Jak to działa

Team Fortress 2

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Team Fortress 2

Chcesz dołączyć do jednej z najbardziej uwielbianych gier przez społeczność strzelanek? Wspaniała, na wpół komiksowa grafika, dynamiczna akcja i różnorodność klas postaci – to wszystko zawarte jest właśnie w Team Fortress 2!

Team Fortress 2 to bardzo charakterystyczna strzelanina rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby (FPP) okrzyknięta przez twórców jako „najbardziej grywalna i najlepiej wyglądająca gra multiplayer”.

Wykonuj ekscytujące misje, w których kłody pod nogi będzie Ci rzucać ekipa wroga. Złóż drużynę składającą się z wykwalifikowanych specjalistów i poprowadź ją do boju w walce o zwycięstwo. Tutaj liczy się jedynie perfekcyjna współpraca i zgranie co do sekundy.

Wciel się w jedną z dostępnych klas: Szpiega, Zwiadowcę, Człowieka-Demolkę, Inżyniera, Medyka, Snajpera, Żołnierza lub Pirotechnika. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ style gry są na tyle zróżnicowane, że można z łatwością dobrać go do preferowanego sposobu grania w strzelanki. Należy dodatkowo zaznaczyć, że w Team Fortress 2 występuje bardzo dobry balans postaci, dzięki czemu – w przeciwieństwie do innych strzelanek FPS – żadna z klas nie dominuje nad innymi.

To, co jeszcze wyróżnia Team Fortress 2 wśród pozostałych FPSów to fakt, że twórcy dali sobie spokój z maniakalnym podążaniem za osiągnięciem jak najbardziej realistycznych efektów graficznych. Wręcz przeciwnie – TF2 to zupełne przeciwieństwo typowej, podrasowanej strzelanki. Autorzy postawili na silnik graficzny, który przypomina film rysunkowy lub komiks. Postacie także są bardzo przerysowane, a ich wygląd idealnie skrojony pod profesje.

Weź udział w epickiej rozwałce z Team Fortress 2 i wciągnij znajomych na długie godziny świetnej zabawy!

pełny opis gry
Screeny
Team Fortress 2 screenshot1 Team Fortress 2 screenshot2 Team Fortress 2 screenshot3 Team Fortress 2 screenshot4 Team Fortress 2 screenshot5 Team Fortress 2 screenshot6 Team Fortress 2 screenshot7 Team Fortress 2 screenshot8 Team Fortress 2 screenshot9 Team Fortress 2 screenshot10
Video

Team Fortress 2 wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 1.7 GHz
 • 512 MB
 • DirectX: 8.1
 • 15 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat