Jak to działa

Heroine Anthem Zero (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Heroine Anthem Zero (B2P)

Heroine Anthem Zero jest grą akcji 2D, która cechuje się wyjątkowymi rozwiązaniami graficznymi oraz pasjonującym soundtrackiem. Odkryj uroki tej przygodówki fantasy i poznaj jej wciągającą fabułę. W grze nierzadko staniesz przed obowiązkiem rozwiązania łamigłówek oraz eksploracji szczegółowo odzwierciedlonych lokalizacji.

Przenieś się do czasów ostatniego Kataklizmu, gdzie potomkowie Zbawcy postanowili umieścić w centrum świata świętego drzewa Terasyr. Tysiące lat później dynastia Engora obrasta w dobrobyt, a rasa ludzka i Fae trwają wspólnie walcząc z nadchodzącym złem, które wyłania się z tajemniczego lasu Longhorn. Los sprawia, że na swojej ścieżce spotykają się Wanin - stróż lasu oraz dziewczyna-kot Shama Kutami. Tak rozpoczyna się heroiczna podróż, której daleko idące konsekwencje mogą stanowić o przyszłości całego świata.

Niektóre z questów mogą zająć Ci dłuższą chwilkę, ale gra umożliwi Ci zapis postępu w wielu punktach podczas zabawy. Nie musisz martwić się o utratę postępu w grze, a co za tym idzie nie zapomnij o częstych save'ach. Twoja postać odrodzi się w ostatnim zapisanym punkcie. W każdym innym wypadku jeśli zapomnisz o zapisie w miejscu kontrolnym cały Twój progres przepadnie.

Tytuł ten polecamy fanom niebanalnej zabawy, którzy poza samą rozgrywką cenią sobie walory graficzne oraz dźwiękowe. Gotowy na zapierającą dech w piersiach podróż? Dołącz do Wanina i Kutami już teraz!

pełny opis gry
Screeny
Heroine Anthem Zero (B2P) screenshot1 Heroine Anthem Zero (B2P) screenshot2 Heroine Anthem Zero (B2P) screenshot3 Heroine Anthem Zero (B2P) screenshot4 Heroine Anthem Zero (B2P) screenshot5 Heroine Anthem Zero (B2P) screenshot6 Heroine Anthem Zero (B2P) screenshot7 Heroine Anthem Zero (B2P) screenshot8
Video

Heroine Anthem Zero (B2P) wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • Intel Core2 Duo E6550
 • 4 GB
 • NVIDIA Geforce GT440
 • 3 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat