Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
5.0 1 2284 0
07.02.2018

Warface czyli gra dla ludzi o "mocnych nerwach".

Warface to gra osadzona w niedalekiej przyszłości, opowiadająca o konflikcie między Warface a Blackwood. Grając w nią możemy spotkać się z wieloma ciekawymi mechanizmami np. niszczenie wieżyczek, walka z wielkimi maszynami. Moja przygoda zaczęła się jakieś 2 lata temu, podczas szukania fajnych darmowych strzelanek na Steam i właśnie w tedy natrafiliśmy na Warface. W grę grałem łącznie przez 150 godzin, założyłem klan z kuzynem i zapraszaliśmy każdego kto popadnie. Tak uzbieraliśmy sporo punktów i znaleźliśmy się w top 4000 teamów (w tedy to było dla mnie spore osiągnięcie). Grałem tak aż do czasu przejęcia Warface przez My.com. W tedy sprawy się skomplikowały i gdy trzeba było przenieść konto to miałem z tym DUŻO problemów. Między innymi gdy chciałem się dowiedzieć jak rozwiązać jakiś problem to po dwóch dniach czekania na odpowiedź z supportu, jedyne co dostałem to ban za zmienianie plików gry...(Screen niżej)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Omówmy teraz tryb PvE, czyli misje, kooperacje i zadana specjalne. Według mnie Warface to jedna z lepszych pod tym względem misji i z mojego doświadczenia jedyna w swoim rodzaju. Zdaje sobie sprawę, że twórcy zaczerpnęli z serii Call of Duty np. System z bannerem, tryby rozgrywki i ogólnie sam styl gry. Jeżeli gracie ze znajomymi to na pewno będziecie się świetnie bawić podczas misji kooperacyjnych, a jeżeli gracie sami to musicie się liczyć z faktem, że mogą wam się trafić nie najlepsze towarzystwo, mam tu na myśli Medyków nie leczących i reanimujących swoich kompanów, a także Szturmowców i Inżynierów zajmujących się tylko sobą. W tej grze chodzi głównie o kooperację, bez której większość bardziej wymagających misji się nie uda. PvE raczej nie gra się dla punktów doświadczenia, ponieważ mało się go dostaje. Oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich misjach.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
(Na screenie widać duże premie z okazji 4 rocznicy wydania Warface, nie o moje staty :D)

Przejdźmy teraz do trybu PvP, w którym stawiamy czoło prawdziwym graczom. Tutaj moja recenzja będzie surowsza. Głównie z kilku powodów, które zaraz wam przytoczę. Pierwszy problem to wślizgi z shotgunami,
dlaczego? Głównie dlatego że na bliskie odległości jest to pewna śmierć dla przeciwnika. Przy wślizgu mamy większą prędkość więc trudno nas trafić, a także z niewiadomych przyczyn mamy taką samą celność jak podczas stania. Z resztą ten typ broni jest problemem w wielu grach multiplayer.
Kolejnym problemem są bronie snajperskie i o dużej szybkostrzelności, które potrafią w bardzo krótki czas unieszkodliwić każdego gracza. Wiem że tego problemu nie da się naprawić bo twórcy zapewne chcieli przedstawić te bronie z podobnymi parametrami jak w rzeczywistości.
Podsumowując polecam spróbować zagrać w tą grę jeżeli nie macie ochoty wydawać pieniędzy na gry. Może wam nie będą przeszkadzać problemy opisane wyżej. Moja ocena gry: 7.5/10

Pozdrawiam i zapraszam do innych moich wpisów!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kruciak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Wszystko co musisz wiedzieć o brawl stars

Recenzja dfk123
2

League of Legends Bardzo fajna gierka polecam zagrać!

Recenzja menelica123
3

Minecraft Czysty minecraft vs minecraft na modach

Recenzja Ultra
4

Transformice Jak szybko wbić kolejny level?

Poradnik werkunia
5

League of Legends Jak wbić golda i stać się lepszym graczem!

Poradnik kondix555
6

Odysseus Kosmos and his Robot Quest – doskonała przygodówka point and click.

Recenzja Banankowiec2453
7

Agar io Agar.io - gra, o której mało kto pamięta

Recenzja hazelllllllllllllllllllll
8

Podwodne odkrycie pełne tajemnic - Subnautica: Below Zero

Recenzja bananek_bananowski
9

Rust (B2P) Poradnik Przetrwania - Rust

Poradnik BajteQ
10

Co wycięto z oryginalnej trylogii Gothic ? Część 3 Gothic 2

Recenzja Tybero
Chat