Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
5.0 1 1960 0
11.01.2018

Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Wśród nas zapewne jest wiele osób zakochanych lub po prostu lubiących od czasu do czasu zagrać w Unturned. Dostępne są setki, jak nie tysiące serwerów. Problem w tym że nie zawsze umiemy się odnaleźć na danym serwerze. Należy pamiętać żeby nie wybierać serwera "na przymus" bo np: jest zwiększony drop oraz ustawiona nasza ulubiona mapa lecz administracja i gracze są toksyczni. Serwerów jest tyle że każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze..... Mamy serwer, ale... CO TERAZ ???

Na samym początku rozgrywki należy pamiętać o zebraniu jedzenia, picia najważniejszych surowców oraz oczywiście ubrać dających nam do dyspozycji więcej slotów w których możemy przetrzymywać chociażby zdobytą broń. Ale jak ją zdobyć ? Zależnie od mapy, mamy rozstawione wiele punktów militarnych, w których możemy zdobyć najczęściej najlepszą i najrzadszą broń.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ale pamiętajmy że bazy wojskowe i ośrodki militarne to nie jedyne miejsca warte uwagi. Na początek można udać się także na farmę. Znajdziemy tam przeważnie kuszę oraz średniej jakości sztucer. Czasami nawet możemy znaleźć piłę mechaniczną !!! Jest ona najszybszym sposobem ścinania drzew oraz najszybszy sposób na poszatkowanie wroga w walce wręcz. Nie odrzucajmy więc farm. A co z innymi lokacjami ? Oczywiście można znaleźć znacznie więcej miejsc godnych uwagi podczas poszukiwań broni. Każdy typ terenu i lokacji ma własne adekwatne do siebie uzbrojenie, oraz odzież. Gdy to mamy już omówione możemy przejść do kolejnych porad.

W EKIPIE LEPIEJ !
Pamiętaj że grając z kimś masz znacznie większe szanse na pokonanie kogoś i nie tylko. Druga osoba może pomóc w np: rozwoju lub polowaniu. Będziecie mieli także 2x więcej miejsca na surowce itd.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Powróćmy do tematu walki. Czy to konieczne ? Oczywiście w sytuacjach absolutnie bez wyjścia będziemy musieli otworzyć ogień w kierunku naszego przeciwnika, ale pamiętajmy że istnieje system czatu (zarówno głosowego jak i tekstowego) przez który możemy dogadać się z potencjalnym przeciwnikiem. Pamiętaj że podczas "bitwy" między wami jest duże ryzyko, zwłaszcza jak przeciwnik ma lepsze uzbrojenie, lepsze warunki terenowe lub przyjaciela który może zajść cię od tyłu zadając śmiertelny strzał. Dogadując się z drugą osobą obydwoje zmniejszacie ryzyko na potencjalne stracenie przedmiotów nad którymi pracowaliście wiele godzin.

Oprócz tego, pamiętajmy że niektóre serwery oferują modyfikacje i pluginy pozwalające odbierać co jakiś czas zestaw ekwipunku.
Najczęściej sprawdza się je pod komendą "/kit". Należy o tym pamiętać ponieważ możemy dzięki temu uzbierać magazyn zapasowego wyposażenia lub po prostu mieć "lepszy start".
Myślę że pomogłem, żegnam się i życzę powodzenia ;)
KORPOV
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Korpov

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Diablo III (B2P) Diablo III - czyli jedna z lepszych produkcji jakie znam.

Recenzja kabev1
2

Dark Orbit Godziny niezapomnianych wrażeń !

Poradnik krywlo123
3

MovieStarPlanet MSP Recenzja Gry Moviestarplanet Gry dla małych i dużych

Recenzja JUSI
4

League of Legends Caitlyn - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
5

Goodgame Empire Goodgame Empire. Monety - na co je wydawać i ,co ważniejsze, jak je zdobywać.

Poradnik Banankowiec2453
6

Star Stable Aktualizacja 28.09.2022 | STAR STABLE

Poradnik pytelcnie990
7

World of Tanks Vickers Medium Mk. 1 - czyli "fenomenalny" 1 tier

Poradnik Dziobaty
8

Star Stable Wbijanie poziomów w Star Stable

Poradnik AnnMary
9

League of Legends Kha'Zix - build do LoLa

Poradnik LiquidSnake
10

Jak stworzyć ładny dom w The Sims 4?

Poradnik ni.colaa
Chat