Jak to działa
Przejdź do gry ARK: Survival Evolved (B2P)
ARK: Survival Evolved (B2P)
5.0 1 2876 0
14.08.2017

Najlepsze mody do ARK

Tym artykułem chciałby przedstawić najlepsze mody do ARK: Survival Evolved. O instalacji modyfikacji dużo mówić nie trzeba, ponieważ wszystkie są wspierane przez Steam Workshop. Wystarczy przejść do odpowiedniej strony warsztatu, a potem znaleźć coś co nas zaciekawi. Po znalezieniu po prostu dajemy subskrypcje, a mod sam się pobierze i będzie aktualizował. Zatem co wybrać?
4.Steampunk. Zacznę od subiektywnego końca. Nie narzekajcie na ustawienie kolejności, ponieważ sam ją wybieram po mojej ocenie. Ten mod może szczególnie nie przypaść tutaj fanom gatunku. Steampunk zakłada rozwój technologiczny w ,,erze pary". Klimat wytworzony przez książki i filmy jest ciekawy i pełny tajemniczości. Dla fanów tego klimatu, których nudzą kamienne narzędzia został stworzony mod, który dodaje nowe struktury i przedmioty. Możemy zbudować swoją bazę z miedzianych ścian, zainstalować automatyczne drzwi, a także uzbrojonym w najwymyślniejsze steampunk'owe zbroje udać się w podróż balonem
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3.Bush people. Kolejnym ciekawym modem jest NPC Bush People, który dodaje do naszego świata NPC. Nie chodzi o sklepikarzy, ale o dzikich ludzi. Upiększa grę offline, ponieważ nie czujemy się sami. Nie musimy klepać już jednych i tych samych dinozaurów. Możemy spotkać człowieka tak jakbyśmy grali na serwerze. Po pokonaniu go możemy założyć kajdanki, zabić albo po prostu ograbić. Oczywiście nie zawsze to my będziemy tymi potężnymi zdobywcami. Boty często atakują rajdem na dinozaurach, przez co możemy łatwo zginąć. Boty są w stanie budować podstawowe struktury jak domki (obraz poniżej dotyczy innej modyfikacji),ale także tworzyć broń do zabijania nas. Kontakt nie jest tak nie przewidywalny jak na serwerach gdzie z ludźmi mamy jakikolwiek kontakt (czat krótko zasięgowy).
Boty mogą zostać zaaplikowane także na serwery, żeby dodać troszkę smaczku z rajdu mimo trybu PvE
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
2. Capitalism. Jest to modyfikacja dodająca handel do naszej gry. Dokładniej jest to seria modyfikacji tak rozbudowana, że jej twórcy na pewno należy się przydzielony sponsoring. Podstawą jest Capitalism Currency dodający złoto. Bez Currency inne mody nie będą działać! Reszta z serii dodaje możliwości wykorzystania zdobytego złota, a także jego zdobywania. Mod udziela dużego wsparcia administratorom serwerów, dodając stół dający im władzę nad dodawaniem event'ów w których uczestnicy mogą zdobyć złoto. Dodanie tak naturalnych zachowań jak ,,wyścig szczurów" umieszcza ten mod na mjejscu drugim.

1. Play as Dino. Nazwy nie trzeba chyba tłumaczyć. W końcu przechodzimy na kolejny poziom mogąc wcielić się w dinozaura. Można wcielić się nawet w bossa. Poczułem się jak w grze dzieciństwa ,,The I of the Dragon". Znacznie mniej funkcji, ale grafika dużo lepsza i większa różnorodność rzeczy do zniszczenia. Możemy wcielić się nawet w postacie nawet z event'u Fear Evolved. Ciężko opisać coś tak doskonałego jak proste przeniesienie kamery i sterowania na zwierzęta, które cały czas zabijaliśmy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
2

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
3

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz 2

Video DEADSHUTFIRE
4

Gry jeja recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
5

Family Farm - porady dla nowych graczy

Poradnik KIAM
6

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
7

Overwatch-Sen zimowy

Video DEADSHUTFIRE
8

Recenzja gry "Terraria"

Recenzja GraczBananowy
9

Dark Orbit Godziny niezapomnianych wrażeń !

Poradnik krywlo123
10

CSGO Prime (B2P) Co daje nam CSGO Prime? czy warto tego używać?

Recenzja SecondDeltaclav
Discord