Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 938 0
12.04.2021

Nowe sposoby na zdobywanie fame na MSP!

Cześć. W tym artykule chciałabym się odnieść do moich porad na zdobycie Fame w Moviestarplanet. Są one sprawdzone przeze mnie i pomogą Wam w zdobywaniu sławy w grze. Na pewno mogą przydatne być pakiety VIP, ponieważ z nimi nie ma maksymalnej ilości Fame i Starcoins w skarbonce. Rozpoczynanie Boostera podwoi Wasze punkty, także miejcie to na uwadze. Warto także mieć więcej znajomych, którzy mogą brać udział w zbieraniu przez Was autografów oraz oglądaniu seków.
Nagadałam się, więc zacznijmy!


1. Konkursy z nagrodami za autografy.


Szczerze mówiąc, odkryłam to stosunkowo niedawno, jednak bardzo pomogło mi to we wbiciu 29 LVL. Gdy macie znajomych VIP, oni mogą wysyłać dużo szybciej autografy, niż zwykłe Moviestar. Niektórym graczom zależy na zdobywaniu unikatów, bez płacenia za pakiety. Rzeczy z kolekcji są warte dużo Starcoins i nie zawsze ktoś ma ich po kilkadziesiąt tysięcy. Jest to opłacalne w obie strony.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

2. ZWIERZAKI!


Tutaj wymagana jest cierpliwość, ponieważ jeśli nie macie diamentów, którymi moglibyście od razu podnieść zwierzakowi LVL na 100 to jest to czasochłonne. Jeśli wybijecie swojego zwierzaka do TOP, dużo osób będzie wchodziło do Waszego pokoju aby go pogłaskać. Najlepiej kupić maksymalną liczbę zwierzaków i wstawić ją do pokoju i przynajmniej jednego mieć na 100 LVL. Reszta, aby dostarczać wchodzącym do pokoju max. liczbę SC, musi być przynajmniej na 40 LVL.

Polecam codziennie karmić i kąpać swoje zwierzaki, ponieważ po paru dniach mogą one potrzebować lekarstwa, który kosztuje 20 SC (za jednego!)

Zwierzaka można zdobyć nie tylko kupując go w sklepie, ale także na różnych wydarzeniach np. Wielkanocnych zadaniach, które były ostatnio. Następne takie zapewne będą w lato, dlatego polecam wchodzić i robić je od razu.

Zwierzaki aktualizują się co 8 godzin, dlatego po tym czasie od zebrania SC, na innym koncie, możecie znowu po nie wejść, dając głównej postaci Fame.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

3. SEKI!


Jak wiecie, robienie seków daje sporo Fame i SC. Zanim zajmiecie się robieniem ich, znajdźcie osoby, które mogłyby Wam je oglądać z innych kont, jeśli je mają. Możecie ustalić min. liczbę jako np. 20. Wtedy, gdy macie 5 innych aktorów (bez Ciebie, jako Nie-VIP) zdobędziecie 100 wyświetleń na jednym seku. Gdy jednak jesteście VIP, maksymalna liczba aktorów to 8, więc liczba wyświetleń będzie wynosiła 140. Aby zdobywać maksymalną liczbę wszystkiego, postacie w filmie muszą się poruszać w każdej scenie.

Protip: Róbcie filmy na 6 klatek (na dole w liczniku), a nie na 5.4. Oddawanie szafy za grafy.


Ostatnią moją poradą jest oddawanie niepotrzebnych już ubrań z szafy za autografy. Jest to bardzo dobry sposób, ponieważ ja zdobyłam już za niego ponad 400 grafów w 2 dni. Każdy z nas ma maksymalną liczbę podarowanych prezentów równą 25, dlatego warto dodać na taki ARTBOOK około 20, ponieważ bardzo łatwo się w tym zagubić. Rzeczy, które są VIP można oddawać za np. 3 autografy. Nie-VIP za 1-2 grafy. Dzięki temu na pewno szybko zdobędziesz LVL.


To chyba wszystko w dzisiejszym poradniku. Mam nadzieję, że był on użyteczny i pomógł Wam w zdobyciu wymarzonych LVL.

Jeśli macie jakieś pomysły na kolejne artykuły to czekam na nie w komentarzach.

Dziękuję za przeczytanie i do zobaczenia!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez xsehix

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

My Summer Car – samochodowy survival dla wytrwałych

Recenzja Wardzisław
2

Jak zdobyć 800 robux za darmo

Poradnik PanPillager
3

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
4

Roblox Fenomen gry Roblox - czy z pozoru prosta gra ma głębsze znaczenie?

Recenzja kittyeutanazja3
5

World of Tanks Jak w ciągu 2 dni skończyłem 3 zadania z bananków - krótki poradnik

Poradnik MineYamato
6

MovieStarPlanet MSP TUTORIAL MSP- zarabianie starcoinsów, dostanie darmowego vipa i robienie Awards

Poradnik bibi.bananek
7

Crap jakich mało, czyli Symulator Jazdy 2

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
8

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić starcoins i fame na MSP.

Poradnik bananoowiec
9

Recenzja gry Dying Light 2.

Recenzja ThePaZzI
10

League of Legends Taric - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat