Jak to działa
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis POU

Zawsze chciałeś mieć swojego wirtualnego przyjaciela? Dzięki grze POU wreszcie masz na to szansę! Dołącz do miłośników wirtualnych zwierzątek i spróbuj wyhodować własnego kosmitę. Naucz go zasad życia w świecie ludzi i otocz go maksymalną opieką. Chcesz przekonać się, czy jesteś w stanie oddać mu swoje… serce? Włącz POU i… przekonaj się o tym!

POU możesz karmić, kąpać, grać z nim oraz się z nim bawić. Możesz również oglądać, jak Twój pupil rośnie i zdobywa kolejne poziomy – dzięki temu, odblokujesz kolejne tapety czy stroje dla Twojego wirtualnego przyjaciela. Graj w mini-gry w Sali Gier i zdobywaj wirtualne Monety, aby zaopatrzyć POU w nowe gadżety. Możesz również eksperymentować z miksturami w Laboratorium, modyfikować wygląd swojego zwierzaczka, próbować rozmaitych nowości i zmieniać tapety w pokojach POU. Mało tego, możesz również nie tylko zmienić mu fryzurę na nową, ale i wyleczyć… brzydkie ząbki! Karm więc kosmicznego przyjaciela, zabawiaj go i spraw, żeby wyrósł na dorosłego i mądrego zwierzaka! A może chcesz podjąć się… kulinarnego wyzwania? Wśród mini-gier możesz upiec ze swoim POU np. szarlotkę, stworzyć obiad i… łapać cukierki!

Dołącz do wielbicieli szalonego świata POU i zdobądź szansę na zaopiekowanie się tym sympatycznym kosmitą. Chcesz pokazać mu nasz ludzki świat? A może chcesz zyskać miłego, wiernego i radosnego towarzysza Twoich codziennych zmagań? Koniecznie odpal więc emocjonującą rozgrywkę POU, zaproś do siebie stworzonko i… zaopiekuj się nim już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
POU screenshot1 POU screenshot2 POU screenshot3 POU screenshot4 POU screenshot5 POU screenshot6
Video

POU wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat