Jak to działa
Przejdź do gry ARK: Survival Evolved (B2P)
ARK: Survival Evolved (B2P)
5.0 1 4885 0
14.08.2017

Najlepsze mody do ARK

Tym artykułem chciałby przedstawić najlepsze mody do ARK: Survival Evolved. O instalacji modyfikacji dużo mówić nie trzeba, ponieważ wszystkie są wspierane przez Steam Workshop. Wystarczy przejść do odpowiedniej strony warsztatu, a potem znaleźć coś co nas zaciekawi. Po znalezieniu po prostu dajemy subskrypcje, a mod sam się pobierze i będzie aktualizował. Zatem co wybrać?
4.Steampunk. Zacznę od subiektywnego końca. Nie narzekajcie na ustawienie kolejności, ponieważ sam ją wybieram po mojej ocenie. Ten mod może szczególnie nie przypaść tutaj fanom gatunku. Steampunk zakłada rozwój technologiczny w ,,erze pary". Klimat wytworzony przez książki i filmy jest ciekawy i pełny tajemniczości. Dla fanów tego klimatu, których nudzą kamienne narzędzia został stworzony mod, który dodaje nowe struktury i przedmioty. Możemy zbudować swoją bazę z miedzianych ścian, zainstalować automatyczne drzwi, a także uzbrojonym w najwymyślniejsze steampunk'owe zbroje udać się w podróż balonem
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3.Bush people. Kolejnym ciekawym modem jest NPC Bush People, który dodaje do naszego świata NPC. Nie chodzi o sklepikarzy, ale o dzikich ludzi. Upiększa grę offline, ponieważ nie czujemy się sami. Nie musimy klepać już jednych i tych samych dinozaurów. Możemy spotkać człowieka tak jakbyśmy grali na serwerze. Po pokonaniu go możemy założyć kajdanki, zabić albo po prostu ograbić. Oczywiście nie zawsze to my będziemy tymi potężnymi zdobywcami. Boty często atakują rajdem na dinozaurach, przez co możemy łatwo zginąć. Boty są w stanie budować podstawowe struktury jak domki (obraz poniżej dotyczy innej modyfikacji),ale także tworzyć broń do zabijania nas. Kontakt nie jest tak nie przewidywalny jak na serwerach gdzie z ludźmi mamy jakikolwiek kontakt (czat krótko zasięgowy).
Boty mogą zostać zaaplikowane także na serwery, żeby dodać troszkę smaczku z rajdu mimo trybu PvE
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
2. Capitalism. Jest to modyfikacja dodająca handel do naszej gry. Dokładniej jest to seria modyfikacji tak rozbudowana, że jej twórcy na pewno należy się przydzielony sponsoring. Podstawą jest Capitalism Currency dodający złoto. Bez Currency inne mody nie będą działać! Reszta z serii dodaje możliwości wykorzystania zdobytego złota, a także jego zdobywania. Mod udziela dużego wsparcia administratorom serwerów, dodając stół dający im władzę nad dodawaniem event'ów w których uczestnicy mogą zdobyć złoto. Dodanie tak naturalnych zachowań jak ,,wyścig szczurów" umieszcza ten mod na mjejscu drugim.

1. Play as Dino. Nazwy nie trzeba chyba tłumaczyć. W końcu przechodzimy na kolejny poziom mogąc wcielić się w dinozaura. Można wcielić się nawet w bossa. Poczułem się jak w grze dzieciństwa ,,The I of the Dragon". Znacznie mniej funkcji, ale grafika dużo lepsza i większa różnorodność rzeczy do zniszczenia. Możemy wcielić się nawet w postacie nawet z event'u Fear Evolved. Ciężko opisać coś tak doskonałego jak proste przeniesienie kamery i sterowania na zwierzęta, które cały czas zabijaliśmy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
6

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
7

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
8

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
9

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
10

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
Chat