Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1108 0
06.10.2018

Gra o czołgach czy coś więcej ?

World of tanks to gra od studia Wargaming.net. Tytuł ten to chyba najpopularniejsza gra tych twórców. Jest to mix kilku gatunków, począwszy od FPS, kolejno RTS, MMO, kończywszy na RPG. Produkcja przeniesie nas w czasy II Wojny Światowej i pozwoli wcielić się w kierowcę czołgu, w którym przyjdzie nam się zmierzyć z siłami nieprzyjaciela na polu bitwy, zwyciężając lub ponosząc porażkę. Głównym założeniem gry jest przejęcie bazy przeciwników, choć zazwyczaj rozgrywka kończy się po zniszczeniu wszystkich maszyn wroga. Jako iż gra opiera się głównie na maszynach, którymi sterujemy to nie mogło zabraknąć drzewka rozwoju. W tym właśnie drzewku możemy prowadzić badania w celu polepszania wytrzymałości naszego czołgu i obrażeń przez niego zadawanych. Do wyboru mamy siły niemieckie, brytyjskiie, związku radzieckiego, chin, japonii, stanów zjednoczonych polski i francji.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
W grze możemy wyróżnić trzy typy maszyn: standardowe czołgi, niszczyciele i altylerię. Każdym z tych pojazdów gra się zupełnie inaczej. Czołgami walczymy wprost na polu walki, gdyż są przeważnie najlepiej opancerzone, ale zadają mniejsze obrażenia od pozostałych typów. z niszczycielami czołgów jest odwrotnie, zadają one większe obrażenia niż czołgi, ale są gorzej opancerzone. Natomiast altyleria jest niczym sniper, ustawiamy się w miejscach zdala od pola walki, zazwyczaj w krzakach lub innych ciężko dostępnych miejscach na mapie i zadajemy ogromne obrażenia z wielkich dystansów, gdyż na otwartym polu nie ma ona najmniejszych szans z czołgami i niszczycielami. W grze oprócz punktów doświadczenia i standardowej waluty występuje również waluta premium, która pozwoli nam na zakup droższych maszyn i ich części.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Po 8 latach gra doczekała się modernizacji silnika gry, oprawy graficznej jak i dźwiękowej, dzięki czemu gra wygląda pięknie, naturalnie, a oprawa dźwiękowa dodaje klimatu samej rozgrywce, która również zyskała podczas tego update'u. Fizyka gry jest jeszcze lepsza, a akcja dynamiczniejsza i bardziej wciągająca. Gra pomimo tej modernizacji posiada dosyć dobrą optymalizacje i powinna działać na większości średnio pułkowych podzespołach.

Podsumowując World of Tanks jest tytułem, który mogę szczerze polecić miłośnikom czołgów i gier o tematyce wojennej, gdyż nie znam wielu dobrych tytułów, które pozwoliłyby nam się tak wczuć w te klimaty jak robi to właśnie World of Tanks. Choć sam nie jestem zbyt wielkim fascynatem czołgów, to w grze bawiłem się wybornie, a tytuł ten sprawił mi dużo satysfakcji, więc sądzę, że każdemu może się ona spodobać.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kapcio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) ECS Season 3 - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
2

DOTA 2 Dlaczego warto grać Supportem? Ale jak?

Poradnik _Szusty_
3

Minecraft Jak zrobić piec w Minecraft

Poradnik keszy
4

Elvenar Elvenar – strategia fantasy w świecie elfów

Recenzja Amethystcc
5

CSGO Prime (B2P) Pistolety w CS:GO - Omówienie

Poradnik KitaCSMaster
6

Team Fortress 2 Najgorsze bronie w TF2

Poradnik PogromcaTrolli
7

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
8

League of Legends Treściwy poradnik do Fizza.Podstawy

Poradnik quainn
9

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Special Force 2 - Jak zacząć? Jak zdobywać monety?

Tutorial _SkyLone
10

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - jak szybko wbijać lvl?

Poradnik Arines
Chat