

Jak szybko zdobyć poziom na Steam?

Poradnik JestemKacper
10

League of Legends Sylas - poradnik do gry League of Legends

Poradnik motina1548
Chat