Jak to działa
Przejdź do gry Wolni farmerzy
Wolni farmerzy
5.0 1 29 0
18.08.2020

Wolni farmerzy - Recenzja gry

Hejka, z tej strony Arines i w tym artykule zrecenzuję Wam darmową grę przeglądarkową o nazwie "Wolni Farmerzy". Aby zarejertować się w grze standardowo wpisujemy: login, hasło oraz e-mail. Możemy wybrać serwer, jako domyślny ustawiony jest serwer pierwszy. Jako kursor w grze ustawiona jest dłoń. Za codzienne logowanie się do gry dostajemy różne przedmioty, monety, pakiety produktów, a także inne różne bonusy. Na samym początku musimy przejść przez tutorial. Pierwsze zadanie jest bardzo proste - tworzymy pole. Naszym przewodnikiem po grze jest świnka ubrana w ogrodniczki. Po utworzeniu pola czas na zasianie marchewki. Po zasadzeniu, podlaniu i zebraniu plonów dostajemy punkty. To własnie one przydadzą Nam się w uzyskiwaniu coraz to większego poziomu. Kolejną lokalizacją, która odwiedzamy jest miasteczko, żeby się tam dostać musimy chwilę poczekać. W miasteczku u handlarza możemy pozyskać nasiona. Każde warzywo, roślina ma swój czas wzrostu , który musimy odczekać. Po upływie czasu możemy zebrać plony i punkty.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Przejdę do podsumowania samej rozgrywki. Muszę zaznaczyć, że nie odkryłam wszystkich funkcji w grze i będę oceniała na podstawie tego co zobaczyłam do tej pory. Zacznę od tego, że sam pomysł na stworzenie gry o klimacie farmerskim jest naprawdę dużym plusem. Wydaje mi się, że dość mało gier porusza taką tematykę. Fajne jest to, że możemy hodować zwierzęta, takie jak: kury, krowy, owce, króliki. Wszystkie zwierzaki dają Nam produkty, czyli np. kury dają Nam jajka, które możemy potem sprzedać i otrzymać zapłatę. Możemy również sprzedać je klientom. Znajdziemy ich na samym dole Naszej farmy, są to takie małe ludziki z dużą głową.


Wraz ze wzrostem Naszego poziomu wzrastają także Nasze możliwości, odblokowujemy więcej opcji, więcej miejsc możemy odwiedzić. W grze możemy korzystać z poczty, jednak do wysłania wiadomości musimy mieć tę osobę w kontaktach. Wydaje mi się, że nie jest to potrzebne. Raczej nie można się wymieniać przedmiotami, nasionami, czy czymkolwiek. Możemy wykupić pakiet Premium, który da Nam monety. Jednak myślę, że to strata pieniędzy.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Czas na ocenę grafiki i wyglądu strony. Grafika nie jest najlepsza. Szerze mówiąc wygląda źle, a gdyby została poprawiona gra cieszyłaby się większym zainteresowaniem. Mam wrażenie, że twórcy gry nie poszli z postępem gier i zostawili ją w takim stanie, w jakim została stworzona. Czcionka w grze jest zbyt mała, moim zdaniem powinna być większa, bardziej się wyróżniać. Animacje też powinny zostać poprawione, mimo tego, że nie są najgorsze. Wygląd zwierzaków też pozostawia wiele do życzenia. Kury bardziej przypominają jakieś indyki niż kury. Wygląd profilu również powinien zostać poprawiony, nie podoba mi się. Wygląda, jakby był to profil w jakiejś grze o tematyce historycznej, o średniowieczu.


Czas na końcową ocenę. Więc tak, tematyka bardzo interesująca, ale wszystko psuje grafika. Gdyby twórcy odświeżali tę grafikę dodawali jakieś wydarzenia, na których moglibyśmy zgarniać różne bonusy, byłby jakiś ranking to wtedy ta gra miałaby więcej sensu i byłaby bardziej popularna. Przykładem może być League of Legends, które powstało w 2009 roku, a to właśnie przez ostatnie lata się bardziej wybiła i przyniosła sukces twórcom.

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam Arines :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Arines

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
2

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
5

World of Tanks Prochorowka - Miejscówki

Poradnik kuba1224
6

Star Stable O co tutaj chodzi???

Poradnik HorseQ
7

Roblox Murder Mystery 2 - podstawy

Poradnik oAndrzej
8

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
9

Twoje decyzje, twoje wybory- Recenzja gry The Walking Dead

Recenzja JanuszB
10

League of Angels 3 Szybka, sprawna, niezawodna gra!

Recenzja SecondDeltaclav
Chat