Jak to działa

Rocket League (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Rocket League (B2P)

Wejdź do świata szalonych futurystycznych wyścigów w Rocket League i daj się ponieść adrenalinie. W końcu kto z nas nie lubi czasem wcisnąć gaz do dechy i zostawić innych kierowców w tyle?

Ta futurystyczna gra sportowa od studia Psyonix opiera się na bardzo prostym schemacie rozgrywki. Zasady są banalne i przypominają nieco piłkę nożną. Tak jak w futbolu, tak i w Rocket League mamy dwie drużyny, dwie bramki i piłkĘ. Jedyne, co musisz zrobić, to władować piłkę prosto do bramki przeciwnika.

Jedyna różnica i właściwie cała frajda polega na tym, że na murawie nie uświadczysz piłkarzy. Zamiast nich, piłkę będą kontrolować specjalnie stunningowane auta z napędem rakietowym. Korzystaj więc z dopalacza i przemieszczaj się błyskawicznie po boisku, aby nadać piłce jeszcze większą moc. Wykiwaj przeciwnika specjalnymi manewrami albo wyeliminuj go z gry powodując „przypadkową” stłuczkę.

W podstawowych trybach gry stoczysz walki na niecodziennych arenach, które swoim wyglądem przypominają klatki, a modele samochodów odróżnia od siebie jedynie wygląd. Chociaż brakuje tu charakterystycznych cech dostępnych w innych grach typu multiplayer, to wachlarz tych ulepszeń kosmetycznych jest na tyle bogaty, że spędzisz z pewnością trochę czasu nad odpicowywaniem swojego pojazdu.

Rocket League to także tryb singleplayer, w którym rozegrasz mecze ze sztuczną inteligencją albo podszkolisz swoje umiejętności w treningach, aby potem sprawdzić się w trybie turniejów. Mimo wszystko, esencją frajdy w Rocket League jest multiplayer, który w tej nietypowej grze sportowej obejmuje rozgrywki zarówno na odrębnych serwerach, jak i w opcji z podzielonym ekranem.

Rozgrywaj towarzyskie mecze, a jeśli dopadnie Cię głód rywalizacji, przystąp do rozgrywek rankingowych i pokaż, na co Cię stać!

pełny opis gry
Screeny
Rocket League (B2P) screenshot1 Rocket League (B2P) screenshot2 Rocket League (B2P) screenshot3 Rocket League (B2P) screenshot4 Rocket League (B2P) screenshot5 Rocket League (B2P) screenshot6 Rocket League (B2P) screenshot7 Rocket League (B2P) screenshot8 Rocket League (B2P) screenshot9 Rocket League (B2P) screenshot10
Video

Rocket League (B2P) wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2.4 GHz Dual core
 • 2 GB
 • NVIDIA GTX 260 or ATI 4850
 • 7 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat