Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
5.0 1 1386 0
01.03.2018

Team Fortress 2 - Ciekawe akcje!

Długowieczność jest trudna dla strzelców rywalizujących ze sobą. Prawie przez miesiąc nie ma nowych wirtualnych aren, które przyciągają cię do jakiegoś świeżego konfliktu, a tylko kilka popularnych gier jest w stanie utrzymać aktywne bazy graczy nawet rok po ich pierwszym wydaniu. A potem jest Team Fortress 2. Wydany w 2007 roku, ten klasowy klasyk nadal dobrze się rozwija w siódmym roku, głównie dzięki swojej żywej i kreatywnej społeczności. Od czasu oryginalnej wersji gry TF2 GameSpot , gra zyskała dzięki licznym aktualizacjom i uczyniła skok do darmowego modelu biznesowego. Więc jak dobrze Team Fortress 2 radzi sobie w 2014 roku wśród obecnych graczy na Twój czas i pieniądze?

Krótka odpowiedź brzmi: trzyma się bardzo dobrze. Rdzeniem akcji są dwie drużyny graczy przeciwko sobie w bitwie o zdobycie punktów, przeniesienie wózka lub kradzież aktówki. Cel jest zawsze bardzo prosty; to wzajemne oddziaływanie między dziewięcioma możliwymi do grania klasami sprawia, że ​​rzeczy są tak różnorodne i interesujące. Szybki zwiadowca, ciężki wojownik, pracowity inżynier, lekkomyślny medyk, brzydki snajper, podstępny szpieg, zadziorny piram, wybuchowy żołnierz i jeszcze bardziej wybuchowy demoman mają broń, atrybuty i zdolności uzupełniają się i ścierają na wiele sposobów. Spotkania mogą się znacznie różnić w zależności od rodzaju meczu i składu każdej drużyny, a ta nieprzewidywalność jest kluczowa dla długiej popularności TF2.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kiedy wyjdziesz z bramy jako ciężki z medykiem, jesteś potężną siłą ofensywną, ale jeśli pętla szpieguje, aby dźgnąć nożem medyka, a ty za rogiem na piro, to wszystko może zostać cofnięte kwestia sekund. Snajperzy mogą zasłaniać spodziewane ścieżki wroga, ale żołnierze skaczący na rakietach mają talent do znalezienia alternatywnych tras i zrzutu z góry wybuchowej śmierci. Możesz myśleć, że masz względnie słabego zwiadowca martwego na prawach, tylko po to, by zostać oszołomionym przez bejsbola i pobity na śmierć. Kiedy patrzysz, jak twoje podróbki rozpryskują się na ziemi i widzisz mroźną sylwetkę twojego radosnego mordercy, trudno nie zachichotać z powodu różnych sposobów, w jakie możesz spotkać przedwczesną śmierć. A humorystyczne żarty, śmieszne stroje i histeryczna spiker pomagają kultywować ten lekki ton.

Oczywiście ta dynamika jądra utrzymuje się przez większość czasu życia TF2, więc jeśli przestaniesz grać kilka lat temu i wrócisz na kilka meczów, znajdziesz rzeczy bardzo znane. Uczenie się sznurów i zawładnięcie wybraną rolą jest nadal satysfakcjonującym doświadczeniem, a opanowanie zaawansowanych technik nie tylko powoduje, że stajesz się bardziej niebezpieczny; daje więcej możliwości podejścia do walki. Pozostawienie otwartych opcji także jest wciąż cenne, ponieważ bycie elastycznym dzięki wyborowi postaci może pomóc ci uniknąć sytuacji, w której nie uda ci się przetrwać w katastrofalnie niezrównoważonym składzie. W końcu to Team Fortress.

Ale mimo tego, że istnieje wiele elementów, które pozostały niezmienne w odniesieniu do podstawowej gry, od lat odnotowano znaczące zmiany, a także regularne infuzje nowych broni i przedmiotów. Spośród setek rzeczy dostępnych w sklepie internetowym niektóre z nich można odblokować w trakcie gry, podczas gdy inne muszą zostać zakupione przy użyciu rzeczywistych pieniędzy. Od małych doodonów, które kosztują mniej niż dolara, do ogromnych pakietów, które kosztują setki, istnieje wiele sposobów na dostosowanie swoich doznań.


Wiele z tych elementów nie jest niczym więcej, jak tylko żartobliwym zwrotem w grze już bezczelnej estetyki kreskówkowej. Możesz kupić czapki, koszule, buty i inny sprzęt kosmetyczny, aby ubierać się jak postać z Adult Swim lub upiorny strój sezonowy, który możesz nosić tylko podczas Halloween lub pełni księżyca. Nawet jeśli nie masz ochoty wyławiać się z tego typu rzeczy, fajnie jest zobaczyć jakąś wizualną różnorodność, próbując rozpalić swoich przeciwników.

Inne bronie mają większy wpływ, jak te, które nadają twojej postaci nową, podlegającą opłatom i zbędną moc. Zwiadowca może budować szum, który zmienia swój zwykły podwójny skok w potrójny, poczwórny lub pięciokrotny skok, a żołnierz może zbudować wściekłość, która pozwala mu zmobilizować pobliskich członków drużyny, aby zadać dodatkowe obrażenia. Umiejętności takie jak te mają bardziej znaczący wpływ na akcję, wprowadzając coś nowego do stołu, z którym muszą walczyć Twoi wrogowie. No i są też zupełnie inne dodatki, takie jak ten, który zamienia demona z rzutu granatem na dodatek z filmu Braveheart .Oprócz opcji kosmetycznych, istnieje wiele broni i przedmiotów, które oferują niewielkie wzmocnienia lub subtelne poprawki do twoich atrybutów. W zależności od tego, który z pistoletów leczniczych wyposaży w sprzęt medyczny, może na przykład zaszczepić siebie i swojego celowanego sojusznika z dodatkową odpornością na obrażenia lub pozwolić sobie na dopasowanie prędkości swojego celu. Różnice takie jak te nie mają większego wpływu na zmianę podstawowych działań, ale dają doświadczonym graczom znaczne pole do strategicznej zmienności.

Te opcje poszerzają pole możliwych do zastosowania strategii, które pomagają utrzymać żywe i zróżnicowane walki. I na szczęście żadna z możliwych do kupienia broni ani przedmiotów nie przesadza w skalach do tych, którzy są gotowi zapłacić. Zazwyczaj premie i bonusy są objęte zastrzeżeniami, a broń, która nadaje nowe umiejętności, jest zwykle odblokowywana za darmo. Za tę recenzję wydałem trochę pieniędzy na głupkowate czapki i niektóre z nieznajomych broni w ofercie, jak miotacz ognia pyro, który faktycznie strzela do baniek i tęcz. Granie z nowym sprzętem było fajne, ale wciąż starałem się regularnie przełączać między darmową i płatną bronią, aby dostosować się do sytuacji w meczu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Największa rozbieżność w stosunku do początków gry pojawia się w trybie współpracy, Mann vs. Machine. W grze ty i kilku innych graczy ludzkich musicie uniemożliwić hordom robotycznych inkarnacji klas TF2 dostarczanie bomb do bazy. Pieniądze, które zarabiasz na niszczeniu robotów, można wydać na ulepszenia w połowie meczu z atrybutami i uzbrojeniem, co może mieć kluczowe znaczenie dla sukcesu. Nawet na najłatwiejszym poziomie, legiony robotów są na tyle groźne, aby sprawdzić niezłomność drużyny. Jest to tryb, w którym starannie zaplanowane wybory broni i strategie obronne mogą oznaczać różnicę między sukcesem a próbą, spróbuj ponownie. Możesz grać w ten tryb za darmo, ale nie będziesz uprawniony do zdobywania rzadkich nagród lub pełnych wyzwań, chyba że zapłacisz dolara za bilet na wycieczkę.

Jednak konkurencja to prawdziwy remis, a społeczność Team Fortress 2 z pewnością może być konkurencyjna. Na niektórych serwerach możesz zostać oskarżony o nieświadome naruszenie etykiety, podczas gdy na innych możesz być mile widziany dzięki pomocnym wskazówkom i błędom. Możesz nawet poprosić o pomoc na niektórych serwerach i sparować z innym graczem, który jest gotów udzielić ci kilku wskazówek przez czat. Społeczność wokół TF2 jest intrygująca, nie tylko ze względu na ich głęboką znajomość gry i pasję, ale także za twórcze wysiłki w projektowaniu nowych broni, przedmiotów i map, które stały się częścią tego doświadczenia. Czuje się jak wspólnota kuratorów, bez której gra mogłaby zniknąć i przestała istnieć wiele lat temu.

Utrzymanie trafności nawet rok po premierze jest rzadkością w przypadku strzelca konkurencyjnego, a jednak tutaj jest Team Fortress 2, wciąż żywa po siedmiu latach w branży. Czasem wydaje się, że gra się w tę samą grę, w której można było grać, a innym razem wydaje się, że nikt nigdy nie ułoży się w klasową strzelankę w stylu TF2. Doświadczenie ewoluowało przez lata bez uszczerbku dla tego, co sprawiło, że był tak świetny na pierwszym miejscu, więc jeśli twoje opcje free-to-play mogły znacznie wzrosnąć w ciągu ostatnich kilku lat, jest niewielu, którzy robią to tak dobrze, jak Team Fortress 2 .
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Cesere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Quinn – League of Legends

Poradnik Eclia
2

Jeden strzał, jeden trup. Sniper: Ghost Warrior 2

Recenzja Tybero
3

League of Legends Fiddlesticks - poradnik do postaci!

Poradnik MATFOO
4

League of Legends CZY WARTO GRAĆ W League of Legends?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
5

Minecraft Minecraft- czy warto kupić?

Recenzja mateusz3007
6

Grepolis Grepolis - POCZUJ SIĘ JAK W STAROŻYTNEJ GRECJI. Szybka Recenzja

Recenzja Mheetu
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [5#] - Cobblestone

Poradnik JestemKacper
8

Star Stable Recenzja gry Star Stable

Recenzja WiktoriaBananek!
9

League of Legends Draven - Jeden z najlepszych ADC w grze .

Recenzja LuuQyx
10

World of Warships Celowanie i strzelanie

Poradnik Eton
Chat