Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
5.0 1 309 0
30.07.2019

Waluta w Team Fortress 2

Witam was. W tym poradniku chciałbym wam wyjaśnić czym jest waluta w tf2 . Zacznijmy od tego , że każdy z nas ma ją. Niektórzy więcej a inni mniej to zależy od systemu dropu i czasu jaki poświęcili w tej grze. I jeszcze zanim przejdę do sedna sprawy to wyjaśnię , że jest to waluta społeczności nie zatwierdzona przez Valve.

Dobrze jeżeli już wiemy podstawy to możemy zaczynać . Podstawą waluty jest metal rafinowany , ale dochodzi też metal ze złomu , udoskonalony metal i najdroższy nominał czyli klucz. Ale jak dostać ten metal ? Cóż to proste i użyteczne. Czemu? Ponieważ będziesz mógł wymienić twoje bezwartościowe bronie z dropu których nawet nie możesz sprzedać, na czapki, drwiny, Bronie z licznikiem zabójstw, części MvM, skórki do broni i kluczę. Zależy czy będziesz się wymieniał na stronie czy z innym graczem. Moim zdaniem lepiej wymieniać się na stronie bo gracz cię może oskamować. Dobrze ale wrócimy do tego jak zdobyć metal.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W skrócie to tak , ale trzeba pamiętać o tum , że możemy wytworzyć metal ze złomu tylko z broni tej samej klasy. No dobra jak już mówiłem nie radzę z graczami się wymieniać nie tylko , że cię oskamują ale często mają droższe ceny niż na stronach i długo się z nimi negocjuję. No dobra ale jak już tak strony faworyzuję to polecam Scrap.TF oczywiście znajdziecie też inne ale ta strona jest chyba tą najbardziej znaną. Co do tych graczy to nie zabraniam się z nimi wymieniać jeżeli będziecie mieli szczęście to może znajdziecie jakiegoś co ma tańsze ceny od strony ale w to wątpię :( . No dobra ale jakie ceny są na Scrap.TF bo o graczach wam nie powiem bo każdy z nich ma inną cenę, po za tym to zależy też od sytuacji na rynku steam bo ostatni jeżeli chciałeśchciałaś kupić klucz za metal rafinowany to kosztował on 55,55 metalu rafinowanego a aktualnie kosztuję on 49,33 metalu rafinowanego. Więc najlepiej to teraz kupić ( 30.7.2019). Ale nie wszystkie rzeczy z dropu kosztują 0,5 metalu ze złomu.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Ponieważ są wyjątki takie jak np patelnia która kosztuje w tym momencie 0,55 metalu rafinowanego jak już wcześniej mówiłem zależy od rynku bo ostatni był bug w tf2 i chyba nadal tak jest , że skrzynki 82 i 85 dawały 100% szans na wydropienie czapki z jakimś efektem dlatego wszystkie ceny w tf2 poszły w duł lub w górę dla przykładu ostatni patelnia kosztowała 0,80 metalu rafinowanego. Ale spokojnie nie tylko patelnia jest tak droga jak na zwykły darmowy item który podarował na nie kto inny jak sam wujek Gaben jest jeszcze piekielna pałka 0,11 metalu rafinowanego. Jeżeli nie chcesz długo czekać i jesteś użytkownikiem P2P to możesz wymienić swoje mnie wartościowe czapki na metal i z niego kupić bardziej wartościową czapki , niestety nie wymienisz gibusa na metal. Jeszcze chciałbym dodać ,że metal na Scrap.TF kosztuję w sprzedaży 0,04 USD. Po za tym ten artykuł nie ma na celu reklamowanie serwisu Scrap.TF więc mi tego nie wytkajcie.

Na pożegnanie chciałbym powiedzieć ,że jestem dyslektykiem więc niektóre błędy możecie mi chyba wybaczyć? Był bym wdzięczny jeżeli tak

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez 1NFORM4TYK

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
2

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
3

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
4

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
5

Nowa waluta na serwisie Steam. Jak z cenami gier i przedmiotów ?

Recenzja OberLeutnant
6

Kody do Skyrim

Poradnik Banankowiec2453
7

War Thunder Ostatnia wyprawa "Yamato"

Recenzja kuba1224
8

My Free Zoo Twój własny świat zwierząt

Poradnik Bananek2014
9

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Poradnik do: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Poradnik Karolekuś
10

World of Tanks Jak zostać kolekcjonerem wirtualnych czołgów?

Poradnik HansOmen
Chat