Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 312 0
08.11.2021

Jedna gra, milion możliwości.

WSTĘP

Roblox to niby niepozorna, darmowa gra internetowa. Pojedyncza gra, która ma nieskończenie wiele możliwości. Jest to aplikacja, gdzie znajdziesz coś w sam raz dla siebie. Można powiedzieć, że to świat gier.

W grze tej możesz robić co tylko chcesz i to "dosłownie". Znajdziesz tam tryby od zwykłych strzelankę aż po symulatory życia czy jeżdżenia koparką :)

Na dodatek możesz stworzyć postać jaką tylko ci się wymarzy, ponieważ w tej przeglądarkowej grze jest tryb tworzenia postaci. Do stworzenia siebie będą potrzebne robuxy, które trzeba kupić, lecz jeśli chcesz możesz je wygrać na Bananebet. Za robuxy możesz kupić co tylko chcesz: styl chodzenia, wyraz twarzy, ubrania, kapelusze, akcesoria, a nawet zwierzaczki. Podstawą jest tylko kreatywność i wyobraźnia, nic innego cię nie blokuje. Jeżeli masz już swoją postać wystarczy tylko wejść w tryby i coś wybrać. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ jest tam nieskończenie wiele gier, że aż trudno się zdecydować!

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Gdy znajdziesz coś co ciebie interesuje, wystarczy wejść i grać. Możesz dostać szoku, ponieważ grafika gry jest oszałamiająca, jak na grę przeglądarkową! Znajdziesz tam budynki, pojazdy, rośliny, a nawet zwierzęta. Na dodatek możesz stworzyć swój własny tryb w specjalnej aplikacji, którą należy ściągnąć i możesz stworzyć wszystko co tylko ci się wymarzy. Jednak, żeby coś takiego stworzyć musisz przeznaczyć na to robuxy, które jak wcześniej pisałem możesz zdobyć na bananabet. Jak to zrobić? Po prostu wchodzisz na bananki.pl i grasz w gry, funzone, piszesz artykuły, oglądasz reklamy, uzupełniasz ankiety lub kupujesz bananki. Są z tego również korzyści! Jeśli stworzysz tryb, może on stać się popularny i zaczniesz zarabiać robuxy, które możesz przeznaczyć na udoskonalenie swojej postaci, kupienie nowego trybu (niektóre z nich są płatne) lub tworzenie nowych, własnych trybów, które przyciągną całą masę nowych użytkowników.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Moim zdaniem ten portal jest genialną sprawą, ponieważ jest darmowy i ma wiele możliwości. Ja osobiście gram całymi godzinami na tym portalu szczególnie w Jailbreak (tryb o byciu przestępcom i ucieczce z więzienia), różne Tycoon, które polegają na budowaniu np. wesołego miasteczka, restauracji czy własnego supermarketu. Zapomniałem wspomnieć, że w grę można grać ze swoimi przyjaciółmi, co jest kolejną super sprawą związaną z tą grą. Można by uznać, że to gra dla dzieci, lecz nawet dorośli ludzie mogą w nią grać. Ma ona tak wielki potencjał, że nawet dorosły mężczyzna nie będzie mógł się od niej oderwać. Przykładem są znani youtuberzy, tj. Hadesiak czy DanTDM. Można również powiedzieć, że ta gra przypomina Minecraft, mogę się z tym zgodzić, ze względu na grafikę. Jest ona klockowata, tak jak Minecraft. Mam nadzieję, że mój artykuł wam się spodobał. Mam również nadziej, że zachęciłem was do zagrania w tą świetną grę, którą jest Roblox!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BrajanPielucha

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Town Of Salem - Przedstawienie, oraz główne założenia.

Recenzja bartey
2

The Pride of Taern Taern - plusy i minusy

Recenzja Pablito87
3

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
4

Gry z potworami.

Recenzja Cesere
5

Margonem Jak szybko wbić 30 poziom ? 2 SPOSOBY !

Poradnik BananowaBestia
6

Klasyka po latach- Twierdza

Recenzja JanuszB
7

Drakensang Online Drakensang Online - klon Diablo czy coś więcej?

Recenzja DanhonyV09
8

League of Legends Patch 7.14 Warwick Jungle - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
9

Czy Crysis to przełom w branży gier wideo?

Recenzja BLAZEJ1
10

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
Chat