Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
5.0 1 1715 0
11.01.2018

Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Wśród nas zapewne jest wiele osób zakochanych lub po prostu lubiących od czasu do czasu zagrać w Unturned. Dostępne są setki, jak nie tysiące serwerów. Problem w tym że nie zawsze umiemy się odnaleźć na danym serwerze. Należy pamiętać żeby nie wybierać serwera "na przymus" bo np: jest zwiększony drop oraz ustawiona nasza ulubiona mapa lecz administracja i gracze są toksyczni. Serwerów jest tyle że każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze..... Mamy serwer, ale... CO TERAZ ???

Na samym początku rozgrywki należy pamiętać o zebraniu jedzenia, picia najważniejszych surowców oraz oczywiście ubrać dających nam do dyspozycji więcej slotów w których możemy przetrzymywać chociażby zdobytą broń. Ale jak ją zdobyć ? Zależnie od mapy, mamy rozstawione wiele punktów militarnych, w których możemy zdobyć najczęściej najlepszą i najrzadszą broń.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ale pamiętajmy że bazy wojskowe i ośrodki militarne to nie jedyne miejsca warte uwagi. Na początek można udać się także na farmę. Znajdziemy tam przeważnie kuszę oraz średniej jakości sztucer. Czasami nawet możemy znaleźć piłę mechaniczną !!! Jest ona najszybszym sposobem ścinania drzew oraz najszybszy sposób na poszatkowanie wroga w walce wręcz. Nie odrzucajmy więc farm. A co z innymi lokacjami ? Oczywiście można znaleźć znacznie więcej miejsc godnych uwagi podczas poszukiwań broni. Każdy typ terenu i lokacji ma własne adekwatne do siebie uzbrojenie, oraz odzież. Gdy to mamy już omówione możemy przejść do kolejnych porad.

W EKIPIE LEPIEJ !
Pamiętaj że grając z kimś masz znacznie większe szanse na pokonanie kogoś i nie tylko. Druga osoba może pomóc w np: rozwoju lub polowaniu. Będziecie mieli także 2x więcej miejsca na surowce itd.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Powróćmy do tematu walki. Czy to konieczne ? Oczywiście w sytuacjach absolutnie bez wyjścia będziemy musieli otworzyć ogień w kierunku naszego przeciwnika, ale pamiętajmy że istnieje system czatu (zarówno głosowego jak i tekstowego) przez który możemy dogadać się z potencjalnym przeciwnikiem. Pamiętaj że podczas "bitwy" między wami jest duże ryzyko, zwłaszcza jak przeciwnik ma lepsze uzbrojenie, lepsze warunki terenowe lub przyjaciela który może zajść cię od tyłu zadając śmiertelny strzał. Dogadując się z drugą osobą obydwoje zmniejszacie ryzyko na potencjalne stracenie przedmiotów nad którymi pracowaliście wiele godzin.

Oprócz tego, pamiętajmy że niektóre serwery oferują modyfikacje i pluginy pozwalające odbierać co jakiś czas zestaw ekwipunku.
Najczęściej sprawdza się je pod komendą "/kit". Należy o tym pamiętać ponieważ możemy dzięki temu uzbierać magazyn zapasowego wyposażenia lub po prostu mieć "lepszy start".
Myślę że pomogłem, żegnam się i życzę powodzenia ;)
KORPOV
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Korpov

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Ironiczna podróż do marzeń - recenzja Hero Zero.

Recenzja AbbadoN.
2

Warface Recenzja darmowej strzelanki- Warface

Recenzja PATRYK1234Gamer
3

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
4

World of Tanks Strv 103B najlepszy niszczyciel X poziomu?

Recenzja ChUcKxPoMpA
5

Recenzja gry My Talking Tom

Recenzja LiquidSnake
6

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
7

The Elder Scrolls V : Skyrim - Spoczynek Żeglarza

Poradnik ChceBanana
8

Overwatch - poradnik dla początkującego Hanzo

Poradnik Porarzo
9

CSGO Prime (B2P) CS GO Jak poprawić swoją grę

Poradnik Wiktor0204
10

Margonem Od zera do miliardera

Poradnik Crust86
Chat