Jak to działa
Team Fortress 2

Team Fortress 2

Team Fortress 2
5.0 (ocen: 1)
Graj Wymień walutę
Opis

Chcesz dołączyć do jednej z najbardziej uwielbianych gier przez społeczność strzelanek? Wspaniała, na wpół komiksowa grafika, dynamiczna akcja i różnorodność klas postaci – to wszystko zawarte jest właśnie w Team Fortress 2!

Team Fortress 2 to bardzo charakterystyczna strzelanina rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby (FPP) okrzyknięta przez twórców jako „najbardziej grywalna i najlepiej wyglądająca gra multiplayer”.

Wykonuj ekscytujące misje, w których kłody pod nogi będzie Ci rzucać ekipa wroga. Złóż drużynę składającą się z wykwalifikowanych specjalistów i poprowadź ją do boju w walce o zwycięstwo. Tutaj liczy się jedynie perfekcyjna współpraca i zgranie co do sekundy.

Wciel się w jedną z dostępnych klas: Szpiega, Zwiadowcę, Człowieka-Demolkę, Inżyniera, Medyka, Snajpera, Żołnierza lub Pirotechnika. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ style gry są na tyle zróżnicowane, że można z łatwością dobrać go do preferowanego sposobu grania w strzelanki. Należy dodatkowo zaznaczyć, że w Team Fortress 2 występuje bardzo dobry balans postaci, dzięki czemu – w przeciwieństwie do innych strzelanek FPS – żadna z klas nie dominuje nad innymi.

To, co jeszcze wyróżnia Team Fortress 2 wśród pozostałych FPSów to fakt, że twórcy dali sobie spokój z maniakalnym podążaniem za osiągnięciem jak najbardziej realistycznych efektów graficznych. Wręcz przeciwnie – TF2 to zupełne przeciwieństwo typowej, podrasowanej strzelanki. Autorzy postawili na silnik graficzny, który przypomina film rysunkowy lub komiks. Postacie także są bardzo przerysowane, a ich wygląd idealnie skrojony pod profesje.

Weź udział w epickiej rozwałce z Team Fortress 2 i wciągnij znajomych na długie godziny świetnej zabawy!

pełny opis gry
Screeny
Team Fortress 2 screenshot1 Team Fortress 2 screenshot2 Team Fortress 2 screenshot3 Team Fortress 2 screenshot4 Team Fortress 2 screenshot5 Team Fortress 2 screenshot6 Team Fortress 2 screenshot7 Team Fortress 2 screenshot8 Team Fortress 2 screenshot9 Team Fortress 2 screenshot10
Video
Podobne gry