Jak to działa
Przejdź do gry Garry's Mod (B2P)
Garry's Mod (B2P)
5.0 1 106 0
02.08.2018

Odkrywajmy wszystkie tryby razem: SledBuild

Cześć i czołem,
kiedyś napisałam artykuł o grze Garry's Mod ( https://www.bananki.pl/gry/garrys-mod-b2p-110/jak-to-jest-z-tymi-mapami-50697 <- serdecznie zapraszam do zapoznania się z tym artykułem ), w którym napisałam o kilku trybach. Dzisiaj chcę dodać jedną propozycję do całej listy, a mianowicie: Sledbuild.
Cały tryb zauroczył mnie swoją prostotą, a zarazem poświęceniem włożonym w ten tryb. Jedyne co musimy robić to stworzyć swój własny pojazd, aby ścigać się z innymi graczami ( polecam grać z swoimi przyjaciółmi łącząc się przez Steam'a. Jeżeli nie wiecie to już mówię: niech jeden z was stworzy grę, a drugi kliknie Shift + Tab i klikając strzałkę przy nicku znajomego " Dołącz do gry" - mam nadzieje, że mniej więcej wiecie o co mi chodzi ;D. ) swoim dziełem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
( Nie wczytuje mi się tekstura nieba dlatego na ss jest różowo-czarna kratka :D. Liczę na wyrozumiałość. )
Pojazdy możecie tworzyć z czego chcecie... no przynajmniej z czego pozwoli wam ograniczenie wielkościowe. Jak możecie zobaczyć na zdjęciu wyżej gracz z lewej strony siedzi na desce, a z lewej - na krześle. W tym miejscu możemy znaleźć haczyk. Aby usiąść na swoim "samochodziku" musimy umieścić na nim krzesło.
W Garry's Mod mamy różne dodatkowe ustawienia, z których można korzystać na Sandbox'ie. Nie są dostępne na TTT czy na przykład PropHunt'cie. Są to ustawienia tak zwane zaawansowane. Po wciśnięciu "Q" pojawia się menu z przedmiotami do tworzenia pojazdów, a z prawej stronie mamy ustawienia zaawansowane. Nie będe opisywać każdego po kolei, polecam samodzielnie odkryć działanie każdego :D.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeżeli zainteresuje Was tryb to ściągnijcie go wchodząc do Garry's Mod'a przez Steam'a. Wejdźcie z zakładkę "Dodatki", a następnie podstronę "Warsztat Steam". Po chwili powinno się pojawić okienko sklepu Steam. Tam
w okienko wpisujemy nazwę trybu czyli "SledBuild". Interesujący dodatek powinien znajdować się gdzieś na górze. Jeżeli już znajdziecie tryb zjedźcie niżej i kliknijcie zielony guzik "Zasubskrybuj", ale pamiętajcie, że musicie być zalogowani do swojego konta Steam. Dzięki temu automatycznie dodacie całą zawartość tryby do swojego konta Steam, a także do gry.
Pobierając ten tryb nie musicie martwić się mapą tak jak to jest w innych przypadkach. Po pobraniu normalnie włączamy grę klikając "Rozpocznij nową grę". Jeżeli chodzi o mapę to możemy znaleźć ją po lewej stronie
z zakładce "Sledbuild".

Dajcie znać co myślicie o tym trybie w komentarzu,
pozdrawiam
<3 Natalia280
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Natalia280

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
2

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
3

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
4

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
5

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
6

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
7

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
8

Crossout Crossout - Oficjalna recenzja gry!

Recenzja Malfour
9

Grand Theft Auto V (B2P) GTA V czyli najlepszy, gangsterski sandbox ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
10

Realm of the Mad God

Poradnik Fragorski
Discord