Jak to działa
Przejdź do gry Heroine Anthem Zero (B2P)
Heroine Anthem Zero (B2P)
5.0 1 93 0
29.06.2020

Hero Zero - Pierwsze wrażenia z gry!

Witam, ja jestem BananowyCwelek i chciałbym przedstawić jak widzi się grę po raz pierwszy (od czego zacząć, co się rzuca w oczy).

Gdy wchodzimy do gry widzimy konfigurator postaci, mamy tam do wyboru m.in. oczy, usta, nos itp. Gra każe nam podać nazwę naszego bohatera, oraz e-mail i hasło. Po uzupełnieniu tych rzeczy wita nas interfejs z levelem w lewym górnym rogu, statystykami naszej postaci po lewej stronie, ubiór postaci na środku i karty miejsc na dolnej części ekranu. Po kolei znajdują się tam sekcje:

 • Twój Bohater (Informacje o bohaterze, dodawanie statystyk)
 • Misje (Czyli zwyczajnie misje, w sekcji misje po lewej stronie mamy nagrody sezonowe (aktualnie ikonka lisa))
 • Lumpeks (Sklep z przedmiotami)
 • Pojedynek&Liga (Możemy tam nabić swój honor lub pozycję w lidze, wygrywanie pojedynków podnosi twoje miejsce w tabeli)
 • Trening (Ulepszanie statystyk trenując, wygrywamy też tam nagrody)
 • Bohaterska kryjówka (Pozwala nam zdobyć części zamienne dzięki którym możemy dostosować tło na naszym profilu >Twój Bohater )
 • Zadania nadzwyczajne (Drabina postaci do pokonania, z zadań nadzwyczajnych dostaje się potężne epickie przedmioty. Można je przechodzić zwyczajnie lub korzystać z wielu sposobów na przykład z tego: https://www.youtube.com/watch?v=WZtsdTCWzmg . Nie jest to żadna reklama, ale po prostu polecam taki oto sposób.
 • Wspomagacz (Ulepszacze do kupienia za oponki lub monety. Służą one do: Skracania czasu misji, podnoszenia statystyk bohateram, zwiększania zarobków z pracy)
 • Twoja drużyna (Tzw. gildia w której gracze mogą walczyć z innymi gildiami i bandami. Dobrze ulepszona drużyna znacznie podnosi nasze statystyki, zarobki etc.)
 • Rankingi ( "Topki" graczy, gildii, kryjówek, ligi )
 • Kup Oponki ( Miejsce gdzie możemy dokupić sobie oponki, ja odradzam, ale nikomu nic nie bronie )Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Znamy już interfejs, więc może powiem coś o statystykach.

Ogólnie to nie warto zostawiać jakiejś statystyki z tyłu, niema tu żadnych klas postaci, więc wszystko jest ważne do ulepszania. Warto jest mieć statystyki prawie równe/równe.

Warto jest też dobrać odpowiednią dobrze ulepszoną gildie.

Na początek również lepiej "iść" w doświadczenie zamiast w kasę.

Nie marnujcie też oponek warto je zbierać na późniejszy okres gry, nie kupujcie na początek przedmiotów za oponki, ani nie pomijajcie za nie misji.


Trzeba być wytrwałym w tej grze warto pobrać grę na telefon i po prostu puszczać misje, tylko pamiętajcie na zawsze najdłuższe misje są najlepsze warto myśleć rozważnie i trzeźwo.


Przy atakowaniu bohaterów należy patrzeć czy ich statystyki nie przewyższają naszych, nie warto atakować bohaterów których statystyki przewyższają nasze o np.50 (Nie zawsze np. na 300lvl 50punktów statystyk to niewiele.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Znajomi z nami!

Gra stanie się dużo bardziej przyjemniejsza, gdy do rywalizacji staniemy ze znajomymi! Można założyć z nimi gildię i ją ulepszać. Gra ze znajomym na pewno będzie dużo ciekawsza niż samemu i nie znudzi się tak szybko (nie mówię, że gra jest nudna bo jest ciekawa).


O czym jeszcze chciałbym wspomnieć to różnego typu oszustwa. DO TEJ GRY NIEMA GENERATORÓW OPONEK / MONET. Tak więc nie wpisujcie danych swoich kont na Hero Zero, bo zostaną one zwyczajnie wtedy skradzione. Nie dajcie się namówić na podawanie haseł, nikt z administracji nie zapytał by się o wasze "pasy" do konta, ponieważ oni mają to zapisane w bazie danych.


To by było na tyle, oczekujcie kolejnego artykułu jak już trochę przybiorę na sile! Z fartem bohaterzy! (ZDJĘCIE DLA UWAGI).


Możecie dołączyć do gildii w której jestem, szczerze polecam! Na obecną chwilę 46miejsce w topce. Nazywa się Tornado (PL25)


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BananowyCwelek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
3

Apex Legends Apex Legends - Recenzja

Recenzja Gasior15
4

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
5

Agar io Gra, która zyskała miliony graczy-Agar.io

Recenzja Junko Chan
6

My Free Zoo Czy warto grać w My Free Zoo?

Poradnik Veliario
7

SWAT 4 - warto jeszcze w to grać?

Recenzja wzarek
8

Lineage II Jak grać by wbić szybko wysoki poziom

Tutorial PatryZiza
9

League of Legends MasterYi nieśmiertelny wojownik stylu wuju

Poradnik TOXICxHENTAI
10

CSGO Prime (B2P) Jak wygrać 1 vs 1 po stronie Terrorystów?

Poradnik JestemKacper
Chat