Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 2624 0
27.02.2019

Gra z niesamowitymi możliwościami!

Roblox to miejsce do grania w inne niesamowite gry tworzone przez firmy, moderatorów a także graczy. Jest to gra do pobrania, lecz jej możliwości możecie zobaczyć poprzez przeglądarkę. Aby mieć możliwość grania w te niesamowite gry trzeba założyć konto. Bardzo mi się to podoba że nie jest to zbyt skomplikowane, a przy tym w takim razie przyjemnie. Już po kilku minutach od zarejestrowania możemy zainstalować robloxa. Jest to gra dostępna także na telefony. Na tej platformie każdy znajdzie sobie coś dla siebie. Dostępne tam gry są zarówno dla dziewczyn jak i chłopaków, zaczynając od strzelanek poprzez różnego rodzaju mini gry oraz miasta gdzie można zakładać własne rodziny po różnego typu ubieranki i top model. Grę wyróżnia unikatowa grafika oraz to że jest stworzona głównie z "klocków". Wydaję mi się że to właśnie dzięki temu roblox ma swój urok i tak bardzo zachęca do grania. To niesamowite jak zwykłe pixele mogą sprawiać tyle radości ;).

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W grze nie brakuje także komunikacji z innymi ludźmi oraz poznawania nowych znajomych. W każdej z gier znajduje się okienko z chatem gdzie można pisać z innymi ludźmi. Możesz ich oczywiście zapraszać do znajomych i pisać z nimi w prywatnych wiadomościach a nawet możesz patrzeć w co grają i do nich dołączać. To niesamowite jak gracze mogą się od siebie różnić. W niektórych grach zdobywasz także punkty. Możesz swój wynik punktów porównywać z innymi graczami na serwerze. Grze towarzyszą również śmieszne animacje oraz w niektórych nawet zwierzęta! W każdej grze możesz uzyskać pieniądze za różne zadania, zdobywane levele itp. za nie możesz wyposażyć się w zwierzątko lub jakieś dodatki. Niestety nie jest to możliwe w każdej grze. Dosyć często na robloxa dodawane są nowe ciekawe gry lub dostępne są różne aktualizacje w grach w które mieliśmy już przyjemność zagrać. Tworzący te gry wkładają w nie dużo serca co widać po detalach na różnych serwerach.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Walutą w grze są robuxy. Zdobyć je możecie poprzez doładowanie ich za pieniądze, to niestety uniemożliwia niektórym zmienienie wyglądu ponieważ ubrania, twarz lub włosy można zmienić tylko poprzez kupienie ich za robuxy. Niektóre gry też dostępne są tylko i wyłącznie poprzez zakup ich przez robuxy, ale na szczęście znaczna część gier jest za darmo co nie oznacza niestety że aby mieć w grze dostęp do niektórych pokoi, broni lub innych przywileji będzie trzeba wyposażyć się w robuxy. Nie utrudnia to w normalnej grze lecz gdy próbujemy pobić różne rekordy lub po prostu być lepszym od innych graczy, nie będzie to raczej możliwe bez posiadania robuxów. Dobrze że na banankach można uzyskać doładowanie na 400 robuxów. Najlepsze gry moim zdaniem to: Jailbreak, Mad City, MeepCity, Bubblegum simulator, Adopt me, Myrder Mystery 2, Work at pizza place, Epic Minigames oraz Robloxian Highschool i wiele innych. Zachęcam do zainstalowania na swoje komputery, laptopy czy nawet telefony zainstalować aplikacje Roblox.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Sanderka23

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Star Stable Dlaczego jest warto grać w Star Stable?

Recenzja Małpka jumbo
2

Dlaczego gracze mają dość Assassin's Creed?

Recenzja BLAZEJ1
3

Minecraft Recenzja gry Minecraft!! Kup już teraz!

Recenzja xahnoed_essa
4

Metin2 Poradnik: Jak Szybko Wbić Level w Metin2

Poradnik baxre2
5

S.K.I.L.L. - Special Force 2 Jak szybko i skutecznie "farmic" Lucky pointy

Poradnik LeGioNNN
6

Roblox JAK ZDOBYĆ DARMOWE ROBUXY W 2022

Poradnik PogromcaTrolli
7

CSGO Prime (B2P) Counter Strike GO - Aktualizacja

Recenzja wegorz08
8

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
9

Ultimate Custom Night

Recenzja Mariuszna
10

BlockStarPlanet Jak szybko wbić level na Blockstarplanet?

Poradnik Fire cookiex
Chat