Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 2 23 0
02.01.2022

Jak się nie dać oszukać na MovieStarPlanet !


Przede wszystkim jest to poradnik dla początkujących którzy mogą nie znać się na wymianach lub dopiero rozpoczynać grę :)

1. Jeżeli chcesz się z kimś wymieniać pamiętaj że możesz to zrobić wymianą, nie rób tego prezentem bo ktoś ci każę ( podczas wymian prezentem dochodzi najwięcej do oszustw )

2. Nigdy prze nigdy nie wymieniaj się jeżeli to ci się nie opłaca lub nie masz z tego zysku ( oczywiście jeżeli masz problem z rozpoznaniem jaki unikat ma jaką wartość to sprawdź to na grupkach, popytaj osób doświadczonych i uczciwych które mogą ci doradzić czy ta wymiana jest dla ciebie opłacalna.

3. Gdy ktoś nalega abyś wymieniał/a się z nim prezentami ( w sensie że chcecie się wymienić unikatami a ta osoba jest na telefonie i nie ma tam opcji wymiany ) to nigdy nie dawaj pierwszy/a

4. Jeżeli widzisz że ktoś próbuje cię podpuścić albo ma jakieś zachowanie czyli typu pisze do ciebie co chwila ( szybko, pośpiesz się bo nie mam czasu bo inaczej wymiany nie będzie ) to poprostu zablokuj taką osobę


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj


Rodzaje oszustw na MovieStarPlanet

1. Ktoś proponuje ci doładowanie vip w wymianie?

Jest to niemożliwe ponieważ doładowanie można dać jedynie prezentem. Jeżeli widzisz plakietkę " Vip" w wymianach to jest po prostu zwykła plakietka do powieszania do pokoju.

2. Od pewnego czasu były na MovieStarPlanet unikaty z programu inaczej ( klony, programy ) trzeba na takie typu unikaty uważać bo niewiadomo a możecie bana dostać ( prawdopodobnie na zawsze )

3. Ktoś proponuje ci wejście na konto i kupienie za darmo vipa ?

Kiedy ktoś nam to proponuje od razu powinnyśmy zablokować taką osobę ponieważ takiej osobie zależy tylko na przejęciu naszego konta, taka osoba tylko czeka aż my się zgodzimy i wtedy okrada nas. Zazwyczaj osoby o takiej realizacji kradzieży piszą do osób z wysokimi levelami, osób którym kończy się vip, osób posiadających dużą ilość unikatów, kolekcji.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Co zrobić jak ktoś już nas oszuka, okradnie albo włamie się na konto ?

1. Jeżeli macie główne konto albo takie dla was " cenne konto " to polecam dla zabezpieczenia wpisać swój e-mail jest tam taka ikona i jak by nawet się ktoś włamał to zawsze możecie odzyskać hasło.

2. Polecam zrobić wszystkie zdjęcia, dowody i wysłać to moderacji, lub jeżeli ktoś zrobił wam szkody na parę dobrych złotych to polecam pójście na policje ( ale tylko wtedy jeżeli naprawdę straciliście dużo czyli unikaty wartości od 100 zł do 300 zł tak mniej więcej )

3. Tak przy okazji ( nie radzę pisać oszustowi na pv z drugiego konta czemu to zrobił ? czy to odda? albo go straszycie lub spamicie mu w księdzę gości. Oszust wszystkiego się wyprze, usunie wpisy z księgi gości a was zablokuje.

4. Najlepiej rozgłośnijcie sprawę na grupkach o MovieStarPlanet żeby ta osoba więcej nikogo nie okradała lub możecie się spytać moderatów takiej grupki czy nie znają przypadkowo takiej osoby jeżeli taki moderator znał by taką osobę to by wam tylko ułatwił a oszust poniósł by karę.

Nie wstydźcie się pisać do innych lub się coś spytać :D

Dziękuje za przeczytanie mam nadzieję że pomogłam ♥

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez DomiDomi123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Nowe sposoby na zdobywanie fame na MSP!

Poradnik xsehix
2

CSGO Prime (B2P) Recenzja Counter Strike: Global Offensive

Recenzja Karolekuś
3

Imperia Online Imperia Online - MMO w czasie rzeczywistym

Recenzja Cesere
4

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
5

Forge of Empires Perły Architektury - Poradnik

Poradnik SuperFajnyBananek
6

ARMA III (B2P) Recenzja : ARMA III (B2P)

Recenzja Cesere
7

Half Life - czyli historia Gordona Freemana

Recenzja toya_xd
8

CSGO Prime (B2P) CS:GO - gdzie grać na poważnie?

Poradnik lynnSSky
9

CSGO Prime (B2P) Ocena operacji Riptide i w co inwestować w tej operacji?

Poradnik Pitergta
10

Anocris Anocris - co i jak? Poradnik

Poradnik smiesznie
Chat